Własnie szukamy dla Ciebie aktualnej gazetki...Spróbuj ponownie później.
Poszukujesz gazetki, której nie mamy aktualnie w ofercie. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby znalazła się tu jak najszybciej.

Allegro gazetka promocyjna

Allegro gazetka promocyjna to zestawienie najatrakcyjniejszych ofert znajdujących się na platformie. Wysłana jest ona w formie elektronicznej. Allegro newsletter otrzymuje się codziennie na podany adres e-mail, a powiadomienia są bezpłatne. Dzięki nim można zapoznać się m.in. z Allegro ofertą dnia, które pozwala na tanie i oszczędne zakupy.

Dzięki Tipli nie musisz codziennie przeglądać newsletterów, ani nawet ich subskrybować. Wygenerujemy dla Ciebie najlepsze oferty z Allegro newsletterów. Znajdziesz je na naszej stronie i będziesz mógł w prosty sposób zapoznać się ze zniżkami i rabatami dostępnymi na tej platformie sprzedażowej.

Allegro – wygodne zakupy przez Internet

100 000 sklepów, 70 milionów produktów i atrakcyjne ceny – to wszystko proponuje serwis Allegro. Działa on od 1999 roku i został założony przez holenderskiego biznesmena Arjana Bakkera. Dzięki niemu Polacy mogli rozpocząć szybkie i wygodne zakupy przez Internet.

Nowatorskie rozwiązania sprawiły, że serwis Allegro szybko zyskał popularność i zaufanie klientów. Dziś z platformy korzysta ponad 20 milionów zarejestrowanych osób, a społeczność ta stale rośnie. Wszystko to za sprawą nowości i udogodnień oferowanych przez Allegro.

Allegro – rzeczy nowe i używane

Na Allegro klienci znajdą bogaty wybór produktów i usług. Od sprzętu elektronicznego, przez modę, urodę i zdrowie oraz hobby i rozrywkę, aż po kolekcje dzieł sztuki i oferty supermarketów. W serwisie nie brakuje również propozycji świadczenia usług np. marketingowych czy budowlanych. Allegro pozwala kupować rzeczy używane lub nowe. Dane serwisu pokazują, że na Allegro sprzedaje blisko 100 tysięcy sklepów, producentów, importerów i dystrybutorów. Oferują oni niemal 70 milionów ofert.

Promocje, rabaty, wyprzedaże

Allegro to nie tylko wygodne, ale i tanie zakupy. Dzięki Allegro newsletter można na bieżąco śledzić informacje o przygotowanych przez serwis zniżkach, promocjach i wyprzedażach, a także korzystać z indywidualnych kodów zakupowych u konkretnych sprzedawców. Okazje pozwalają na zakupy nawet z 70% rabatem.

W serwisie można również robić zakupy na raty 0%. Zakupy na raty dostępne są na najpopularniejsze produkty w danym sezonie, a czasem nawet na cały asortyment.

Allegro swoim klientom proponuje również szereg czasowych akcji promocyjnych umożliwiające nabycie zniżki lub tańsze zakupy. Te można robić zarówno na komputerze stacjonarnym, jak i poprzez aplikację mobilną. O wszystkich nich dowiesz się z Allegro newslettera.

Allegro – zakupowe inspiracje

Osoby, które szukają ciekawych pomysłów zakupowych, mogą też skorzystać z inspiracji i poradników Allegro, które podpowiadają jak tanio kupować. Natomiast o aktualnych zniżkach Allegro można się dowiedzieć ze strony Tipli.

Allegro – bezpieczne zakupy

Allegro zaufanie klientów zyskało m.in. tym, że oferuje bezpieczne zakupy w Internecie. Zakupione produkty można zwrócić, nawet bez podawania przyczyny. Klientom Allegro przysługuje również prawo do rękojmi oraz gwarancja. Dodatkowo bezpieczeństwo zakupów podnosi Program Ochrony Kupujących, który w razie problemów z transakcją pozwala odzyskać pieniądze wraz z kosztami przesyłki.

Sklepy podobne do Allegro z gazetkami promocyjnymi i katalogami

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Naprawdę nie chcesz do 0,96 % zwrotu za zakupy w sklepie Allegro?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się