Aktualne gazetki Jawa

Gazetka sklepu Jawa

Jawa gazetka to zestawienie najlepszych ofert cenowych na najbliższy czas. Ceny w niej uwzględnione obowiązują przez miesiąc lub do wyczerpania zapasów. W gazetce znajdziemy informacje o akcjach promocyjnych ze świata kosmetyków oraz środków czystości, które dostępne są w sieci drogerii Jawa. Z gazetką można zapoznać się online, odwiedzając stronę internetową albo też otrzymać ją w sklepie Jawa lub w drogeriach franczyzowych. Jawa gazetka dostępna jest również w aplikacji marki.

Drogerie Jawa – piękno w czystej postaci

Drogerie Jawa w polskich miastach pojawiły się w 2012 roku. Właścicielem marki jest spółka Komplex Torus. Projekt drogerii Jawa jest skierowany do osób prowadzących perfumerie, sklepy z kosmetykami oraz sklepy spożywcze. Oferuje im współpracę na zasadach franczyzy. Spółka umożliwia franczyzobiorcom konsolidację działań dystrybutora oraz sklepu.

Drogerie Jawa to małe, przydomowe sklepy, w których w przyjaznych warunkach można nabyć produkty w atrakcyjnych cenach. W Jawie nabyć można zarówno markowe kosmetyki pielęgnacyjne i upiększające, jak i środki czystości oraz chemię gospodarczą. Ceny sprzedawanych produktów są niższe niż w największych sieciach handlowych, a bliskość drogerii od domu sprawia, że Polki chętnie robią w nich zakupy.

Drogeria Jawa to 769 sklepów, z czego 29 to salony firmowe. Są obecne m.in. w Aleksandrowie Kujawskim, Bełchatowie, Białymstoku, Gdańsku, Lidzbarku, Mińsku Mazowieckim, Mrągowie, Piotrkowie Trybunalskim, Ostrołęce, Środzie Wielkopolskiej, Węgorzewie czy Żninie.

Drogeria Jawa gazetka

O aktualnych nowościach, promocjach i wydarzeniach w poszczególnych salonach, można dowiedzieć się, przeglądając aktualną publikację Jawa gazetka promocyjna, a także śledząc profile w mediach społecznościowych marki.

Drogerie Jawa dla swych klientów organizują konkursy, w których do wygrania są m.in. zestawy kosmetyków. Marka aktywnie działa przede wszystkim na Facebooku. Pamiętaj, że zawsze aktualna gazetka Jawa znajduje się na stronie Tipli. Śledź ją, aby być na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi akcjami promocyjnymi.

Lista miast, w których drogerie Jawa powstają, stale się powiększa. Firma poszukuje nowych lokalizacji oraz partnerów do współpracy. Taką można rozpocząć w oparciu o dwa formaty sklepów. Pierwszym są drogerie, drugim stoiska w sklepach spożywczych. Spółka Komplex Torus stale unowocześnia zarządzanie strukturą drogerii Jawa i planuje, że w 2018 roku klienci będą mogli robić zakupy aż w 1000 sklepach pod szyldem marki Jawa drogerie.

Chcesz kupować kosmetyki, artykuły spożywcze i inne produkty w jeszcze niższych cenach? Śledź razem z Tipli najnowsze gazetki reklamowe i oszczędzaj na swoich zakupach razem z nami.

Sklepy podobne do Jawa z gazetkami promocyjnymi i katalogami

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Uwaga! Mogą Cię ominąć ekskluzywne kupony i zniżki w sklepie Jawa.

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zniżki Cię już nigdy nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się