Własnie szukamy dla Ciebie aktualnej gazetki...Spróbuj ponownie później.
Poszukujesz gazetki, której nie mamy aktualnie w ofercie. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby znalazła się tu jak najszybciej.

Gazetki z kategorii Elektronika

Gazetka sklepu My Center

Mycenter gazetka promocyjna to idealny sposób na oszczędzanie. Jest wydawana regularnie i zawiera szereg promocji i wyprzedaży na sprzęt RTV i AGD, multimedia, telefony, gry, konsole, czy akcesoria do domu i ogrodu. Znajdziesz ją na stronie internetowej sklepu, jak i na Tipli.pl. Korzystaj z Mycenter gazetki i nie pozwól, aby ominęły Cię jakiekolwiek cenowe okazje. Dobry sprzęt wcale nie musi być drogi.

Poznaj Mycenter - sklep z elektroniką

My Center to ogólnopolska sieć sklepów, specjalizująca się w sprzedaży sprzętu RTV i AGD oraz multimediów. Posiada ponad 240 sklepów, w tym również tych działających w systemie franczyzowym. Działalność firma skupia się na rynkach lokalnych, dlatego jej sklepy znajdziesz przede wszystkim w małych i średnich miastach. My Center posiada także sklep internetowy, w którym wygodnie złożysz zamówienie o każdej porze dnia i nocy. Koniecznie sprawdź, co kryje Mycenter oferta i znajdź sprzęt idealny dla siebie.

My Center gazetka - świetny sprzęt w niskich cenach

Zastanawiasz się, gdzie kupić nową lodówkę, odkurzacz, czy telewizor? Boisz się, że zbankrutujesz wybierając najnowszy model telefonu, czy aparatu fotograficznego? Zajrzyj do sklepu My Center i przestań się obawiać, że dobry sprzęt to duży wydatek. Dzięki licznym promocjom i wyprzedażom organizowanym przez firmę, na pewno nie nadwyrężysz swojego domowego budżetu. A najnowsza Mycenter gazetka to publikacja, dzięki której nie ominiesz żadnej świetnej okazji. Specjalnie dla Ciebie najlepsze zniżki i atrakcyjne oferty cenowe My Center znajdziesz w gazetkach promocyjnych na Tipli - w jednym miejscu i bez wysiłku. Korzystaj i kupuj w niższych cenach.

My Center - szereg usług

Aby Twoje zakupy były zawsze udane i przyjemne firma My Center przygotowała dla Ciebie wiele usług dodatkowych. Oprócz kupna sprzętu najwyższej jakości, możesz także liczyć na dostawę z wniesieniem, rozpakowanie i podłączenie zamówionego towaru, przedłużoną gwarancję, czy korzystny system ratalny. Skorzystaj i nie czekaj na pomoc zabieganego sąsiada. Z My Center wymiana lodówki, czy podłączenie nowej pralki okażą się dziecinnie prostym zajęciem.

My Center - działalność społeczna

Firma My Center dba nie tylko o zadowolenie i satysfakcję swoich klientów. Wspiera również wiele działań charytatywnych i akcji dobroczynnych. Współpracuje z fundacją Anny Dymnej Mimo Wszystko oraz z Centrum Sztuki Współczesnej Kronika udostępniając swój sprzęt ośrodkom. My Center to firma zaangażowana społecznie, której zależy na etycznych i moralnych aspektach swojej działalności. Warto ją wspierać i kupować elektronikę w jej sklepach.

Kupuj taniej każdego dnia! Śledź Tipli, gdzie zawsze znajdziesz aktualne gazetki reklamowe w jednym miejscu i przekonaj się, jak proste może być oszczędzanie. Zakupy z Tipli to przyjemność. Sprawdź to!

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Naprawdę nie chcesz 0,95 % zwrotu za zakupy w sklepie MyCenter?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.