Gazetka sklepu Empik

Zaprezentowana na tej stronie, obowiązująca w sklepach sieci Empik gazetka promocyjna to kompilacja stworzona przez zespół Tipli z newsletterów rozsyłanych przez Empik. Gazetka otwiera drogę do ogromnych oszczędności! Chcesz kupić nową grę? Sprawdź, co możesz kupić teraz taniej! Marzysz o nowej muzyce? Koniecznie zapoznaj się z promocjami, które zawiera obowiązujący w sieci Empik katalog! Gazetka promocyjna z produktami Empik to wysoka kultura i niskie koszty!

Poznaj Empik

Empik to wyjątkowe sklepy, w których znajdziesz książki swoich ulubionych autorów, filmy, płyty, gazety, zabawki, akcesoria i wiele więcej. Historia tego klimatycznego miejsca zaczyna się w roku 1948, kiedy to Zarząd Główny Robotniczej Spółdzielni Wydawniczej "Prasa" powołał do życia Klub Międzynarodowej Książki i Prasy, czyli ogólnopolską sieć domów kultury KMKiP. Spółka Empik powstała w 1991 roku i liczyła ponad 70 oddziałów. W roku 1994 właścicielem firmy stał się koncern Eastbridge N.V. z siedzibą w Holandii. Obecnie w naszym kraju znajduje się ponad 250 salonów Empik. Firma cały czas się rozwija i planuje kolejne otwarcia.

Gdzie znajdziesz punkty Empik? Poznaj kilka najpopularniejszych adresów

  • Empik Warszawa - Al. Jana Pawła II 82 (CH Arkadia), Al. Jerozolimskie 179, Al. Jerozolimskie 54, Światowida 17, ul. Nowy Świat 15/17
  • Empik Wrocaw - ul. Czekoladowa 9 (Park Handl. Bielany Wrocławskie), ul.Graniczna 2a (CH Futura Park), plac Dominikański 3, ul. Legnicka 60 (CH Magnolia Park)
  • Empik Kraków - ul. Kamieńskiego 11, Stawowa 61, ul. Pawia 5 (CHU Galeria Krakowska), Rynek Główny 23, ul. Zakopiańska 62 (CH Zakopianka)

Pełna lista punktów Empik znajduje się na stronie internetowej sklepu.

Niezwykły świat sklepów Empik

Możesz być pewien, że zakupy w salonach Empik będą sprawiać Ci ogromną przyjemność i satysfakcję. Chyba każdy z nas choć na chwilę chce zapomnieć o rzeczywistości i przenieść się w świat literatury, muzyki, czy filmu. W sklepach Empik to bardzo proste. Wystarczy wstąpić i dać się porwać magii znajdujących się tam przedmiotów. Niezwykła atmosfera, szeroki wybór i miła obsługa sprawią, że pójście na zakupy nie będzie już należało do nieprzyjemnych obowiązków, a stanie się jednym z Twoich ulubionych zajęć. Zajrzyj do dowolnego punktu Empik - książki, płyty CD, filmy i mnóstwo innych, ciekawych gadżetów czeka tam na Ciebie. Zakupy w sklepie Empik to czysta przyjemność i moc inspiracji. Spraw oryginalny prezent sobie lub swoim bliskim.

Proste zakupy online

Ciągle brakuje Ci czasu, chcesz usiąść wygodnie w fotelu i złożyć zamówienie w zaciszu swojego mieszkania? Nic prostszego! Wystarczy wejść na stronę sklepu i na spokojnie przejrzeć dostępną ofertę. Przejrzysty podział na kategorie, niebanalna szata graficzna i bardzo szybka możliwość złożenia zamówienia sprawią, że nie będziesz mógł oderwać wzroku od monitora. Daj się porwać zakupowemu szaleństwu i korzystaj z możliwości zamawiania online.

Empik promocje

Chcesz być na bieżąco z obniżkami cen? Koniecznie zapoznaj się z promocjami, które zawiera obowiązujący w sieci Empik katalog. Pamiętaj, że Empik gazetki to doskonałe źródło informacji o wszystkich dostępnych rabatach. Oprócz stałych zniżek, firma oferuje kartę mój Empik, dzięki której zyskasz jeszcze więcej możliwości oszczędzania. Dodatkowo Tipli zbiera w jednym miejscu promocje Empik, abyś nigdy nie przegapił szansy na tańsze zakupy.

Chcesz kupować jeszcze taniej? Z pewnością umożliwi Ci to karta mój Empik. Jej posiadacze otrzymują dodatkowe kody rabatowe Empik, dzięki którym mogą zaoszczędzić dodatkowe pieniądze. Korzystaj z możliwości, jakie daje program lojalnościowy i ciesz się zakupami, jakich dotąd nie znałeś. Sklep Empik to także wyjątkowe akcje specjalne, takie jak wyprzedaże czy organizowane w Empik Black Friday. Jak widzisz możliwości oszczędzania jest bardzo wiele - łap okazje i kupuj bez wyrzutów sumienia.

Chcesz jeszcze taniej kupować ulubione książki, filmy i płyty CD? Śledź Tipli, gdzie zawsze znajdziesz aktualne gazetki reklamowe i korzystaj z najlepszych okazji cenowych. Każda gazetka to idealne źródło informacji o wszystkich akcjach promocyjnych. Oszczędzaj razem z Tipli.

Sklepy podobne do Empik z gazetkami promocyjnymi i katalogami

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Naprawdę nie chcesz do 7,5 % zwrotu za zakupy w sklepie Empik?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się