Lidl zniżki i kupony rabatowe

Sprawdź, jakie opcje oszczędzania oferuje supermarket Lidl! Wyprzedaż to świetna okazja, ale jest też coś na codzień! Jakie Lidl promocje ma dla Ciebie?
Obecnie nie posiadamy żadnych ofert

Jak oszczędzać wykorzystując rabaty i promocje w sklepie Lidl?

Prawdziwie niemiecka jakość w temacie supermarketu? Oto właśnie Lidl. Oferta zawiera artykuły spożywcze z różnych krajów Europy, jak też towary non-food, czyli odzież, obuwie, narzędzia itp. Korzystaj z możliwości obniżania cen, takich jak: Karta Dużej Rodziny, zniżki, rabaty i kupuj produkty wysokiej jakości bardzo tanio.

Gazetki od Lidla

Świetnym źródłem informacji o wszystkich ważnych przecenach i promocjach są gazetki promocyjne Lidla. Jest ich kilka, są obszerne, podzielone na tematy, ładne i pełne rabatów. Czegóż chcieć więcej?

Wyprzedaże w Lidlu

Co jakiś czas Lidl organizuje niesamowite wyprzedaże swoich produktów. Można wtedy kupić naprawdę niezwykłe produkty w wyjątkowo niskich cenach! Gdy tylko usłyszysz o wyprzedaży, natychmiast pędź do sklepu, bo amatorów tanich artykułów jest całe mnóstwo! Czas największych wyprzedaży to koniec sezonu jesienno-zimowego i wiosenno-letniego. Każda zorganizowana przez Lidl wyprzedaż to niesamowita okazja!

Newsletter Lidla

Zaprenumeruj newsletter na swój e-mail, a nigdy nie przegapisz żadnej super oferty! Ponadto otrzymasz najnowszego e-booka!

Karta Dużej Rodziny: zniżki i świetne okazje

Od niedawna posiadacze Karty Dużej Rodziny otrzymują 10% rabat kupując w Lidlu świeże owoce i warzywa, pieczywo, chemię marki W5, produkty marki Crownfield, makarony oraz słoiczki dla dzieci Bobovita, Bebiprima i Hipp. Karta przysługuje rodzinom z przynajmniej trójką dzieci. Pamiętaj, że Karta Dużej Rodziny, zniżki, promocje i gazetki to świetny sposób na oszczędzanie. Korzystaj i nie przepłacaj, gdy nie musisz.

Sprawdź, jakie opcje oszczędzania oferuje supermarket Lidl! Wyprzedaż to świetna okazja, ale jest też coś na codzień! Jakie Lidl promocje ma dla Ciebie?

Aplikacja internetowa

Aplikacja internetowa to kolejny sposób na łatwe znajdowanie rabatów i promocji w Lidlu! Pobierz ją bezpłatnie i korzystaj z rozlicznych praktycznych funkcji, takich jak wyszukiwanie najbliższego Lidla, a nawet tworzenie listy zakupów!

W internecie raczej nie znajdziemy specjalnych kodów rabatowych ani kuponów, raczej po prostu ogłoszenia kierujące nas na stronę danej akcji specjalnej.