Własnie szukamy dla Ciebie aktualnej gazetki...Spróbuj ponownie później.
Poszukujesz gazetki, której nie mamy aktualnie w ofercie. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby znalazła się tu jak najszybciej.

Gazetka sklepu RESERVED

Czym może charakteryzować się gazetka promocyjna znanego na świecie z podążania za najnowszymi trendami sklepu odzieżowego? Z estetycznej i wyjatkowej oprawy rzecz jasna! Trzymaj rękę na pulsie z gazetką skomponowaną przez nas z oficjalnego newslettera i nie przegap okazji, by kupić zwiewne bluzeczki, modne spodnie lub kurtki zimowe męskie! Wyprzedaż RESERVED to doskonała sposobność do zakupów świetnych ciuchów w niskiej cenie! Daj się zachwycić ceną outletu!

RESERVED to polska sieć sprzedająca odzież, prowadzona przez spółkę LPP S.A.; Ojcami RESERVED są przedsiębiorcy Marek Piechocki i Jerzy Lubaniec. Główne biuro znajduje się w Gdańsku, sprzedają za pośrednictwem ponad 450 punktów na całym świecie oraz online. Ogromne doświadczenie i dobre decyzje biznesowe (np. występująca w RESERVED wyprzedaż) przyniosły RESERVED uznanie i spore zyski.

LPP w ciągu trzech dekad stworzyło od podstaw największą polską firmę odzieżową. Oprócz RESERVED ich markami są Cropp, House, MOHITO i SiNSAY. Czym RESERVED wyróżnia się na tle tych i innych marek?

RESERVED to innowacja w modzie na światowym poziomie. Zamiast podążać za trendami wytyczanymi przez innych, RESERVED samo angażuje się we wskazywanie kierunku. Sami inspirują się zarówno catwalkami z wielkiego świata, jak i wizjonerami pracującymi w zaciszu swych pracowni.

Owoce tego widać w salonach tej marki. Obok sprawdzonych propozycji ustalonych króli odzieżowego świata takich jak H&M, Zara, Topshop, Marks & Spencer, Uniqlo i Nike znajdziemy tam też bardzo odważne propozycje dla tych, którzy nie boją się wyróżniać, by się wyrazić.

Cyklicznie organizowana w RESERVED wyprzedaż to doprawdy gratka dla wszystkich myślących naprzód! Pod koniec sezonu, gdy w salonach wymienia się kolekcja i reorganizuje szatę graficzną, można kupić coś naprawdę wyjątkowego w niskiej cenie, na przykład pod koniec zimy tanie kurtki zimowe męskie. Wyprzedaż RESERVED to tak duże wydarzenie, że serwery sklepu internetowego nie wytrzymują tego zalewu rozgrzanych tłumów! To daleko nie wszystkie zniżki do RESERVED, ta marka bowiem znana jest ze swojej dbałości o internetowych klientów!

Z pewnością wielkim sukcesem dla Reserved jest otwarcie w 2017 roku salonu na londyńskiej Oxford Street, jednej z najbardziej prestiżowych ulic handlowych świata. Jesteśmy dumni z polskiego przedsiębiorstwa, które podjęło się walki z najlepszymi sieciami świata i chce budować świadomość marki w skali globalnej! Salony sieci znajdują się również w Litwie, Łotwie, Rosji, Ukrainie, Słowacji, Czechach, Bułgarii, Rumunii, Węgrzech, Chorwacji, Niemczech, Egipcie, Katarze, UK i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Sklepy podobne do Reserved z gazetkami promocyjnymi i katalogami

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Uwaga! Mogą Cię ominąć ekskluzywne kupony i zniżki w sklepie Reserved.

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zniżki Cię już nigdy nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się