Własnie szukamy dla Ciebie aktualnej gazetki...Spróbuj ponownie później.
Poszukujesz gazetki, której nie mamy aktualnie w ofercie. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby znalazła się tu jak najszybciej.

Gazetki z kategorii Dom, mieszkanie i ogród

Gazetka promocyjna supermarketu Majster

Sklep Majster powstał z myślą o fachowcach i domowych majsterkowiczach. Jeśli szukasz tańszych cen na materiały budowlane, narzędzia, przedmioty do zrobienia instalacji i wykończenia mieszkania, to odpowiedzią jest Majster. Gazetka promocyjna, aktualna zwykle jest ważna przez dwa tygodnie od jej wydania. Nie jest publikowana regularnie, stąd wyczekiwane jest jej każde nowe wydanie. Sieć sklepów Majster dba o rozwój, stąd przy okazji otwarcia nowego punktu wydawane są też Majster – gazetki. 2018 rok będzie początkiem otwarcia kilku nowych placówek!

Majster Radlin, Majster Rzeszów, Majster Trzebinia, Majster Jaworzno - sklepy w Polsce

Majster to jedna z największych sieci marketów budowlanych w południowo-wschodniej Polsce. Siedziba główna mieści się w Rzeszowie. Sklepy znajdziesz m. in. w takich miastach jak: Radlin, Rzeszów, Trzebinia, Jaworzno, Kalisz, Sanok czy Tarnobrzeg. Sieć cały czas się rozwija, aby sprostać oczekiwaniom swoich klientów. Na ten moment tworzy ją przeszło 38 marketów w 10 województwach, a nowe placówki z pewnością zostaną już wkrótce otwarte.

Celem sieci Majster jest zapewnić dobre materiały fachowcom, a także podstawowe narzędzia i porady zapaleńcom oraz majsterkowiczom. Fachowa obsługa pomoże wybrać odpowiednie do zostawania narzędzia i surowce. Wieloletnie doświadczenie, całkowicie polski kapitał i otwartość wobec klienta to cenione atuty. Zajrzyj do sklepu i ciesz się z udanych zakupów.

Majster - gazetka, promocje, niskie ceny

Majster stosuje politykę niskich cen, co uzyskuje uprzednio kupując ogromne ilości towarów. Dlatego potrzebne w danej porze roku artykuły dostępne są zawsze w atrakcyjnych cenach.

Majster gazetka promocyjna - aktualna oferta z najlepszymi rabatami, dostępna jest również na Tipli.pl. Jest to świetne źródło informacji o wszystkich, dostępnych zniżkach sklepu. Korzystaj z rabatów i remontuj i urządzaj się za grosze. Jeszcze teraz zobacz, co przedstawia Majster gazetka 2018 i pozwól sobie pomóc w obniżeniu kosztów remontu. Niskie ceny i świetna zabawa gwarantowane!

Majster - obsługa klienta i szeroka oferta

Majster działa na polu budowlanym, wyposażenia wnętrz, wentylacji, instalacji CO, chemii gospodarczej i mebli. Kupisz tutaj m.in. elektronarzędzia, akcesoria łazienkowe, kosiarki, kominki, tapety, wykładziny, armaturę, ceramikę budowlaną, systemy klimatyzacyjne i osprzęt oświetleniowy.

Polityka supermarketów Majster gwarantuje Ci wymianę zakupionych towarów, jeśli nie spełnią Twoich oczekiwań. Sklep przyjmuje także niewykorzystane materiały, więc możesz kupować bez żadnych ograniczeń. W razie potrzezby zwrócisz nadmiar zakupów.

Na stronie internetowej Majster znajdziesz bardzo praktyczne, bezpłatne narzędzie – kalkulator do obliczania ilości materiału z zakresu paneli, tapet, płytek oraz farb, potrzebnych do pokrycia danej powierzchni.

To nie koniec specjalnych usług sklepu Majster. Oferuje on jeszcze transport na terenie całego regionu, montaż stolarki okienno-drzwiowej (w przypadku skorzystania z tej usługi istnieje możliwość zakupu towarów z 8% VAT!) oraz wycinanie otworów w zlewo-zmywakach. Wachlarz usług i towarów jest niemal nieograniczony. Korzystaj i nie obawiaj się remontu!

Chcesz być na bieżąco ze wszystkim rabatami swoich ulubionych sklepów? Zaglądaj na Tipli.pl, gdzie zawsze znajdziesz najnowsze gazetki promocyjne. Pozwól sobie pomóc w zaplanowaniu wydatków i nie przepłacaj, gdy nie musisz! Oszczędzanie jeszcze nigdy nie było tak proste!

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1827 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub