Ważne do 25.06.2019

Wybrane produkty z rabatami do 70% w sklepie Ikea

Wybrane produkty nawet 70% taniej w internetowym sklepie Ikea. Skorzystaj z okazji i odśwież swoje mieszkanie w wielkim stylu. Chcesz płacić jeszcze mniej za swoje… Pokaż więcej Wybrane produkty nawet 70% taniej w internetowym sklepie Ikea. Skorzystaj z okazji i odśwież swoje mieszkanie w wielkim stylu. Chcesz płacić jeszcze mniej za swoje internetowe zakupy? Zamawiaj przez Tipli i przelewaj zwrot cashback na swoje konto bankowe.

Wybrane produkty z rabatami do 70% w sklepie Ikea

Wybrane produkty nawet 70% taniej w internetowym sklepie Ikea. Skorzystaj z okazji i odśwież swoje mieszkanie w wielkim stylu. Chcesz płacić jeszcze mniej za swoje internetowe zakupy? Zamawiaj przez Tipli i przelewaj zwrot cashback na swoje konto bankowe.

Ta oferta nie wymaga podawania kodu.

Przejdź na ikea.com

Jak oszczędzać wykorzystując promocje i kody rabatowe w sklepie IKEA?

IKEA to największy na świecie sprzedawca mebli i artykułów wyposażenia wnętrz. Szwedzkie, uniwersalne wzornictwo oraz style z całego świata to podstawa sukcesu tego przedsiębiorstwa. Jak taniej skorzystać z jego doskonałych produktów?

Taniej w IKEA - promocje w gazetkach i rocznym katalogu

Schludne i doskonałe w swej prostocie meble to wizytówka Ikei. Nic więc dziwnego, że jej katalogi wyglądają podobnie. Ponadto dostarczane przez IKEA gazetki i inne publikacje są najważniejszym źródłem informacji o obowiązujących promocjach i rabatach. Rokroczny katalog to ogromna publikacja i główne narzędzia marketingowe giganta. Daj się zainspirować i kupuj taniej!

IKEA - Wyprzedaż to okazja!

Przed wymianą kolekcji na nową, resztki z poprzedniej wyprzedaje się po dużo niższych cenach. Chociaż ciężej wtedy dobrać cały zestaw, to niższe ceny są bardzo kuszące.

IKEA Family - program lojalnościowy

Dołącz do IKEA Family, programu lojalnościowego, dzięki któremu odniesiesz wiele korzyści! Będąc w klubie otrzymasz specjalne kupony rabatowe. Poza tym zyskasz dostęp do ciekawych porad i artykułów od ekspertów. A na dodatek możesz liczyć na bezpłatną kawę, którą IKEA ugości Cię w dni powszednie w swojej restauracji. Oprócz czasowych ofert specjalnych ucieszy Cię stały, obowiązujący na część asortymentu IKEA rabat.

IKEA planner pomaga w celowym wydawaniu pieniędzy

Dobrze wydane pieniądze to oszczędność sama w sobie. IKEA zdaje sobie z tego sprawę i dlatego chce, by wszyscy jej klienci mieli możliwość bezpiecznego sprawdzenia, czy dany mebel na pewno spełni wszystkie pokładane nadzieje, a nawet zaprojektowania własnego! Z rozmaitymi plannerami IKEA zamówisz idealną sofę, skrojoną na wymiar kuchnię, komfortową łazienkę i o wiele więcej! Projektowanie z tymi narzędziami to świetna zabawa!

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1635 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub