Gazetka sklepu Saturn

Promocyjne gazetki Saturn to okresowe zniżki cenowe wybranych produktów. Od RTV i AGD po najnowsze technologie dla domu i pracy. Jak na elektronicznych sympatyków przystało, Saturn udostępnia swoją gazetkę w formie cyfrowej. Dla tych, którzy wolą tradycyjne materiały, dostępne są również drukowane gazetki, pełne wyjątkowych promocji. W gazetce znajdziesz kilka wybranych produktów z każdej kategorii, dlatego możesz być pewny, że znajdziesz tam to czego potrzebujesz.

Najnowsze gazetki

Archiwum gazetek

Elektronika użytkowa, komputery, artykuły gospodarstwa domowego czy najnowsze telefony i aparaty. W sklepie Saturn znajdziesz te i wiele innych produktów, które sprawią, że zaprzyjaźnisz się z najnowocześniejszymi technologiami. O jakości usług i produktów Saturn świadczy wielkość sieci, która w Polsce posiada już ponad 20 sklepów.

Saturn - historia powstania

Za sukcesem marki stoi najlepsza, niemiecka jakość. Pierwszy sklep powstał u naszych zachodnich sąsiadów w 1961 roku. Od 2004 roku Saturn wkroczył również na rynek polski i szybko podbił serca technomaniaków. Dzięki wykwalifikowanym pracownikom, każdy z łatwością może dokonać wyboru domowych sprzętów, które będą służyły latami.

Saturn online

Saturn Warszawa, Wrocław czy Kraków - nie musisz już wpisywać tych haseł w wyszukiwarce. Dziś Saturn umożliwia wygodne zakupy online. W Saturnie znajdziesz proste, funkcjonalne menu, które pomoże ci znaleźć wybrany produkt w kilka sekund, a jeśli już dawno dokonałeś wyboru marki i serii produktu, polecamy użycie okienka wyszukiwarki na stronie głównej.

Oprócz kupna nowego sprzętu, warto również odwiedzić stronę Saturn ze względu na outlet, informacje o sklepach stacjonarnych i listę usług Saturn. Wśród nich znajdziesz usługi foto, informacje dotyczące montaży, transportu i dodatkowej ochrony wybranych produktów. Warto zapoznać się ze wszystkimi szczegółami, które ułatwią zakupy nawet najbardziej skomplikowanego sprzętu.

Chcesz być na bieżąco z nowinkami i promocjami Saturn? Odwiedź Techniczny Blog Reneusza. Znajdziesz tam informacje o produktach, recenzje i wiele ciekawych materiałów, które pomogą wybrać wymarzony telefon czy aparat dostosowany do Twoich potrzeb.

Jeżeli chcesz obniżyć cenę wybranych produktów, odwiedź nasze strony z kuponami i zniżkami!

Garść ciekawostek o sklepie Saturn:

  • W pierwszych latach działalności spółka Saturn oferowała sprzęt elektroniczny dostępny jedynie dla dyplomatów.
  • W 1997 roku Saturn w Kolonii pobił rekord w sprzedaży płyt CD. Osiągając w ciągu jednego dnia obrót na tych produktach w wysokości miliona marek.
  • W pierwszych latach działalności Saturn na terenie Polski, najpopularniejszym produktem z gazetki promocyjnej był 42-calowy telewizor plazmowy w cenie 8888 zł. Produkt był prawdziwym hitem i wszystkie egzemplarze sprzedano w ciągu dwóch godzin.
  • W 2007 roku sklep stacjonarny Saturn w centrum Złote Tarasy w Warszawie, dołączył do swojej oferty jedyny w tamtym czasie w Polsce i największy na świecie telewizor plazmowy o przekątnej 103 cali.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1265 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.

lub