Własnie szukamy dla Ciebie aktualnej gazetki...Spróbuj ponownie później.

Archiwum gazetek

Nowa gazetka promocyjna aptek Ziko

Gazetki to prosty sposób na to, by być na bieżąco z najlepszymi ofertami i promocjami w Ziko. Sprawdź bogaty wybór leków, kosmetyków i suplementów, jaki prezentuje najnowsza Ziko gazetka promocyjna i zadbaj o siebie i swoich najbliższych. W przejrzystych ulotkach, które ukazują się co miesiąc, znajdziesz gorące okazje oraz cenne porady i wskazówki jak pielęgnować swoje ciało. Nie musisz już zapisywać się do newsletterów, ponieważ w Tipli.pl gazetki promocyjne przygotowujemy właśnie na ich podstawie. Dzięki temu oszczędzasz i pieniądze i czas.

Ziko to polska firma, która została założona w 2005 roku w Krakowie. Obecnie sieć aptek tworzą 164 placówki ulokowane w 51 miastach w całym kraju. Działalności firmy od samego początku przyświeca hasło: „Pacjent jest najważniejszy”.

Poznaj Ziko apteki

Każda apteka Ziko to doskonale zaopatrzony obiekt pełen produktów dla zdrowia i urody. Oprócz leków znajdziemy tutaj także suplementy oraz wyroby medyczne, dzięki którym znikną wszelkie dolegliwości. Każdy klient może liczyć na profesjonalną obsługę i fachową pomoc także przy zakupie tańszych zamienników leków.

Na uwagę zasługuje możliwość zakupu leków także przez Internet. Zajrzyj do e-Ziko Apteki i sprawdź co nowego w Ziko. Chcesz sprawdzić, czy dany produkt jest dostępny w Twojej aptece? Dowiesz się tego dzięki specjalnej infolinii. Możesz także skorzystać z opcji rezerwacji leków oraz wypożyczenia sprzętu medycznego.

Uzupełnieniem oferty aptek są drogerie Ziko Dermo, które oferują specjalistyczne konsultacje dotyczące pielęgnowania urody. Znajdziesz tutaj także wysokiej jakości kosmetyki i dermokosmetyki, z którymi zadbasz o swoją skórę. Poznaj najlepsze oferty na kremy, olejki maski, szampony i odżywki, jakie przygotowała dla Ciebie Twoja apteka. Ziko gazetka to cenne źródło informacji o najlepszych cenach na wyjątkowe produkty.

W wybranych drogeriach Ziko Dermo znajdują się także profesjonalne punkty optyczne Ziko Optyk. Sprawdź ofertę najwyższej jakości szkieł korekcyjnych, oprawek i soczewek kontaktowych. Skorzystaj z porady fachowca i zbadaj swój wzrok.

Z Ziko kompleksowo zadbasz o swoją urodę i zdrowie.

Ziko apteka - gdzie znajdziesz punkty sprzedaży?

Apteka Ziko i Ziko Dermo to punkty, które możesz odwiedzić w większych miastach na terenie całej Polski. Gdzie konkretnie? Przygotowaliśmy krótką listę adresów:

  • Ziko apteka Warszawa - ul. Belgradzka 22
  • Ziko apteka Kraków - al. 29 Listopada 65
  • Ziko apteka Łódź - ul. Piłsudskiego 6
  • Ziko apteka Wrocław - ul. Dokerska 22

Pozostałe punkty Ziko apteka oraz Ziko Dermo znajdziesz łatwo dzięki wyszukiwarce na stronie Ziko. Zajrzyj tam, aby poznać szczegóły lub korzystaj z możliwości zakupów online.

Ziko apteka - moc korzyści każdego dnia

Lubisz oszczędzać? Marzysz o tym, by kupować wyjątkowe produkty w atrakcyjnych cenach? Poznaj specjalne rabaty przygotowane przez apteki Ziko w ramach akcji Tydzień z marką! Sprawdź, co oferuje Ci apteka Ziko. Gazetka promocyjna to także dobre źródło informacji o ciekawych zniżkach i promocjach, a także najnowszych produktach dostępnych w sieci Ziko.

Z myślą o klientach powstał Ziko Klub. Zbieraj punkty na specjalnej karcie i wymieniaj je na atrakcyjne produkty z katalogu! Dodatkowo na wszystkich klubowiczów czekają wyjątkowe rabaty i promocje oraz informacje o interesujących wydarzeniach takich jak dermo konsultacje, czy badania skóry. Nie przegap żadnej najlepszej okazji cenowej. Ziko gazetka na stronie Tipli czeka już na Ciebie.

Spróbuj szczęścia w konkursach organizowanych przez sieć aptek Ziko. Sprawdź także, jakie prezenty możesz otrzymać przy zakupie wybranych produktów.

W Ziko dbamy o naszych kientów

W trosce o dobro klientów została powołana Fundacja Ziko dla Zdrowia, której celem jest zapobieganie skutkom źle prowadzonej farmakoterapii oraz promowanie wiedzy na temat ochrony zdrowia.

Chcesz kupować suplementy diety, dermokosmetyki i inne produkty w jeszcze niższych cenach? Śledź razem z Tipli najnowsze gazetki promocyjne i oszczędzaj na swoich zakupach razem z nami.

Sklepy podobne do Ziko z gazetkami promocyjnymi i katalogami

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Uwaga! Mogą Cię ominąć ekskluzywne kupony i zniżki w sklepie Ziko.

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zniżki Cię już nigdy nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się