Własnie szukamy dla Ciebie aktualnej gazetki...Spróbuj ponownie później.

Archiwum gazetek

Gazetka sklepu My Center

Mycenter gazetka promocyjna to idealny sposób na oszczędzanie. Jest wydawana regularnie i zawiera szereg promocji i wyprzedaży na sprzęt RTV i AGD, multimedia, telefony, gry, konsole, czy akcesoria do domu i ogrodu. Znajdziesz ją na stronie internetowej sklepu, jak i na Tipli.pl. Korzystaj z Mycenter gazetki i nie pozwól, aby ominęły Cię jakiekolwiek cenowe okazje. Dobry sprzęt wcale nie musi być drogi.

Poznaj Mycenter - sklep z elektroniką

My Center to ogólnopolska sieć sklepów, specjalizująca się w sprzedaży sprzętu RTV i AGD oraz multimediów. Posiada ponad 240 sklepów, w tym również tych działających w systemie franczyzowym. Działalność firma skupia się na rynkach lokalnych, dlatego jej sklepy znajdziesz przede wszystkim w małych i średnich miastach. My Center posiada także sklep internetowy, w którym wygodnie złożysz zamówienie o każdej porze dnia i nocy. Koniecznie sprawdź, co kryje Mycenter oferta i znajdź sprzęt idealny dla siebie.

My Center gazetka - świetny sprzęt w niskich cenach

Zastanawiasz się, gdzie kupić nową lodówkę, odkurzacz, czy telewizor? Boisz się, że zbankrutujesz wybierając najnowszy model telefonu, czy aparatu fotograficznego? Zajrzyj do sklepu My Center i przestań się obawiać, że dobry sprzęt to duży wydatek. Dzięki licznym promocjom i wyprzedażom organizowanym przez firmę, na pewno nie nadwyrężysz swojego domowego budżetu. A najnowsza Mycenter gazetka to publikacja, dzięki której nie ominiesz żadnej świetnej okazji. Specjalnie dla Ciebie najlepsze zniżki i atrakcyjne oferty cenowe My Center znajdziesz w gazetkach promocyjnych na Tipli - w jednym miejscu i bez wysiłku. Korzystaj i kupuj w niższych cenach.

My Center - szereg usług

Aby Twoje zakupy były zawsze udane i przyjemne firma My Center przygotowała dla Ciebie wiele usług dodatkowych. Oprócz kupna sprzętu najwyższej jakości, możesz także liczyć na dostawę z wniesieniem, rozpakowanie i podłączenie zamówionego towaru, przedłużoną gwarancję, czy korzystny system ratalny. Skorzystaj i nie czekaj na pomoc zabieganego sąsiada. Z My Center wymiana lodówki, czy podłączenie nowej pralki okażą się dziecinnie prostym zajęciem.

My Center - działalność społeczna

Firma My Center dba nie tylko o zadowolenie i satysfakcję swoich klientów. Wspiera również wiele działań charytatywnych i akcji dobroczynnych. Współpracuje z fundacją Anny Dymnej Mimo Wszystko oraz z Centrum Sztuki Współczesnej Kronika udostępniając swój sprzęt ośrodkom. My Center to firma zaangażowana społecznie, której zależy na etycznych i moralnych aspektach swojej działalności. Warto ją wspierać i kupować elektronikę w jej sklepach.

Kupuj taniej każdego dnia! Śledź Tipli, gdzie zawsze znajdziesz aktualne gazetki reklamowe w jednym miejscu i przekonaj się, jak proste może być oszczędzanie. Zakupy z Tipli to przyjemność. Sprawdź to!

Sklepy podobne do MyCenter z gazetkami promocyjnymi i katalogami

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Uwaga! Mogą Cię ominąć ekskluzywne kupony i zniżki w sklepie MyCenter.

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zniżki Cię już nigdy nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się