Własnie szukamy dla Ciebie aktualnej gazetki...Spróbuj ponownie później.
Poszukujesz gazetki, której nie mamy aktualnie w ofercie. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby znalazła się tu jak najszybciej.

Gazetki z kategorii

Allegro gazetka promocyjna

Allegro gazetkapromocyjna to zestawienie najatrakcyjniejszych ofert znajdujących się na platformie. Wysłana jest ona w formie elektronicznej.Allegro newsletterotrzymuje się codziennie na podany adres e-mail, a powiadomienia są bezpłatne. Dzięki nim można zapoznać się m.in. zAllegro ofertą dnia, które pozwala na tanie i oszczędne zakupy.

Dzięki Tipli nie musisz codziennie przeglądać newsletterów, ani nawet ich subskrybować. Wygenerujemy dla Ciebie najlepsze oferty zAllegro newsletterów. Znajdziesz je na naszej stronie i będziesz mógł w prosty sposób zapoznać się ze zniżkami i rabatami dostępnymi na tej platformie sprzedażowej.

Allegro – wygodne zakupy przez Internet

100 000 sklepów, 70 milionów produktów i atrakcyjne ceny – to wszystko proponuje serwisAllegro. Działa on od 1999 roku i został założony przez holenderskiego biznesmena Arjana Bakkera. Dzięki niemu Polacy mogli rozpocząć szybkie i wygodne zakupy przez Internet.

Nowatorskie rozwiązania sprawiły, że serwisAllegroszybko zyskał popularność i zaufanie klientów. Dziś z platformy korzysta ponad 20 milionów zarejestrowanych osób, a społeczność ta stale rośnie. Wszystko to za sprawą nowości i udogodnień oferowanych przezAllegro.

Allegro – rzeczy nowe i używane

NaAllegroklienci znajdą bogaty wybór produktów i usług. Od sprzętu elektronicznego, przez modę, urodę i zdrowie orazhobby i rozrywkę, aż po kolekcje dzieł sztuki i oferty supermarketów. W serwisie nie brakuje również propozycji świadczenia usług np. marketingowych czy budowlanych.Allegropozwala kupować rzeczy używane lub nowe. Dane serwisu pokazują, że naAllegrosprzedaje blisko 100 tysięcy sklepów, producentów, importerów i dystrybutorów. Oferują oni niemal 70 milionów ofert.

Promocje, rabaty, wyprzedaże

Allegroto nie tylko wygodne, ale i tanie zakupy. DziękiAllegro newslettermożna na bieżąco śledzić informacje o przygotowanych przez serwis zniżkach, promocjach i wyprzedażach, a także korzystać z indywidualnych kodów zakupowych u konkretnych sprzedawców. Okazje pozwalają na zakupy nawet z 70% rabatem.

W serwisie można również robić zakupy na raty 0%. Zakupy na raty dostępne są na najpopularniejsze produkty w danym sezonie, a czasem nawet na cały asortyment.

Allegroswoim klientom proponuje również szereg czasowych akcji promocyjnych umożliwiające nabycie zniżki lub tańsze zakupy. Te można robić zarówno na komputerze stacjonarnym, jak i poprzez aplikację mobilną. O wszystkich nich dowiesz się zAllegro newslettera.

Allegro – zakupowe inspiracje

Osoby, które szukają ciekawychpomysłów zakupowych, mogą też skorzystać z inspiracji i poradnikówAllegro, które podpowiadają jak tanio kupować. Natomiast o aktualnychzniżkachAllegromożna się dowiedzieć ze strony Tipli.

Allegro – bezpieczne zakupy

Allegrozaufanie klientów zyskało m.in. tym, że oferuje bezpieczne zakupy w Internecie. Zakupione produkty można zwrócić, nawet bez podawania przyczyny. KlientomAllegroprzysługuje również prawo do rękojmi oraz gwarancja. Dodatkowo bezpieczeństwo zakupów podnosi Program Ochrony Kupujących, który w razie problemów z transakcją pozwala odzyskać pieniądze wraz z kosztami przesyłki.

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.