Gazetki promocyjne E.Leclerc - łap zniżki online!

Jedzenie Zakupy w Internecie Hity z gazetek 16. 3. 2018

Hipermarkety E.Leclerc, to ogrom produktów, ogrom możliwości, a także ogrom promocji i konkursów! O wszystkich nowościach, rabatach i nagrodach do wygrania dowiesz się z Leclerc gazetki, a my pomożemy Ci ogarnąć ten ogrom informacji.

Sklepy E.Leclerc mają niezwykle bogaty asortyment. Możesz w nich kupić artykuły spożywcze, przemysłowe, a nawet AGD i RTV. O swojej bogatej ofercie, wszystkich promocjach, zniżkach i specjalnych akcjach dowiesz się z E.Leclerc - gazetki promocyjnej.

W tym artykule zapoznamy Cię z tą francuską marką i poradzimy, gdzie znaleźć gazetkę promocyjną sklepu.

E.Leclerc – wysoka jakość, niskie ceny, ogromny wybór

Leclerc to wywodząca się z Francji sieć hipermarketów, która w Polsce rozwinęła się niezwykle szybko, a obecnie liczy 46 sklepów m. in. w Lublinie, Wrocławiu, Rzeszowie czy Warszawie.

W stolicy największą popularnością cieszy się sklep na Bielanach. Dodatkowo coraz więcej klientów korzysta z usługi Leclerc online z dowozem zakupów do domu.

Sklepy E.Leclerc, to przede wszystkim dobra żywność w niskich cenach!

Sklepy E.Leclerc, to bogaty wybór żywności.

E.Leclerc gazetka – przewodnik po świecie promocji

Hipermarkety Leclerc oferują ogromne upusty cenowe, których jest tak dużo, że można się w nich pogubić! Na szczęście wszystkie promocje można znaleźć w Leclerc gazetce.

E.Leclerc gazetki ukazują się regularnie. Zawarta w nich oferta ważna jest przez tydzień. Znajdziesz tu szereg promocji, tematycznych konkursów oraz atrakcyjną ofertę produktów prosto z Francji. Gazetka umożliwia Ci zapoznanie się z szerokim wyborem francuskich serów, win i owoców morza, które dostępne są tylko w Leclerc!

Gazetki E.Leclerc zapoznają Cię z asortymentem sklepu

Gazetki E.Leclerc zapoznają Cię z asortymentem sklepu.

Dodatkowo co dwa tygodnie hipermarket publikuje też specjalne gazetki, w których zapoznasz się m. in. z najnowszymi trendami panującymi w świecie mody. Prezentują dobrej jakości odzież, dostępną w niskich cenach. To nie wszystko. E.Leclerc stworzył też katalogi dla lojalnych klientów. Wszystkie gazetki możesz obejrzeć online na stronach internetowych Tipli.

Leclerc24, czyli zakupy online

Zakupy żywności w internecie stają się coraz bardziej popularne. Zwłaszcza po wejściu w życie prawa o zakazu handlu w niedziele. To prawo nie musi Cię ograniczać. Możesz robić zakupy w supermarketach online. W tym celu sklep E.Leclerc przygotował usługi Leclerc24 oraz Leclerc drive.

Twoich zakupów nie ograniczy, ani czas ani miejsce. Rób je o dowolnej porze dnia, czy nocy i wykorzystaj możliwość dowozu do Twojego domu.

Kupuj w E.Leclerc online. Wykorzystaj usługi Leclerc24 i Leclerc driveSklepy

Kupuj w E.Leclerc online. Wykorzystaj usługi Leclerc24 i Leclerc driveSklepy.

Zalety Leclerc online:

  • Możliwość zrobienia zakupów z domu
  • Promocje online
  • Leclerc24, czyli robisz zakupy, kiedy chcesz
  • Leclerc drive – dowóz zakupów pod wskazany adres
  • E-zakupy zrobisz w 10 miastach w Polsce, m. in Lublinie, Wrocławiu,Rzeszowie, czy w Warszawie na Bielanach

E.Leclerc - gazetki w różnych miastach

Czy wiesz, że Leclerc rocznie wydaje 60 mln papierowych egzemplarzy gazetek? Ta niesamowita liczba bierze się z rzeszy klientów, zainteresowanych ofertą sklepu. Aby ułatwić Ci dostęp do popularnych materiałów promocyjnych E.Leclerc, wszystkie gazetki umieszczamy na stronie internetowej Tipli.

Odwiedź hipermarket E.Leclerc lub skorzystaj z usługi Leclerc online i zrób zakupy z fotela. Pamiętaj tylko, żeby przed zakupami przejrzeć Leclerc gazetkę. Dzięki niej zrobisz zakupy dużo taniej!

Tipli prezentuje gazetki promocyjne!

Chcesz mieć wszystkie gazetki E.Leclerc pod ręką? Czy może chcesz porównać ofertę tego supermarketu z innymi sklepami? Aby ułatwić Ci te zadania, Tipli regularnie publikuje najnowsze gazetki promocyjne najpopularniejszych sklepów w Polsce.

Przejrzyj gazetki promocyjne

Polecane artykuły

Polecane sklepy

Polecane artykuły

Pomysły na Dzień Kobiet - prezenty i zwyczaje

Dzień Kobiet to wyjątkowe święto, podczas którego dziękujemy mamom, siostrom, babciom, partnerkom...
26.2.2021PRZECZYTAJ

Walentynki dla singla - świętuj swoją miłość do siebie

Pary spacerujące pod rękę, wszechobecne czerwone dekoracje w kształcie serc i promocje na kwiaty...
8.2.2021PRZECZYTAJ

Postanowienia noworoczne - sprawdź, jak na nich zaoszczędzić

Zapewne każdy już zna słynną sentencję powtarzaną przy okazji zbliżającego się sylwestra: "Nowy...
10.1.2021PRZECZYTAJ
- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.