Ważne do 30.06.2019

JYSK: 20 zł rabatu za odbiór newslettera

JYSK podaruje Ci 20 zł rabatu za zapisanie się do odbioru newslettera. Rabat wykorzystasz w internetowym sklepie JYSK. Chcesz płacić mniej… Pokaż więcej JYSK podaruje Ci 20 zł rabatu za zapisanie się do odbioru newslettera. Rabat wykorzystasz w internetowym sklepie JYSK. Chcesz płacić mniej za zakupy online? Kupuj przez Tipli i zgarniaj zwrot cashback (dotyczy sklepów partnerskich Tipli objętych cashbackiem)!

JYSK: 20 zł rabatu za odbiór newslettera

JYSK podaruje Ci 20 zł rabatu za zapisanie się do odbioru newslettera. Rabat wykorzystasz w internetowym sklepie JYSK. Chcesz płacić mniej za zakupy online? Kupuj przez Tipli i zgarniaj zwrot cashback (dotyczy sklepów partnerskich Tipli objętych cashbackiem)!

Ta oferta nie wymaga podawania kodu.

Przejdź na jysk.pl

Jak oszczędzać wykorzystując zniżki i wyprzedaże w Jysk?

Sklepy Jysk to sieć handlowa, która ma swoje korzenie na półwyspie jutlandzkim. Oferuje "wszystko dla domu", czyli meble, dodatki i dekoracje utrzymane w dobrym, skandynawskim stylu.

Jysk często organizuje specjalne akcje promocyjne. Informacje o nich znajdziesz na ich stronie internetowej lub w gazetkach promocyjnych sklepu, w których zawarta jest oferta specjalna od Jysk.

Aby skorzystać z promocji przeważnie nie musisz posiadać kodów rabatowych. Po prostu czasami artykuły z pewnego asortymentu można kupić w niższych cenach. Przykładowo na dni wiosny przygotowana jest oferta promocyjna z rabatami do -70% i wniesieniem do domu już od 11 PLN.

O zniżkach i promocjach dowiesz się również ze stron internetowych Tipli.pl, poświęconych temu tematu.

Istnieje też inna opcja oszczędzania w Jysk. Kupon rabatowy! Kupon o wartości 20 zł, otrzymasz w nagrodę za zapisanie się do newslettera. Czasem też możesz otrzymać kupony rabatowe na kolejne zakupy w sklepie Jysk. Kupony nie dotyczą sprzedaży online. Subskrypcja newslettera to najprostszy sposób, by u samego źródła zdobyć informacje o artykułach gratisowych oraz ofertach specjalnych, obejmujących też te, których przedmiotem jest darmowa dostawa.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1629 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub