Gazetka promocyjna supermarketu Majster

Sklep Majster powstał z myślą o fachowcach i domowych majsterkowiczach. Jeśli szukasz tańszych cen na materiały budowlane, narzędzia, przedmioty do zrobienia instalacji i wykończenia mieszkania, to odpowiedzią jest Majster. Gazetka promocyjna, aktualna zwykle jest ważna przez dwa tygodnie od jej wydania. Nie jest publikowana regularnie, stąd wyczekiwane jest jej każde nowe wydanie. Sieć sklepów Majster dba o rozwój, stąd przy okazji otwarcia nowego punktu wydawane są też Majster – gazetki. 2018 rok będzie początkiem otwarcia kilku nowych sklepów!

Archiwum gazetek

Majster w Polsce

Majster to jedna z największych sieci marketów budowlanych w południowo-wschodniej Polsce. Siedziba główna mieści się w Rzeszowie. Sieć jest w fazie ciągłego rozwoju. Na ten moment tworzy ją przeszło 38 marketów w 10 województwach, a nowe markety z pewnością zostaną już wkrótce wzniesione.

Celem sieci Majster jest zapewnić dobre materiały fachowcom, a także podstawowe narzędzia i porady zapaleńcom oraz majsterkowiczom. Fachowa obsługa pomoże wybrać odpowiednie do zostawania narzędzia i surowce. Wieloletnie doświadczenie, całkowicie polski kapitał i otwartość wobec klienta, to cenione atuty.

Majster - gazetka, promocje, niskie ceny

Majster stosuje politykę niskich cen, co uzyskuje uprzednio kupując ogromne ilości towarów. Dlatego potrzebne w danej porze roku artykuły dostępne są zawsze w niskich cenach.

Jeżli chcesz kupować jeszcze taniej, sprawdź czy Tipli nie znalazło dla Ciebie informacji o aktualnych zniżkach, kuponach rabatowych czy promocjach w sklepie Majster.

Majster działa na polu budowlanym, wyposażenia wnętrz, wentylacji, instalacji CO, chemii gospodarczej i mebli. Kupisz tutaj m.in. elektronarzędzia, akcesoria łazienkowe, kosiarki, kominki, tapety, wykładziny, armaturę, ceramikę budowlaną, systemy klimatyzacyjne i osprzęt oświetleniowy.

Majster - obsługa klienta

Polityka supermarketów Majster gwarantuje Ci wymianę zakupionych towarów, jeśli nie spełnią Twoich oczekiwań. Przyjmą też od Ciebie niewykorzystane materiały, stąd nie musisz obawiać się zrobić zbyt dużych zakupów i zwrotu towaru.

Na stronie internetowej Majster.pl udostępniają bardzo praktyczne, bezpłatne narzędzie – kalkulator do obliczania ilości materiału z zakresu paneli, tapet, płytek oraz farb, potrzebnej do pokrycia danej powierzchni.

To nie koniec specjalnych usług sklepu Majster. Oferują transport na terenie całego regionu, montaż stolarki okienno-drzwiowej (w wypadku skorzystania z tej usługi istnieje możliwość zakupu towarów z 8% VAT!) oraz wycinanie otworów w zlewo-zmywakach – to ostatnie bezpłatnie!

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1267 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.

lub