Ważne do 30.06.2019

Komputronik: -20 zł rabatu z aplikacją mobilną VIP KLIENT

Komputronik podaruje Ci -20 zł rabatu na zakupy za zapisanie się do programu lojalnościowego VIP KLIENT. Chcesz płacić jeszcze mniej za swoje internetowe… Pokaż więcej Komputronik podaruje Ci -20 zł rabatu na zakupy za zapisanie się do programu lojalnościowego VIP KLIENT. Chcesz płacić jeszcze mniej za swoje internetowe zakupy? Zamawiaj przez Tipli i przelewaj zwrot cashback na swoje konto bankowe.

Komputronik: -20 zł rabatu z aplikacją mobilną VIP KLIENT

Komputronik podaruje Ci -20 zł rabatu na zakupy za zapisanie się do programu lojalnościowego VIP KLIENT. Chcesz płacić jeszcze mniej za swoje internetowe zakupy? Zamawiaj przez Tipli i przelewaj zwrot cashback na swoje konto bankowe.

Ta oferta nie wymaga podawania kodu.

Przejdź na komputronik.pl

Jak oszczędzać wykorzystując kody rabatowe i promocje w Komputronik?

Elektronika przez internet w Polsce? Odpowiedź brzmi Komputronik! Oferta to części do komputerów, monitory, telefony, ale też RTV i sprzęty AGD. Jak zdobyć oferowane tam produkty taniej?

Komputronik - akcje specjalne każdego dnia!

W sklepie Komputronik codziennie czekają na nas wyjątkowe okazje dnia, czyli kilka produktów, które w zadanym czasie można kupić po dużo niższej cenie.

Komputronik - kod rabatowy

Chociaż sieć Komputronik posiada placówki stacjonarne, to jednak sprzedaje przede wszystkim przez internet. W związku z tym często przygotowuje dla internautów specjalne kody i kupony rabatowe! Szukaj ich, to łatwy sposób na oszczędności!

Raty w Komputroniku

Jeśli proponowane tutaj zniżki nie wystarczają, by podrasować Twojego kompa lub kupić wymarzony telewizor, możesz rozważyć skorzystanie z wyjątkowego programu ratalnego. To prawdziwe raty z Rzeczywistą Roczną Stopą Oprocentowania (RRSO) równą 0%, czyli nie dopłacasz nic za skorzystanie z tej możliwości. Komputronik od wielu lat jest na rynku i umie zadbać o klienta!

Komputronik - newsletter

Pierwszy dowiedz się o promocjach z newslettera w formie gazetki promocyjnej od Komputronika!

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1641 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub