Własnie szukamy dla Ciebie aktualnej gazetki...Spróbuj ponownie później.
Poszukujesz gazetki, której nie mamy aktualnie w ofercie. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby znalazła się tu jak najszybciej.

Gazetki z kategorii Hipermarkety i supermarkety

Gazetka sklepu E.Leclerc

Leclerc gazetka to informacje z pierwszej ręki o promocjach i ofertach specjalnych marki. Publikacje dostępne są w formie elektronicznej oraz papierowej. Znajdziemy w nich objęte promocjami produkty żywnościowe, odzież, obuwie, akcesoria, kosmetyki, chemię gospodarczą, środki czystości oraz produkty do ogrodu czy na balkon. E.Leclerc gazetka to także publikacje tematyczne zapraszające do zapoznania się z produktami inspirowanymi danym regionem świata czy nawiązujące do zbliżających się wydarzeń! Bądź na bieżąco z ofertą sklepu i czerp radość z zakupów.

E.Leclerc – sklepy na miarę potrzeb

Marka E.Leclerc działa na polskim rynku od lat 90. XX wieku. Założona została przez Francuza Michel Édouard Leclerc, który pierwszy sklep w Polsce otworzył w 1995 roku na warszawskim Ursynowie. Dziś sklepy Leclerc`a to ponad 40 marketów zlokalizowanych w całej Polsce, w miastach takich jak: Lublin, Wrocław, Bielany, Rzeszów czy Warszawa.

Wszystkie placówki firmy działają zgodnie z myślą: „kupuj taniej, by sprzedać taniej”. Ta maksyma pozwala Leclerc oferować produkty w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach, nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale także w markecie internetowym. Z możliwości zakupów online mogą skorzystać mieszkańcy Warszawy, Wrocławia, Gdańska, Lublina, Rzeszowa, Radomia, Katowic oraz Elbląga.

E.Leclerc gazetka - szeroki wybór w niskich cenach

Bogaty asortyment sklepów E. Leclerc obejmuje nie tylko żywność, ale również odzież, obuwie czy produkty RTV i AGD. Wszystkie one podlegają stałej kontroli i pochodzą od sprawdzonych dostawców, w tym tych lokalnych. Ponadto w marketach można znaleźć wyjątkowe towary importowane prosto z Francji i dystrybuowane tylko przez E.Leclerc.

Firma może pochwalić się też markami własnymi znanymi pod szyldem Wiodąca Marka i €.C.O.+.

Oprócz sklepów, E.Leclerc w Polsce zarządza również 12 stacjami paliw.

Ze szczegółową ofertą marki można zapoznać się na jej stronie internetowej. Doskonałym źródłem wiedzy jest również newsletter oraz Leclerc gazetka. Zajrzyj też do naszego magazynu, gdzie znajdziesz przepisy na zdrowy obiad, a składniki kupisz w E.Leclerc.

Pamiętaj, że na Tipli znajdziesz zawsze aktualne oferty promocyjne swoich ulubionych sklepów. Przeglądaj razem z nami gazetki promocyjne i nie pozwól, aby ominęły Cię jakiekolwiek okazje. Chyba każdy z nas nie lubi przepłacać, gdy nie musi!

Zaangażowani lokalnie

Marka E.Leclerc to nie tylko sklep blisko domu, ale także i blisko społeczności lokalnych. Firma od początku swojego istnienia stawia na zaangażowanie w życie społeczne i kulturalne. Jej działania mają na celu wspierać społeczność lokalną. E.Leclerc angażuje się m.in. w sponsoring drużyn sportowych, wspieranie finansowe lokalnych stowarzyszeń czy pomoc w przedsięwzięciach kulturalnych. Prospołeczna postawa przedsiębiorstwa została doceniona i zaowocowała nagrodą Top Com d'Or w kategorii Corporate za kampanię "Porozumienia Lokalne".

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1834 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub