Moja Biedronka - jak zarejestrować kartę i co można zyskać?

Zakupowy poradnikDom, ogród i hobby  |  Jedzenie 25. 3. 2021

Karty lojalnościowe sklepów często upoważniają klientów do lepszych ofert i dodatkowych korzyści. Biedronka, jako jeden z największych i najpopularniejszych supermarketów w Polsce, również wprowadziła takie udogodnienia. Jak zdobyć Kartę Moja Biedronka i dołączyć do grona zadowolonych klubowiczów?

Regularne zakupy spożywcze to zawsze obecna pozycja na liście rzeczy do zrobienia. Osobom, które mają swoją ulubioną sieć sklepów, z pewnością przyda się karta lojalnościowa tego dyskontu. Takie członkostwo zachęca wręcz, do planowania zakupów właśnie w tym sklepie. Dla częstych bywalców sieci sklepów Biedronka przeznaczona jest specjalna Karta Moja Biedronka, która upoważnia do zbierania punktów lub korzystniejszych ofert

Karta Moja Biedronka - jak ją zdobyć

Karta Biedronki dostępna jest dla wszystkich. Do programu lojalnościowego może dołączyć każdy - nie obowiązują żadne wymogi, ani warunki. Chcąc zdobyć Kartę Biedronka wystarczy podejść do kasy w sklepie i poprosić o nią. Kasjer powinien wydać ich zestaw: jedną dużą oraz dwie małe. Te mniejsze można przyczepić np. do breloczka do kluczy, a większą przechowywać w portfelu. Dzięki temu jest się pewnym, że zawsze będzie miało się którąś przy sobie. Można je także rozdzielić pomiędzy członków rodziny lub znajomych - należy jedynie pamiętać, że punkty będą wpływać tylko na jedno, zarejestrowane konto

Moja Biedronka - najlepsze oferty z Tipli

Zakupy spożywcze to codzienność, więc dlaczego by nie zaoszczędzić także na nich? Informacje o produktach tańszych nawet o 70% znajdziesz w najnowszej gazetce Biedronki. Swoje zakupy planuj z Tipli i nie przepłacaj.

Zobacz aktualne gazetki Biedronka »

Tipli dla Ciebie: Twoja lodówka już świeci pustkami? Sprawdź nasz sposób na sprytne i tanie zakupy w Biedronce! Dzięki Tipli już nigdy nie będziesz musiał martwić się o swoje finanse.

Biedronka gazetka

Moja Biedronka - rejestracja karty

Rejestracja karty Moja Biedronka możliwa jest na dwa sposoby:  telefonicznie lub przez internet. W obu przypadkach trzeba mieć przy sobie kartę, aby móc podać jej numer oraz pin - obie te informacje znajdują się z tyłu karty. Aby aktywować Moją Biedronkę przez telefon, należy zadzwonić pod numer 222 053 400. Po nawiązaniu połączenia należy wybrać "1" na klawiaturze i dalej postępować zgodnie z instrukcjami. Drugim sposobem jest rejestracja internetowa. Wtedy należy wejść na stronę moja.biedronka.pl i w zakładce "ZAREJESTRUJ" wpisać numer karty oraz pin. Dalej wystarczy wypełnić formularz o takie informacje, jak: imię, nazwisko, hasło czy numer telefonu. 

Biedronka rejestracja karty

Tipli dla Ciebie: Często kupujesz w sklepach internetowych? Koniecznie sprawdź obowiązujące prawa i obowiązki konsumenta. Bądź na wszystko przygotowany z Tipli.

Po udanej rejestracji, na podany numer telefonu przyjdzie SMS z potwierdzeniem. Wtedy Karta Biedronka jest aktywna i można z niej korzystać już przy kolejnych zakupach.

Karta Moja Biedronka - dane osobowe

Niewątpliwym minusem posiadania aktywnej Karty Moja Biedronka dla niektórych może być konieczność udostępnienia swoich danych osobowych. Do niedawna lista informacji, które było trzeba wpisać przy rejestracji, była o wiele dłuższa - podanie swojego adresu zamieszkania było niezbędne. Teraz wystarczy jedynie imię i nazwisko oraz numer telefonu. Dodatkowo, w regulaminie można przeczytać, że dane podane przy rejestracji przekazywane są aż pięciu zewnętrznym firmom. Tych, którym wydaje się to niebezpieczne, Biedronka uspokaja - dane osobowe przekazywane są jedynie w celach związanych z akcją Moja Biedronka

Przemyślane zakupy z gazetką Biedronki

Szukasz inspiracji na kolejny obiad? Nie wiesz co wpisać na listę zakupów? Gazetka Biedronka ma dla Ciebie najnowsze oferty i promocje, dzięki którym zapełnisz swoją lodówkę po brzegi, nie wydając przy tym całej pensji. Planuj mądrze i kupuj Tipli.

Zobacz aktualne gazetki Biedronka »

Używając karty lojalnościowej sieci sklepów Biedronka, klienci automatycznie udostępniają także informacje o swoich zakupach: co, ile, kiedy i gdzie kupili. Jednak ten zabieg również ma swój cel - sklep Biedronka gromadzi wiadomości do badań, które mają pomóc w uatrakcyjnieniu ofert i dopasowaniu ich do swoich klientów.

Co daje Karta Moja Biedronka

Dla zaufanych klientów sieci sklepów Biedronka promocje z kartą są nieraz o wiele atrakcyjniejsze i korzystniejsze, np. oferty łączone, w których za drugi podobny produkt klient zapłaci o połowę mniej.

Inną niezwykle sławną akcją promocyjną Mojej Biedronki jest zbieranie punktów - czyli naklejek - za zakupy, które później można wymienić na pluszaki i książeczki ze specjalnie przygotowanej przez sklep serii. Zabawki zrobiły ogromną furorę wśród klientów Biedronki. Dodatkowo, posiadanie karty upoważnia do większej ilości naklejek za te same zakupy.

  • Za każde wydane 40 złotych w Biedronce otrzymuje się 1 punkt.
  • Za każde wydane 40 złotych w Biedronce z Kartą Moja Biedronka na konto trafia dodatkowy 1 punkt.
  • Zakup warzyw i owoców do każdych wydanych 40 złotych w Biedronce to dodatkowy 1 punkt
  • Zakup produktów z oferty specjalnej za minimum 10 złotych do każdych wydanych 40 złotych w Biedronce to dodatkowy 1 punkt.

Sposób na oszczędzanie z gazetką Biedronki

Zbierasz naklejki na Słodziaki? Zdobądź dodatkowe punkty za zakupy! Najnowsza oferta Biedronki czeka już na Ciebie w sklepach. Co tydzień możesz kupić nowe produkty w atrakcyjnych cenach. Zaplanuj swoje zakupy mądrze i tanio. Zaplanuj je z Tipli.

Zobacz aktualne gazetki Biedronka »

Tipli dla Ciebie: Kolejna akcja Biedronki już w toku. Gang Słodziaków opanował całą Polskę. Zobacz te urocze maskotki i niesamowite historie na www.biedronka.pl.

Punkty można wymienić na maskotki lub książeczki. Obecna promocja Gangu Słodziaków trwa do 01.12.2019 roku lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły akcji znajdują się na stronie www.biedronka.pl.

  • 15 punktów = odbiór książki "Przyjaciele mogą wiele, czyli magia leśnej polany" za darmo.
  • 40 naklejek = możliwość kupienia Słodziaka w cenie 19,90 złotych lub odbiór Słodziaka Juniora za darmo.
  • 60 naklejek = odbiór Słodziaka za darmo.

Słodziaki i książki można kupić także w zwykłej cenie, bez konieczności zbierania punktów. Jednak Słodziaka Juniora zdobyć można jedynie przy wymianie naklejek.

Biedronka słodziaki

Tipli dla Ciebie: Uwielbiasz znajdować najnowsze promocje? Cieszy Cię każda oszczędność? Dzięki aplikacji Lidl Plus to proste. Zainstaluj ją już teraz na swojego smartfona i korzystaj z atrakcyjnych ofert.

Bądź na bieżąco z Tipli

Planowanie zakupów może uchronić nas przed pustym portfelem. Przed każdym wyjściem do sklepu sprawdź aktualne gazetki promocyjne. Korzystaj z promocji, aby mądrze zapełnić swój koszyk - Tipli z chęcią Ci w tym pomoże.

Zobacz gazetki promocyjne »

Powiązane sklepy

Biedronka

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się