Gazetka sklepu Empik

Zaprezentowana na tej stronie, obowiązująca w sklepach sieci Empik gazetka promocyjna to kompilacja stworzona przez zespół Tipli z newsletterów rozsyłanych przez Empik. Gazetka otwiera drogę do ogromnych oszczędności! Chcesz kupić nową grę? Sprawdź, co możesz kupić teraz taniej! Marzysz o nowej muzyce? Koniecznie zapoznaj się z promocjami, które zawiera obowiązujący w sieci Empik katalog! Gazetka promocyjna z produktami Empik to wysoka kultura i niskie koszty!

Najnowsze gazetki

Archiwum gazetek

Poznaj Empik

Empik to wyjątkowe sklepy, w których znajdziesz książki swoich ulubionych autorów, filmy, płyty, gazety, zabawki, akcesoria i wiele więcej. Historia tego klimatycznego miejsca zaczyna się w roku 1948, kiedy to Zarząd Główny Robotniczej Spółdzielni Wydawniczej "Prasa" powołał do życia Klub Międzynarodowej Książki i Prasy, czyli ogólnopolską sieć domów kultury KMKiP. Spółka Empik powstała w 1991 roku i liczyła ponad 70 oddziałów. W roku 1994 właścicielem firmy stał się koncern Eastbridge N.V. z siedzibą w Holandii. Obecnie w naszym kraju znajduje się ponad 250 salonów Empik. Firma cały czas się rozwija i planuje kolejne otwarcia.

Niezwykły świat sklepów Empik

Możesz być pewien, że zakupy w salonach Empik będą sprawiać Ci ogromną przyjemność i satysfakcję. Chyba każdy z nas choć na chwilę chce zapomnieć o rzeczywistości i przenieść się w świat literatury, muzyki, czy filmu. W sklepach Empik to bardzo proste. Wystarczy wstąpić i dać się porwać magii znajdujących się tam przedmiotów. Niezwykła atmosfera, szeroki wybór i miła obsługa sprawią, że pójście na zakupy nie będzie już należało do nieprzyjemnych obowiązków, a stanie się jednym z Twoich ulubionych zajęć.

Proste zakupy online

Ciągle brakuje Ci czasu, chcesz usiąść wygodnie w fotelu i złożyć zamówienie w zaciszu swojego mieszkania? Nic prostszego! Wystarczy wejść na stronę sklepu i na spokojnie przejrzeć dostępną ofertę. Przejrzysty podział na kategorie, niebanalna szata graficzna i bardzo szybka możliwość złożenia zamówienia sprawią, że nie będziesz mógł oderwać wzroku od monitora. Daj się porwać zakupowemu szaleństwu i korzystaj z możliwości zamawiania online.

Promocje w sklepach Empik

Chcesz być na bieżąco z obniżkami cen? Koniecznie zapoznaj się z promocjami, które zawiera obowiązujący w sieci Empik katalog. Pamiętaj, że Empik gazetki to doskonałe źródło informacji o wszystkich dostępnych rabatach. Oprócz stałych zniżek, firma oferuje kartę mój Empik, dzięki której zyskasz jeszcze więcej możliwości oszczędzania. Dodatkowo Tipli zbiera w jednym miejscu promocje Empik, abyś nigdy nie przegapił szansy na tańsze zakupy. Jak widzisz możliwości oszczędzania jest bardzo wiele - łap okazje i kupuj bez wyrzutów sumienia.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1285 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.

lub