Nie latasz samolotem, bo myślisz, że to zbyt drogie? Mylisz się. Z Tipli tanie bilety lotnicze masz na wyciągnięcie ręki. Do dyspozycji masz tanie linie lotnicze, oferty last minute, specjalne promocje i cashback od Tipli!

Prawdą jest jednak, że oferty promocyjne na bilety lotnicze często się zmieniają. Poniżej znajdziesz parę rad, jak i gdzie kupić tanie bilety lotnicze. Oszczędzaj z Tipli!

Stroje kąpielowe, okulary i japonki,…

Strój kąpielowy, leżak, japonki, okulary przeciwsłoneczne... Lato za pasem, a Ty jeszcze tego nie...
8.6.2018 PRZECZYTAJ

Powrót do szkoły z cashbackiem: artykuły…

Koniec wakacji zbliża się wielkimi krokami. Dobrze jest wcześniej zaopatrzyć dzieci w artykuły...
27.7.2018 PRZECZYTAJ

Mundial 2018 - koszulki i gadżety - gdzie…

Wielkimi krokami zbliżają się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018! Jesteś prawdziwym fanem?...
14.5.2018 PRZECZYTAJ

Bilety lotnicze możesz kupić w biurze podróży, u innych touroperatorów lub w Internecie. Bez względu na to czy wybierzesz loty czarterowe z TUI, bilet z Booking.com, LOT czy znajdziesz go na Skyscanner - z Tipli zawsze zaoszczędzisz. Korzystaj z naszych rad na tanie latanie!

Bilety lotnicze last minute i first minute

Wielu z nas już wie, że cena biletów lotniczych jest niższa, jeżeli kupujesz je z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Dzięki temu możesz bookować tanie bilety nie tylko w tanich liniach lotniczych, ale też i u przewoźników z "wyższej półki", np. w Qatar Airways czy Emirates.

Kiedy kupować bilety lotnicze?

Pamiętaj, że bilety drożeją w czasie wakacji, świąt i długich weekendów. Również bilety weekendowe kosztują więcej. Najlepszy termin na rezerwację lotów to październik - listopad oraz luty - maj.

Warto przejrzeć wszystkie oferty linii lotniczych w danym terminie. Niektóre z nich mogą mieć promocje. Zadanie ułatwi Ci metawyszukiwarka Skyscanner, która automatycznie porównuje oferty biletów lotniczych dostępnych w biurach podróży i u przewoźników.

Jak szukać najtańszych biletów lotniczych?

Korzystaj z konta incognito lub wykasuj pliki cookies i historię przeglądarki. Przewoźnicy modyfikują ceny biletów w zależności od Twojego zainteresowania ich ofertą. Jeżeli strona zapamiętała, że już kiedyś szukałeś podobnego biletu, system automatycznie pokaże Ci droższą ofertę.

Warto wiedzieć, że ceny bezpośrednich połączeń są wyższe niż ceny lotu z przesiadkami. Jeżeli Ci to nie przeszkadza, szukaj tylko takich przelotów. Długie stopovery mogą być świetną okazją, by odwiedzić miejsce, do którego byś się nie wybrał!

Loty czarterowe biur podróży

Tanie loty oferują też biura podróży. Często ich oferta jest niższa. Zajrzyj do Magazynu Tipli i dowiedz się więcej o lotach czarterowych TUI.

Inne sposoby oszczędzania

Jeżeli często latasz, na pewno opłaci Ci się karta klubowa takich przewoźników jak LOT czy Air Malta. Nalatane mile upoważnią Cię do licznych rabatów i promocji.

Na pewno też opłaci się kupować bilety korzystając ze zwrotów od Tipli. Dowiedz się jak działa cashback i zacznij oszczędzać nie tylko na lataniu!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Przeczytaj artykuł o tanim lataniu. Świat stanie przed Tobą otworem!

Zwrot za zakupy juz nigdy Cię nie ominie

z wtyczką do przegladarki

  • Przejdź i zyskaj zwrot bezpośrednio ze strony sklepu internetowego.
  • Sprawdź aktualna ofertę zniżek i promocji
Zyskaj wtyczkę Dostępne dla przeglądarki Google Chrome i Firefox

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1267 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.

lub