Gazetka sklepu Jawa

Jawa gazetka to zestawienie najlepszych ofert cenowych na najbliższy czas. Ceny w niej uwzględnione obowiązują przez miesiąc lub do wyczerpania zapasów. W gazetce znajdziemy informacje o akcjach promocyjnych ze świata kosmetyków oraz środków czystości, które dostępne są w sieci drogerii Jawa. Z gazetką można zapoznać się online, odwiedzając stronę internetową albo też otrzymać ją w sklepie Jawa lub w drogeriach franczyzowych. Jawa gazetka dostępna jest również w aplikacji marki.

Archiwum gazetek

Drogerie Jawa – piękno w czystej postaci

Drogerie Jawa w polskich miastach pojawiły się w 2012 roku. Właścicielem marki jest spółka Komplex Torus. Projekt drogerii Jawa jest skierowany do osób prowadzących perfumerie, sklepy z kosmetykami czy sklepy spożywczy. Oferuje im współpracę na zasadach franczyzy. Spółka oferuje franczyzobiorcą konsolidację działań dystrybutora oraz sklepu.

Drogerie Jawa to małe przydomowe sklepy, w których w przyjaznych warunkach można nabyć produkty w atrakcyjnych cenach. W Jawie nabyć można zarówno markowe kosmetyki pielęgnacyjne i upiększające, jak i środki czystości oraz chemię gospodarczą. Ceny sprzedawanych produktów są niższe niż w największych sieciach handlowych, a bliskość drogerii od domu sprawia, że Polki chętnie robią w nich zakupy.

Drogeria Jawa sprzedaje w 769 sklepach, z czego 29 to salony firmowe. Są obecne m.in. w Aleksandrowie Kujawskim, Bełchatowie, Białymstoku, Gdańsku, Lidzbarku, Mińsku Mazowieckim, Mrągowie, Piotrkowie Trybunalskim, Ostrołęce, Środzie Wielkopolskiej, Węgorzewie czy Żninie.

O aktualnych nowościach, promocjach i wydarzeniach w poszczególnych salonach, można dowiedzieć się, przeglądając Jawa gazetkę promocyjną, a także śledząc profile w mediach społecznościowych marki.

Drogerie Jawa dla swych klientów organizują konkursy, w których do wygrania są m.in. zestawy kosmetyków. Marka aktywnie działa przede wszystkim na Facebooku.

Lista miast, w których drogerie Jawa powstają, stale się powiększa. Firma poszukuje nowych lokalizacji oraz partnerów do współpracy. Taką można rozpocząć w oparciu o dwa formaty sklepów. Pierwszym są drogerie, drugim stoiska w sklepach spożywczych. Spółka Komplex Torus stale unowocześnia zarządzanie strukturą drogerii Jawa i planuje, że w 2018 roku klienci będą mogli robić zakupy aż w 1000 sklepach pod szyldem marki Jawa drogerie.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1264 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.