Ważne do 30.06.2019

Super-Pharm: darmowa dostawa od 250 zł

Skorzystaj z darmowej dostawy w internetowym sklepie Super-Pharm dla zamówień o minimalnej kwocie 250 zł. Chcesz płacić mniej za zakupy online? Kupuj… Pokaż więcej Skorzystaj z darmowej dostawy w internetowym sklepie Super-Pharm dla zamówień o minimalnej kwocie 250 zł. Chcesz płacić mniej za zakupy online? Kupuj przez Tipli i zgarniaj zwrot cashback (dotyczy sklepów partnerskich Tipli objętych cashbackiem)!

Super-Pharm: darmowa dostawa od 250 zł

Skorzystaj z darmowej dostawy w internetowym sklepie Super-Pharm dla zamówień o minimalnej kwocie 250 zł. Chcesz płacić mniej za zakupy online? Kupuj przez Tipli i zgarniaj zwrot cashback (dotyczy sklepów partnerskich Tipli objętych cashbackiem)!

Ta oferta nie wymaga podawania kodu.

Przejdź na superpharm.pl

Jak oszczędzać wykorzystując promocje Super Pharm?

Najlepsze promocje na kosmetyki, perfumy oraz leki na wyciagnięcie ręki - to wszystko czeka na Ciebie w href="https://www.tipli.pl/sklep/super-pharm">Super Pharm. Dzięki karcie LifeStyle zdobędziesz dostęp do najlepszych ofert na kosmetyki i produkty drogeryjne dla całej rodziny. Oprócz procentowych obniżek cen, Super Pharm oferuje liczne promocje 1+1 i kupony rabatowe. Tego nie możesz przegapić!

Super Pharm to drogeria, apteka i perfumeria w jednym. Dzięki śledzieniu href="https://www.tipli.pl/gazetki/super-pharm">gazetek promocyjnych online, będziesz zawsze na bieżąco z najnowszymi rabatami. Jeżeli jesteś czujnym poszukiwaczem rabatów możesz cieszyć się na promocje Last Minute, które obowiązują do wyprzedania zasobów. Ulubione zapachy czy kosmetyki do makijażu będą dla Ciebie na wyciągnięcie ręki dzięki dniom szalonych promocji.

Nie zapomnij o aplikacji mobilnej, która na czas powiadomi Cię o promocji!

Skorzystaj z zakupów online lub w stacjonarnym sklepie href="https://www.tipli.pl/sklep/super-pharm">Super Pharm.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1641 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub