Gazetka sklepu E.Leclerc

Leclerc gazetka to informacje z pierwszej ręki o promocjach i ofertach specjalnych marki. Publikacje dostępne są w formie elektronicznej oraz papierowej. Znajdziemy w nich objęte promocjami produkty żywnościowe, odzież, obuwie, akcesoria, kosmetyki, chemię gospodarczą, środki czystości oraz produkty do ogrodu czy na balkon. E.Leclerc gazetka to także publikacje tematyczne zapraszające do zapoznania się z produktami inspirowanymi danym regionem świata czy nawiązujące do zbliżających się wydarzeń! Bądź na bieżąco z ofertą sklepu i czerp radość z zakupów.

E.Leclerc – sklepy na miarę potrzeb

Marka E.Leclerc działa na polskim rynku od lat 90. XX wieku. Założona została przez Francuza Michel Édouard Leclerc, który pierwszy sklep w Polsce otworzył w 1995 roku na warszawskim Ursynowie. Dziś sklepy Leclerc`a to ponad 40 marketów zlokalizowanych w całej Polsce, w miastach takich jak: Lublin, Wrocław, Bielany, Rzeszów czy Warszawa.

Wszystkie placówki firmy działają zgodnie z myślą: „kupuj taniej, by sprzedać taniej”. Ta maksyma pozwala Leclerc oferować produkty w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach, nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale także w markecie internetowym. Z możliwości zakupów online mogą skorzystać mieszkańcy Warszawy, Wrocławia, Gdańska, Lublina, Rzeszowa, Radomia, Katowic oraz Elbląga.

E.Leclerc - niezwykła oferta

Bogaty asortyment sklepów E. Leclerc obejmuje nie tylko żywność, ale również odzież, obuwie czy produkty RTV i AGD. Wszystkie one podlegają stałej kontroli i pochodzą od sprawdzonych dostawców, w tym tych lokalnych. Ponadto w marketach można znaleźć wyjątkowe towary importowane prosto z Francji i dystrybuowane tylko przez E.Leclerc.

Firma może pochwalić się też markami własnymi znanymi pod szyldem Wiodąca Marka i €.C.O.+. Charakteryzują się one wysoką jakością w atrakcyjnych cenach oraz powstają z myślą o indywidualnych oczekiwaniach klientów. Produkty należące do marek własnych E.Leclerc to m.in.: produkty spożywcze, napoje, alkohole, makarony, kosmetyki czy chemia gospodarcza.

Oprócz sklepów, E.Leclerc w Polsce zarządza również 20 stacjami paliw.

E.Leclerc gazetka - promocje na wyciągnięcie ręki

Doskonałym źródłem wiedzy o aktualnej ofercie firmy jest Leclerc gazetka. Publikacje ukazują się regularnie, a zawarte w nich promocje i rabaty są ważne przez tydzień. Gazetki dostosowane są do lokalizacji poszczególnych sklepów i zwierają szereg promocji, tematycznych konkursów oraz atrakcyjną ofertę produktów prosto z Francji. Dodatkowo co dwa tygodnie firma wydaje specjalne publikacje, w których można się zapoznać z najnowszymi trendami mody, pomysłami na prezenty czy dekoracjami świątecznymi. Wszystkie gazetki można obejrzeć online oraz w formie papierowej. Warto do nich zaglądać i obniżać koszty cotygodniowych zakupów.

Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o gazetkach Leclerc? Koniecznie zajrzyj do magazynu Tipli i planuj zakupy z głową!

E.Leclerc - proste i wygodne zakupy

Sklepy E.Leclerc to szeroki wybór produktów, niezwykła oferta promocyjna oraz zakupy online w wybranych miastach. Jeśli więc jest możliwość złożenia zamówienia przez Internet, warto skorzystać i zaoszczędzić czas i nerwy na staniu w kolejkach. E.Leclerc gwarantuje szybką dostawę, specjalne rabaty dostępne tylko online oraz prosty sposób składania zamówienia. Na stronie internetowej firmy można również znaleźć Leclerc godziny otwarcia, dokładne adresy wraz z numerami telefonów do konkretnych placówek. Dodatkowo na stronach internetowych sklepów E.Leclerc dostępne są porady na temat przechowywania żywności, przepisy na zdrowe koktajle czy wskazówki na temat tego, jaką stosować dietę, aby zachować znakomitą sylwetkę. E.Leclerc prowadzi również blog kulinarny, na którym znajduje się mnóstwo prostych i ciekawych przepisów. Nawet najbardziej anty kulinarny talent nauczy się gotować! Jak widać w sklepach E.Leclerc zakupy zawsze będą należały do udanych. Nie zwlekaj i odłącz do grona zadowolonych klientów!

Zaangażowani lokalnie

Marka E.Leclerc to nie tylko sklep blisko domu, ale także i blisko społeczności lokalnych. Firma od początku swojego istnienia stawia na zaangażowanie w życie społeczne i kulturalne. Jej działania mają na celu wspierać społeczność lokalną. E.Leclerc angażuje się m.in. w sponsoring drużyn sportowych, wspieranie finansowe lokalnych stowarzyszeń czy pomoc w przedsięwzięciach kulturalnych. Prospołeczna postawa przedsiębiorstwa została doceniona i zaowocowała nagrodą Top Com d'Or w kategorii Corporate za kampanię "Porozumienia Lokalne".

Pamiętaj, że na Tipli znajdziesz zawsze aktualne oferty promocyjne swoich ulubionych sklepów. Przeglądaj razem z nami gazetki promocyjne i nie pozwól, aby ominęły Cię jakiekolwiek okazje. Chyba każdy z nas nie lubi przepłacać, gdy nie musi!

Sklepy podobne do E.Leclerc z gazetkami promocyjnymi i katalogami

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Uwaga! Mogą Cię ominąć ekskluzywne kupony i zniżki w sklepie E.Leclerc.

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zniżki Cię już nigdy nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się