Gazetka sklepu E.Leclerc

Leclerc gazetkaE.Leclerc gazetka to także publikacje tematyczne zapraszające do zapoznania się z produktami inspirowanymi danym regionem świata czy nawiązujące do zbliżających się wydarzeń. Kilkustronicowe publikacje dedykowane są konkretnym oddziałom sklepów. Marka inne promocje przewiduje dla marketów w Lublinie, Wrocławiu, Rzeszowie czy Warszawie. Supermarkety E.Leclerc znajdziesz w całej Polsce, nawet w Bielanach!

Archiwum gazetek

E.Leclerc – sklepy na miarę potrzeb

Marka E.Leclerc działa na polskim rynku od lat 90. XX wieku. Założona została przez Francuza Michel Édouard Leclerc, który pierwszy sklep w Polsce otworzył w 1995 roku na warszawskim Ursynowie. Dziś sklepy Leclerc`a to ponad 40 marketów zlokalizowanych w całej Polsce.

Wszystkie one działają one zgodnie z myślą: „kupuj taniej, by sprzedać taniej”. Ta maksyma pozwala E.Leclerc oferować produkty w atrakcyjnych i najbardziej konkurencyjnych cenach nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale także i markecie internetowym. Z zakupów internetowych mogą skorzystać mieszkańcy Warszawy, Wrocławia, Gdańska, Lublina, Rzeszowa, Radomia, Katowic oraz Elbląga.

Bogaty abstynent sklepów E. Leclerc obejmuje nie tylko żywność, ale również odzież, obuwie czy produkty RTV i AGD. Wszystkie one podlegają stałej kontroli i pochodzą od sprawdzonych dostawców, w tym tych lokalnych. Ponadto w marketach można znaleźć również wyjątkowe towary importowane prosto z Francji i dystrybuowane tylko przez E.Leclerc.

Firma może pochwalić się też markami własnymi znanymi pod szyldem Wiodąca Marka i €.C.O.+.

Oprócz sklepów, E.Leclerc w Polsce zarządza również 12 stacjami paliw.

Ze szczegółową ofertą marki można zapoznać się na jej stronie internetowej. Doskonałym źródłem wiedzy jest również newsletter oraz E.Leclerc gazetka promocyjna. Informacje o promocjach i zniżkach znajdziesz również na stronach Tipli

Marka E.Leclerc to nie tylko sklep blisko domu, ale także i blisko społeczności lokalnych. Firma od początku swojego istnienia stawia na zaangażowanie w życie społeczne i kulturalne. Jej działania mają na celu wspierać społeczność lokalną. E.Leclerc angażuje się m.in. w sponsoring drużyn sportowych, wspieranie finansowe lokalnych stowarzyszeń czy pomoc w przedsięwzięciach kulturalnych. Prospołeczna postawa przedsiębiorstwa została doceniona i zaowocowała nagrodą Top Com d'Or w kategorii Corporate za kampanię "Porozumienia Lokalne".

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1265 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.

lub