Gazetka promocyjna sklepu GO Sport

Sklep GO Sport powstał z myślą o sportowcach i dla nich co miesiąc przedstawia nowe GO Sport gazetki z korzystnymi promocjami. Dodatkowo publikuje GO Sport katalogi tematyczne, na przykład związane ze sportami zimowymi bądź zajęciami fitness. Oprócz tego, sieć kusi kartą FeelGood, z którą klienci mogą kupić produkty z całej oferty taniej o 15%! Czy słyszałeś kiedyś o możliwości zakupów w GO Sport online? Nie musisz być w Warszawie, by zamówić sportowe rowery, buty, kurtki, sanki i rolki z GO Sport. Sklep internetowy bardzo ułatwia zakupy.

Archiwum gazetek

Sieć sklepów GO Sport to jedna z największych w Europie sieci dystrybucji artykułów sportowych. Początki sięgają lat 70 ubiegłego wieku. Dwóch francuskich mistrzów narciarstwa alpejskiego, Genty i Cathiard, kończąc karierę zawodową postanowiło podzielić się swoim doświadczeniem. Kupili więc w Grenobie we Francji swój pierwszy sklep sportowy. Wkrótce kolejny powstał w Paryżu, a po 9 latach GO Sport był już uznaną marką sygnującą sklepy w całej Francji.

Od roku 1998 sklepy GO Sport obecne są również w Polsce. W chwili obecnej możemy cieszyć się 32 sklepami w całym kraju.

Na dzień dzisiejszy Grupa GO Sport posiada ponad 350 sklepów sportowych w 5 krajach – Francji, Belgii, Polsce, Arabii Saudyjskiej i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Sklep GO Sport proponuje interesujący program lojalnościowy, czyli kartę FeelGood. Posiadacz karty doładowuje ją dokonując zakupów. Każda wydana złotówka to zdobyty punkt. Nagrodą za zebranie 450 punktów jest bon oznaczający 15% zniżki na zakupy w sieci GO Sport na całą ofertę oprócz artykułów przecenionych i objętych promocjami czasowymi. Wystarczy wypełnić formularz przy okazji robienia zakupów i karta będzie twoja.

Jeśli interesują cię tańsze zakupy w GO Sport warto regularnie odwiedzać naszą stronę z informacjami o zniżkach dostępnych w sklepie. Zakupy możesz zrobić nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale też w GO Sport online!

Ponadto polecamy lekturę Gazetki promocyjnej GO Sport i specjalnych Katalogów GO Sport. To cenne źródło informacji nie tylko o akcjach promocyjnych, ale też o najnowszych trendach ze świata sportu.

GO Sport jest partnerem Akademickiego Związku Sportowego. Jest to największe stowarzyszenie sportowe w naszym kraju, funkcjonujące już od ponad stu lat. Ponadto sieć sponsoruje największy w Polsce cykl ogólnodostępnych imprez rowerowych o nazwie Mazovia MTB Marathon. Kolejny beneficjent to klub MKS Varsovia.

GO Sport otrzymało nagrodę Daymakerindex 2017 w kategorii sklepy sportowe. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest podczas corocznego badania poziomu obsługi klienta wśród 131 sieci handlu detalicznego. Czy to Warszawa, czy też Katowice, Łódź, Kielce – w punktach w całej Polsce czeka na Ciebie profesjonalna i uprzejma obsługa. Nie dość, że doradzą, to jeszcze naprawią. Sklepy GO Sport wśród swoich usług proponują serwis sprzętu sportowego – rowerów, rolek, łyżworolek oraz nart.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1265 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.

lub