Chcesz, aby Twój sklep internetowy lepiej prosperował? Zacznij współpracować z nami, my już przyciągniemy nowych klientów.

Na czym polega współpraca?

Najpierw uzgodnimy warunki współpracy, następnie dodamy Twój e-shop do listy sklepów, które polecamy na portalu Tipli. Dzięki temu podniesiemy świadomość Twojej marki i pomożemy Ci zyskać nowych klientów. Za zakupy klientów, którzy zostaną skierowani do Twojego do sklepu internetowego przez portal Tipli zapłacisz nam prowizję. Większą część tej prowizji my wypłacimy z powrotem klientom. Zadowoleni klienci chętnie wrócą aby ponownie kupować w Twoim sklepie. To proste :).

Dlaczego współpraca z Tipli jest korzystna?

Zyskujesz nowych klientów, którzy chętniej będą wracać do Twojego sklepu internetowego, ponieważ przy każdym zakupie dostaną część pieniędzy z powrotem. Twoja marka będzie mieć stałą reklamę, za którą nie zapłacisz ani złotówki.

Jak zacząć współpracę?

Napisz do nas na info@tipli.pl. Skontaktujemy się z Tobą i uzgodnimy warunki współpracy. Wszystko dokładnie wyjaśnimy i pomożemy w przygotowaniach niezbędnych do rozpoczęcia współpracy.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1345 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub