Tesco zniżki i kupony rabatowe

Oszczędzaj z naszym poradnikiem na zakupach w Tesco! Zbieraj punkty na kartę Tesco ClubCard, patrz na obowiązujące w Tesco promocje, czytaj gazetki!
Obecnie nie posiadamy żadnych ofert

Jak oszczędzać wykorzystując obowiązujące w Tesco promocje i kody rabatowe?

Tesco to brytyjska sieć supermarketów i hipermarketów, a obowiązująca w Tesco oferta obejmuje artykuły spożywcze, paliwa, produkty chemii domowej i wiele, wiele innych rzeczy! Jak taniej korzystać z ich usług?

Gazetki promocyjne od Tesco

Tesco w sposób niezwykle profesjonalny podchodzi do kontaktów z klientem. Porządnie przygotowane gazetki promocyjne od Tesco, kreatywne serie przepisów "historie pisane smakiem", które bawią i edukują, rozliczne akcje i konkursy - w tym wszystkim Tesco jest na czele stawki! Co tydzień pojawia się kilka gazetek promocyjnych, które w dodatku mogą różnić się w zależności od wielkości sklepu. Jest w czym wybierać!

Program lojalnościowy Tesco ClubCard

Tesco przygotowało dla wiernych klientów interesujący program lojalnościowy, czyli Tesco Clubcard. Z nią za każde wydane dwa złote otrzymujesz jeden punkt Clubcard. 4 razy w roku otrzymasz bony za zebrane min. 300 punktów, w tym kupony rabatowe na produkty, które najczęściej kupujesz i z których zapewne najbardziej się ucieszysz. To miłe, że nie zachęcają nas do kupowania czegoś, czego nie chcemy, ale oferują w niższych cenach to, co wiedzą, że jest nam potrzebne!

Oszczędzaj z naszym poradnikiem na zakupach w Tesco! Zbieraj punkty na kartę Tesco ClubCard, patrz na obowiązujące w Tesco promocje, czytaj gazetki!

Jeśli chodzi o sprzedaż internetową, Tesco to lider innowacji. To pierwszy na świecie sklep sprzedaży detalicznej, który oferował dostarczenie do domu zakupów dokonanych online! Tesco oferuje ponad 17 tysiecy artykułów z opcją dostawy do domu. Przez internet sprawdzasz promocje, planujesz z komputerem i zamawiasz do domu! Ceny przez internet są identyczne z tymi w sklepie! Nawet promocje i rabaty się zgadzają! Kody i kupony rabatowe pomogą Ci taniej kupować przez internet.

Co jakiś czas organizowana jest w Tesco wyprzedaż produktów po sezonie lub końcówek serii. To doskonała okazja na oszczędne kupowanie!

Aplikacja mobilna umożliwia jeszcze prostrze kupowanie. Pobierz ją na urządzenie z dowolnym oprogramowaniem (Android, iOS, Windows) i ciesz się zakupami bez kolejek!