Lidl zniżki i kupony rabatowe

Sprawdź, jakie opcje oszczędzania oferuje supermarket Lidl! Wyprzedaż to świetna okazja, ale jest też coś na codzień! Jakie Lidl promocje ma dla Ciebie?

2,3 %

zwrotu cashback za zakupy

Ważne do 27.10.2019

Rabaty do 70% na artykuły odzieżowe w Lidlu

Odzież nawet 70% taniej w internetowym sklepie Lidl. Skorzystaj z okazji i zachwycaj wszystkich swoimi stylizacjami. Chcesz płacić jeszcze mniej za swoje internetowe zakupy… Pokaż więcej Odzież nawet 70% taniej w internetowym sklepie Lidl. Skorzystaj z okazji i zachwycaj wszystkich swoimi stylizacjami. Chcesz płacić jeszcze mniej za swoje internetowe zakupy? Zamawiaj przez Tipli i przelewaj zwrot cashback na swoje konto bankowe.

Rabaty do 70% na artykuły odzieżowe w Lidlu

Odzież nawet 70% taniej w internetowym sklepie Lidl. Skorzystaj z okazji i zachwycaj wszystkich swoimi stylizacjami. Chcesz płacić jeszcze mniej za swoje internetowe zakupy? Zamawiaj przez Tipli i przelewaj zwrot cashback na swoje konto bankowe.

Ta oferta nie wymaga podawania kodu.

Przejdź na lidl-sklep.pl

Jak oszczędzać wykorzystując rabaty i promocje w sklepie Lidl?

Prawdziwie niemiecka jakość w temacie supermarketu? Oto właśnie Lidl. Oferta zawiera artykuły spożywcze z różnych krajów Europy, jak też towary non-food, czyli odzież, obuwie, narzędzia itp. Korzystaj z możliwości obniżania cen, takich jak: Karta Dużej Rodziny, zniżki, rabaty i kupuj produkty wysokiej jakości bardzo tanio.

Gazetki od Lidla

Świetnym źródłem informacji o wszystkich ważnych przecenach i promocjach są gazetki promocyjne Lidla. Jest ich kilka, są obszerne, podzielone na tematy, ładne i pełne rabatów. Czegóż chcieć więcej?

Wyprzedaże w Lidlu

Co jakiś czas Lidl organizuje niesamowite wyprzedaże swoich produktów. Można wtedy kupić naprawdę niezwykłe produkty w wyjątkowo niskich cenach! Gdy tylko usłyszysz o wyprzedaży, natychmiast pędź do sklepu, bo amatorów tanich artykułów jest całe mnóstwo! Czas największych wyprzedaży to koniec sezonu jesienno-zimowego i wiosenno-letniego. Każda zorganizowana przez Lidl wyprzedaż to niesamowita okazja!

Newsletter Lidla

Zaprenumeruj newsletter na swój e-mail, a nigdy nie przegapisz żadnej super oferty! Ponadto otrzymasz najnowszego e-booka!

Karta Dużej Rodziny: zniżki i świetne okazje

Od niedawna posiadacze Karty Dużej Rodziny otrzymują 10% rabat kupując w Lidlu świeże owoce i warzywa, pieczywo, chemię marki W5, produkty marki Crownfield, makarony oraz słoiczki dla dzieci Bobovita, Bebiprima i Hipp. Karta przysługuje rodzinom z przynajmniej trójką dzieci. Pamiętaj, że Karta Dużej Rodziny, zniżki, promocje i gazetki to świetny sposób na oszczędzanie. Korzystaj i nie przepłacaj, gdy nie musisz.

Aplikacja internetowa

Aplikacja internetowa to kolejny sposób na łatwe znajdowanie rabatów i promocji w Lidlu! Pobierz ją bezpłatnie i korzystaj z rozlicznych praktycznych funkcji, takich jak wyszukiwanie najbliższego Lidla, a nawet tworzenie listy zakupów!

W internecie raczej nie znajdziemy specjalnych kodów rabatowych ani kuponów, raczej po prostu ogłoszenia kierujące nas na stronę danej akcji specjalnej.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1811 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub