Chcesz, aby Twój sklep internetowy lepiej prosperował? Zacznij współpracować z nami, a my pomożemy Ci zdobyć nowych klientów.

Na czym polega współpraca?

Najpierw uzgodnimy warunki współpracy, następnie dodamy Twój sklep internetowy do listy partnerów, które polecamy na portalu Tipli. Dzięki temu podniesiemy świadomość Twojej marki i pomożemy Ci zyskać nowych klientów. Za zakupy klientów, którzy zostaną skierowani do Twojego sklepu internetowego przez portal Tipli zapłacisz nam prowizję. Większą część tej prowizji my przekażemy kupującym. Zadowoleni klienci chętnie wrócą, aby ponownie skorzystać z oferty Twojego sklepu. To proste! :)

Dlaczego współpraca z Tipli jest korzystna?

Zyskujesz nowych klientów, którzy chętniej będą wracać do Twojego sklepu internetowego, ponieważ każdy zakup będzie nagrodzony zwrotem części wydanych pieniędzy. Twoja marka będzie mieć stałą reklamę, za którą nie zapłacisz dodatkowo ani złotówki.

Jak zacząć współpracę?

Napisz do nas na moje@tipli.pl. Skontaktujemy się z Tobą i uzgodnimy warunki współpracy. Wszystko dokładnie wyjaśnimy i odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące podjęcia owocnej współpracy.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.