Dzisiejszy świat należy do tych, którzy lubią się uczyć i nie boją się nowych technologii. Zapraszamy do świata nowoczesnej edukacji. Poznaj bogate oferty księgarń internetowych, które zachwycą Cię różnorodną ofertą tradycyjnych książek oraz audiobooków i ebooków. A może masz ochotę poszerzyć swoje wiadomości i zapisać się na kurs?

Polecamy kursy językowe i najprzeróżniejsze kursy online. Jeżeli postawisz na nowoczesne formy nauki, zainwestuj w multimedia. Będzie Ci potrzebny dobry program, czytnik książek elektronicznych albo dobry translator.

Neonet - telewizory i nie tylko!

Chcesz wymienić stary sprzęt? Urządzasz mieszkanie i chcesz mieć pewność, że dokonasz dobrych...
20.6.2018 PRZECZYTAJ

AliExpress Day 2018: Zniżki aż do 90% i…

Lubisz kupować w chińskim sklepie internetowym AliExpress? Czy wiesz, że raz w roku kupisz swoje...
10.11.2018 PRZECZYTAJ

6 odlotowych długopisów z AliExpress

Długopis to przedmiot obowiązkowy w wyprawce każdego ucznia. W sklepach internetowych, takich jak...
3.8.2018 PRZECZYTAJ

Dzisiejszy świat, to świat wielkich przemian, w którym nowoczesne technologie opanowały również edukację. Księgarnie rozpoczęły swoją egzystencję w Internecie i poszerzyły ofertę o książki elektroniczne, programy komputerowe i multimedia, takie jak translatory czy czytniki ebook.

Również kursy zmieniły swoje oblicze. Coraz częściej edukację wspieramy różnymi kursami online. Tipli stara się dotrzymywać kroku tym zmianom i dlatego zaprasza do współpracy księgarnie internetowe oraz firmy proponujące różnorodne formy e-learningu.

Księgarnie internetowe z ebookami i audiobookami

W naszej ofercie znajdziesz znane i lubiane sklepy, takie jak Empik czy Merlin, które oferują nie tylko tradycyjne książki, ale dysponują też wieloma tytułami ebooków czy audiobooków. Warto też zapoznać się z firmami specjalizującymi się w sprzedaży książek elektronicznych. Polecamy serwisy Ebookpoint.pl, Nexto.pl, Virtualo, Inbook.pl czy Sensus.

Książki o biznesie i ekonomii

Dla fanów biznesu i ekonomii mamy prawdziwe perełki - internetową księgarnię Onepress, w której znajdziesz szeroki wachlarz specjalistycznej literatury.

Kursy online

Jeżeli chcesz poszerzyć swoją wiedzę zaczerpniętą z literatury, polecamy też kursy z branży finansowej MAŁEJwiejskiejFIRMY. Zachęcamy do robienia dobrego biznesu z cashbackiem!

Nie interesuje Cie ekonomia? Sprawdź ofertę ESKK. Firma ma tak wielki wybór kursów, że z pewnością znajdziesz tam coś dla siebie!

Zwrot za zakupy juz nigdy Cię nie ominie

z wtyczką do przegladarki

  • Przejdź i zyskaj zwrot bezpośrednio ze strony sklepu internetowego.
  • Sprawdź aktualna ofertę zniżek i promocji
Zyskaj wtyczkę Dostępne dla przeglądarki Google Chrome i Firefox

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1356 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub