Orange zniżki i kupony rabatowe

Dzwoń i surfuj po sieci jeszcze taniej niż zwykle. Poznaj Orange ofertę i zobacz z jakich promocji, zniżek i kodów rabatowych możesz skorzystać.
Obecnie nie posiadamy żadnych ofert

Jak oszczędzać wykorzystują promocje i zniżki Orange?

Orange to znana marka, która oferuje usługi telefonii stacjonarnej, Internetu i transmisji danych. Kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne obejmujące Orange ofertę dostępne są w całym kraju. Atrakcyjne ceny sprawiają, że klienci mogą skorzystać z Orange promocji zarówno na Internet, jak i ze zniżek na abonament i kartę.

Orange promocje

Orange promocje to akcje specjalne organizowane z okazji sezonowych wydarzeń lub wyjątkowych okoliczności. Z Orange zniżek skorzystać można m.in. w okresie świątecznym, sezonowych wyprzedaży czy Dnia Mamy, Dziecka, Babci czy Dziadka. Wyjątkowe okazje obejmują zarówno promocje Orange na kartę, jak i w abonamencie. W ramach akcji specjalnych można skorzystać ze zwiększonego limitu danych, darmowych rozmów i SMS-ów czy atrakcyjnych cen telefonów.

Orange zniżki na abonament

Orange zniżki na abonament obejmują obniżenie kwoty miesięcznej opłaty. Z niższej ceny abonamentu skorzystać mogą osoby, które wyrażą zgodę na otrzymywanie e-faktury i terminowe płatności oraz zgody marketingowe. Orange zniżki wynoszą po 5 złotych dla każdej ze zgód, co oznacza, że miesięcznie można zaoszczędzić 10 złotych.

Orange zniżki na abonament skorzystać mogę również stali klienci firmy. Obniżenie abonamentu następuje w ramach łączenia usług w ofercie Duety i Rodzina lub kupującej kolejne Plany Komórkowe.

Orange na kartę promocje

Orange promocje oferuje również klientom, którzy zdecydowali się na telefon na kartę. W ramach czasowych zniżek mogą oni otrzymać bonus na start, który można wykorzystać na rozmowy do wszystkich sieci komórkowych oraz stacjonarnych. O tym, czy oferta specjalna na kartę obowiązuje oraz jakiej wysokości bonus obowiązuje, można dowiedzieć się z elektronicznej gazetki Orange, które znajdziesz w serwisie Tipli.

Orange na kartę promocje oferuje również osobom przenoszącym numer. W ramach atrakcyjnego abonamentu otrzymują oni nielimitowane SMS-y i minuty do wszystkich sieci oraz Internet w wersji 15 lub 10 GB. Orange zniżka ważna jest przez cały czas korzystania z usług firmy. Dodatkowo przy każdym doładowaniu, czyli cyklicznym odnawianiu usługi otrzymuje się o 1GB więcej do swojego podstawowego pakietu.

Orange na kartę – promocje i bonusy

Osoby korzystające z usług Orange na kartę, które wyrażą zgody marketingowe, otrzymują dodatkowy bonus w postaci nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych. Kod promocyjny ważny jest przez 7 dni i przyznawany automatycznie.

Bonusem, z jakiego skorzystać mogą telefony na kartę, jest również darmowy Internet. W zależności od kwoty doładowania karty Orange przyznaje pakiet internetowy zupełnie za darmo wynoszący od 2,5 do 100 GB, z którego można korzystać od 2 dni do 5 miesięcy.

Orange PLAYBACK

Klienci Orange, aby czerpać dodatkowe korzyści ze swojego abonamentu, mogą korzystać z punktów PAYBACK. Gromadzone za doładowania pozwalają otrzymywać rabaty na zakupy w sklepach partnerskich oraz nagrody z katalogu.

Dzwoń i surfuj po sieci jeszcze taniej niż zwykle. Poznaj Orange ofertę i zobacz z jakich promocji, zniżek i kodów rabatowych możesz skorzystać.

Orange swoim klientom proponuje liczne zniżki, promocje i rabaty na swoje usługi. Większość z nich ograniczona jest czasowo, dlatego jeśli chcesz być z nimi na bieżąco koniecznie śledź Tipli i korzystaj z okazjonalnych kodów rabatowych na rozmowy, SMS-y i Internet.