Gazetki producenta wyposażenia łazienek i kuchni Deante

Gazetka promocyjna Deante to tak naprawdę interesujący Deante katalog. Produkty, ceny, dane techniczne, nowości, promocje... Znajdziesz tu praktyczne informacje oraz inspirującą garść porad i nowinek z branży wyposażenia kuchennego i łazienkowego.

Deante katalog ma interesującą szatę graficzną i piękne zdjęcia ilustracyjne wybranych produktów. Dzięki temu łatwiej wyobrazisz sobie swoją wymarzoną łazienkę czy kuchnię. Oferta gazetki jest ważna przez kilka miesięcy lub do wyczerpania zapasów. Prezentowane akcje nie łączą się z innymi, które odbywają się w tym samym terminie.

Archiwum gazetek

Awangardowo, czy klasycznie? Wzorzysty kamień, czy szlachetna stal? Matowo, czy z połyskiem? Jakiekolwiek masz upodobania, bądź pewien, że znajdziesz coś dla siebie wśród produktów Deante.

Deante to producent wyposażenia łazienek i kuchni pochodzący z Polski. Od 27 lat z powodzeniem zdobywa rynek. Firma powstała w 100% z polskiego kapitału!

Deante z dumą podkreśla rodzime pochodzenie. Na stronie wyrażają "pełnię uznania dla polskiego wzornictwa i przekonanie o wspaniałych zdolnościach krajowych projektantów". Potwierdzają to zatrudniając wielu z nich. Łatwo dostrzec, że są na bieżąco z najnowszymi trendami w dziedzinie dekoracji wnętrz. Ich produkty, czy te proste i schludne, czy też te bardziej wymyślne, są niebanalne i stylowe, takie właśnie podejście ma Deante. Katalog produktów zawiera ponad 1500 autorskich projektów artykułów wyposażenia łazienek i kuchni.

Sklep internetowy Deante umożliwia zakupy bez pośredników. Na pierwszej stronie wyraźnie zaprezentowane są aktualne promocje. Informacje o zniżkach, promocjach oraz kodach rabatowych dostępnych w Deante znajdziesz również na stronach Tipli.

Czy chcesz kupować jeszcze taniej z Deante? Tematyczna Gazetka promocyjna Deante związana konkretnie z kuchnią lub łazienką, podaje korzystne propozycje łączenia produktów w zestawy (np. Bateria + zlewozmywak) po tańszej cenie.

Katalog prezentuje najwyższej klasy baterie, natryski, kabiny, zlewozmywaki i ceramikę łazienkową. Szklane, ceramiczne, granitowe i stalowe produkty kupisz w jednym z wielu salonów lub na stronie internetowej Deante.

Bardzo przejrzysty i niezwykle estetycznie wykonany katalog na stronie internetowej ułatwia dokonywanie zakupów. Znajdujemy tam to, czego oczekiwalibyśmy po stronie producenta, czyli pełen opis techniczny produktu, wraz z twardymi danymi dotyczącymi grupy akustycznej i wymiarów.

Deante cieszy się solidną opinią. Dowodem na to są liczne nagrody, m.in. Wyróżnienie Kreator Miejsc Pracy, trzykrotnie Gazelę Biznesu, Geparda Biznesu oraz wiele certyfikatów i laurów z cyklu Przedsiębiorstwo Fair Play.

Poza tym Deante bardzo dobrze dba o obsługę klienta. Na stronie można znaleźć m.in. listę i dane kontaktowe certyfikowanych firm, które świadczą usługi pogwarancyjne. Deante równie rzetelnie informuje na swoich stronach o gwarancjach, warunkach dostaw i zwrotów produktów.

Zadbaj o swoją kuchnię i łazienkę z Deante!

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1265 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.

lub