Własnie szukamy dla Ciebie aktualnej gazetki...Spróbuj ponownie później.
Poszukujesz gazetki, której nie mamy aktualnie w ofercie. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby znalazła się tu jak najszybciej.

Gazetka sklepu Avans

Już nie musisz zapisywać się na proponowany przez Avans newsletter, by wiedzieć, jakie promocje na Ciebie czekają! Tipli kompiluje informajce z newsletterów i dzięki temu regularnie powstaje ułatwiająca zakupy w Avans gazetka promocyjna! Nie przegap żadnej okazji, dzięki przydatnym wiadomościom o super cenach oferowanych właśnie teraz!

Avans to internetowy sklep oferujący sprzęt multimedialny, RTV i AGD oraz artykułe z tym związane, czyli komputery, telewizory, aparaty fotograficzne, telefony, konsole i gry. Ponadto ich oferta zawiera też sprzęt elektroniczny związany ze sportem (rowerki stacjonarne, pulsometry itp.), praktyczne akcesoria wyposażenia wnętrz i ogrodu (przedłużacze, lampy, myjki itd.) oraz artykuły do warsztatu (kompresory, palniki itp.). Wyraźnie widać, że w szerokiej ofercie sklepu Avans każdy znajdzie coś miłego. Oszczędzaj na kosztach przesyłki i kupuj więcej potrzebnych w domu produktów na raz!

W roku 2015 przedsiębiorstwo Avans podjęło bardzo ważną decyzję - pozbyło się wszystkich stacjonarnych punktów sprzedażowych i zdecydowało się obrać drogę całkowicie internetowej sprzedaży. Dzięki temu oferują jedne z najlepszych cen na rynku!

Avans gwarantuje niższą cenę. Jeśli znajdziesz niższą cenę danego produktu na stronie któregoś z wybranych konkurencyjnych sklepów, wypełnij specjalny formularz, a konsultanci Avans skontaktują się z Tobą w ciągu dwóch dni roboczych, przedstawiając niższą cenę. Cóż może być lepszego niż świadomość, że Avans poważnie traktuje potrzeby klientów?

Avans oferuje rozliczne, komfortowe rozwiązania w kwestii odbioru zamówionych artykułów. Możesz odebrać zamówione artykuły z Paczkomatu, możesz również zamówić dostawę do domu z opłatą za pobraniem. Pamiętaj przy tym, by mieć wyliczoną gotówkę, gdyż nie jest możliwa płatność kartą.

Dzięki przepastnemu magazynowi mieszczącemu większość produktów z oferty, wysyłka następuje zwykle w przeciągu 24 godzin od złożenia zamówienia przy wybraniu płatności gotówką za pobraniem lub od momentu, gdy zostanie zaksięgowana wpłata na konto. Średni czas dostawy do wybranego punktu odbioru to 24 godziny, w pod wskazany konkretny adres - 48 godzin od wysyłki zamówienia.

Sklepy podobne do Avans z gazetkami promocyjnymi i katalogami

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Uwaga! Mogą Cię ominąć ekskluzywne kupony i zniżki w sklepie Avans.

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zniżki Cię już nigdy nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się