Go Sport zniżki i kupony rabatowe

Spraw, by sport nie obciążał portfela z GO Sport! Zniżki i promocje często obejmuje wiele produktów z danej dziedziny, dzięki czemu wyposażysz się do nowego sportu.

3 %

zwrotu cashback za zakupy

Obecnie nie posiadamy żadnych ofert

Jak oszczędzać wykorzystując promocje i zniżki w GO Sport?

Interesujesz się pływaniem, bieganiem, siłownią? Chcesz zjeżdżać na nartach, odbijać piłkę, skakać pod sam kosz? Jakikolwiek produkt nie przyjdzie Ci na myśl, jeśli jest związany ze sportem, to będzie w GO Sport.

Gazetki promocyjne GO Sport - praktyczne źródło informacji

Praktycznie jest kupować wszystko z jednej dziedziny sportu, korzystając z tematycznych gazetek GO Sport. Znajdujące się tam rabaty na wszystkie produkty z danej dziedziny cieszą i ułatwiają dokonywanie kompleksowych zakupów.

Oferta miesiąca GO Sport

Wyszukiwanie promocji ułatwia również sklep online. Zakładka Oferta Miesiąca przenosi do produktów popularnych w danym miesiącu. Ta oferta promocyjna zawiera zniżki na wiele zawartych tam produktów. Kupony rabatowe GO Sport oraz innych sklepów sportowych możesz znaleźć w ofercie zniżek Tipli.

GO Sport proponuje interesujący program lojalnościowy, kartę FeelGood. Dokonując zakupów doładowujesz ją punktami. Każda wydana złotówka to jeden punkt. Po zebraniu 450 punktów otrzymasz od Go Sport kod rabatowy na 15% zniżkę na następne zakupy. W GO Sport przy zakupach online obowiązuje darmowa dostawa przy przekroczeniu minimalnej kwoty zamówienie - 250 zł.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1811 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub