Własnie szukamy dla Ciebie aktualnej gazetki...Spróbuj ponownie później.
Poszukujesz gazetki, której nie mamy aktualnie w ofercie. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby znalazła się tu jak najszybciej.

Gazetka sklepu Saturn

Promocyjne gazetki Saturn to okresowe zniżki cenowe wybranych produktów. Od RTV i AGD po najnowsze technologie dla domu i pracy. Jak na elektronicznych sympatyków przystało, Saturn udostępnia swoją gazetkę w formie cyfrowej.

Dla tych, którzy wolą tradycyjne materiały, dostępne są również drukowane gazetki, pełne wyjątkowych promocji. W gazetce znajdziesz kilka wybranych produktów z każdej kategorii, dlatego możesz być pewny, że znajdziesz tam to czego potrzebujesz.

Uwaga: Saturn połączył się z Media Markt

Sklep Saturn nie działa już pod swoją nazwą. Jesienią 2018 połaczył się z konkurencyjnym sklepem Media Markt i od tej pory działa już tylko pod tą marką. Więcej informacji o Media Markt na jego profilu. Aktualne gazetki Media Markt są również dostępne na naszej stronie.

Komputery, sklepie Saturn znajdziesz te i wiele innych produktów, które sprawią, że zaprzyjaźnisz się z najnowocześniejszymi technologiami. O jakości usług i produktów Saturn świadczy wielkość sieci, która w Polsce posiada już ponad 20 sklepów.

Saturn - historia powstania

Za sukcesem marki stoi najlepsza, niemiecka jakość. Pierwszy sklep powstał u naszych zachodnich sąsiadów w 1961 roku. Od 2004 roku Saturn wkroczył również na rynek polski i szybko podbił serca technomaniaków. Dzięki wykwalifikowanym pracownikom, każdy z łatwością może dokonać wyboru domowych sprzętów, które będą służyły latami.

Saturn sklep online

Saturn Warszawa, Wrocław czy Kraków - nie musisz już wpisywać tych haseł w wyszukiwarce. Dziś Saturn umożliwia wygodne zakupy online. W Saturnie znajdziesz proste, funkcjonalne menu, które pomoże ci znaleźć wybrany produkt w kilka sekund, a jeśli już dawno dokonałeś wyboru marki i serii produktu, polecamy użycie okienka wyszukiwarki na stronie głównej.

Oprócz kupna nowego sprzętu, warto również odwiedzić stronę Saturn ze względu na outlet, informacje o sklepach stacjonarnych i listę usług Saturn. Wśród nich znajdziesz usługi foto, informacje dotyczące montaży, transportu i dodatkowej ochrony wybranych produktów. Warto zapoznać się ze wszystkimi szczegółami, które ułatwią zakupy nawet najbardziej skomplikowanego sprzętu.

Chcesz być na bieżąco z nowinkami lub ciekawią Cię dostępne w sklepie Saturn promocje? Odwiedź Techniczny Blog Reneusza. Znajdziesz tam informacje o produktach, recenzje i wiele ciekawych materiałów, które pomogą wybrać wymarzone sprzęty elektroniczne, takie jak telefon czy aparat dostosowany do Twoich potrzeb.

Jeżeli chcesz obniżyć cenę wybranych produktów, odwiedź nasze strony z kuponami i zniżkami!

Garść ciekawostek o sklepie Saturn:

  • W pierwszych latach działalności spółka Saturn oferowała sprzęt elektroniczny dostępny jedynie dla dyplomatów.
  • W 1997 roku Saturn w Kolonii pobił rekord w sprzedaży płyt CD. Osiągając w ciągu jednego dnia obrót na tych produktach w wysokości miliona marek.
  • W pierwszych latach działalności Saturn na terenie Polski, najpopularniejszym produktem z gazetki promocyjnej był 42-calowy telewizor plazmowy w cenie 8888 zł. Produkt był prawdziwym hitem i wszystkie egzemplarze sprzedano w ciągu dwóch godzin.
  • W 2007 roku sklep stacjonarny Saturn w centrum Złote Tarasy w Warszawie, dołączył do swojej oferty jedyny w tamtym czasie w Polsce i największy na świecie telewizor plazmowy o przekątnej 103 cali.

Saturn sklep zmienił się w Media Markt

Jesienią 2018 roku sklep Saturn połączył się ze znaną siecią sklepów z elektroniką - Media Markt. Nie oznacza to jednak, że nie możesz już korzystać z atrakcyjnych ofert cenowych. Wręcz przeciwnie. Korzystaj z jeszcze większych promocji i bogatszej niż dotychczas oferty produktów. Sprawdź, co kryje najnowsza Media Markt gazetka i kupuj korzystnie sprzęt do domu i biura. Na Tipli znajdziesz zawsze aktualne oferty.

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi promocjami? Śledź stronę Tipli, gdzie znajdziesz wszystkie najnowsze gazetki promocyjne znanych i lubianych sklepów i supermarketów. Kupuj oszczędnie - zaplanuj swoje zakupy z nami.

Sklepy podobne do Saturn.pl z gazetkami promocyjnymi i katalogami

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Uwaga! Mogą Cię ominąć ekskluzywne kupony i zniżki w sklepie Saturn.pl.

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zniżki Cię już nigdy nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się