Aktualne gazetki MyCenter

MyCenter gazetka Ważne do 12. 12. 2018

Nadchodzące gazetki MyCenter

MyCenter gazetka od 13. 12. do 19. 12. 2018

Archiwum gazetek

Gazetka sklepu My Center

Mycenter gazetka promocyjna to idealny sposób na oszczędzanie. Jest wydawana regularnie i zawiera szereg promocji i wyprzedaży na sprzęt RTV i AGD, multimedia, telefony, gry, konsole, czy akcesoria do domu i ogrodu. Znajdziesz ją na stronie internetowej sklepu, jak i na Tipli.pl. Korzystaj z Mycenter gazetki i nie pozwól, aby ominęły Cię jakiekolwiek cenowe okazje. Dobry sprzęt wcale nie musi być drogi.

My Center to ogólnopolska sieć sklepów, specjalizująca się w sprzedaży sprzętu RTV i AGD oraz multimediów. Posiada ponad 240 sklepów, w tym również tych działających w systemie franczyzowym. Działalność firma skupia się na rynkach lokalnych, dlatego jej sklepy znajdziesz przede wszystkim w małych i średnich miastach. My Center posiada także sklep internetowy, w którym wygodnie złożysz zamówienie o każdej porze dnia i nocy. Koniecznie zapoznaj się z Mycenter ofertą i znajdź sprzęt idealny dla siebie.

My Center - świetny sprzęt w niskich cenach

Zastanawiasz się, gdzie kupić nową lodówkę, odkurzacz, czy telewizor? Boisz się, że zbankrutujesz wybierając najnowszy model telefonu, czy aparatu fotograficznego? Zajrzyj do sklepu My Center i przestań się obawiać, że dobry sprzęt to duży wydatek. Dzięki licznym promocjom i wyprzedażom organizowanym przez firmę, na pewno nie nadwyrężysz swojego domowego budżetu. A śledząc Mycenter gazetkę nie ominiesz żadnej świetnej okazji. Dodatkowo, specjalnie dla Ciebie najlepsze zniżki i kupony My Center umieszczamy na Tipli. Korzystaj i kupuj w niższych cenach.

My Center - szereg usług

Aby Twoje zakupy były zawsze udane i przyjemne firma My Center przygotowała dla Ciebie wiele usług dodatkowych. Oprócz kupna sprzętu najwyższej jakości, możesz także liczyć na dostawę z wniesieniem, rozpakowanie i podłączenie zamówionego towaru, przedłużoną gwarancję, czy korzystny system ratalny. Skorzystaj i nie czekaj na pomoc zabieganego sąsiada. Z My Center wymiana lodówki, czy podłączenie nowej pralki okażą się dziecinnie prostym zajęciem.

My Center - działalność społeczna

Firma My Center dba nie tylko o zadowolenie i satysfakcję swoich klientów. Wspiera również wiele działań charytatywnych i akcji dobroczynnych. Współpracuje z fundacją Anny Dymnej Mimo Wszystko oraz z Centrum Sztuki Współczesnej Kronika udostępniając swój sprzęt ośrodkom. My Center to firma zaangażowana społecznie, której zależy na etycznych i moralnych aspektach swojej działalności. Warto ją wspierać i kupować elektronikę w jej sklepach.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1356 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub