Ważne do 27.05.2019

Rabaty do 40% na książki dla ciekawych świata w Empiku

Książki dla ciekawych świata nawet 40% taniej w internetowym sklepie Empik. Skorzystaj z okazji i zaskocz wszystkich swoją wiedzą. Chcesz płacić jeszcze mniej za swoje… Pokaż więcej Książki dla ciekawych świata nawet 40% taniej w internetowym sklepie Empik. Skorzystaj z okazji i zaskocz wszystkich swoją wiedzą. Chcesz płacić jeszcze mniej za swoje internetowe zakupy? Zamawiaj przez Tipli i przelewaj zwrot cashback na swoje konto bankowe.

Rabaty do 40% na książki dla ciekawych świata w Empiku

Książki dla ciekawych świata nawet 40% taniej w internetowym sklepie Empik. Skorzystaj z okazji i zaskocz wszystkich swoją wiedzą. Chcesz płacić jeszcze mniej za swoje internetowe zakupy? Zamawiaj przez Tipli i przelewaj zwrot cashback na swoje konto bankowe.

Ta oferta nie wymaga podawania kodu.

Przejdź na empik.com

Ważne do 30.05.2019

Książkowe hity do - 30% w Empiku

Książkowe hity nawet 30% taniej w internetowym sklepie Empik. Skorzystaj z okazji i daj się porwać ciekawej lekturze. Chcesz płacić jeszcze mniej za swoje internetowe… Pokaż więcej Książkowe hity nawet 30% taniej w internetowym sklepie Empik. Skorzystaj z okazji i daj się porwać ciekawej lekturze. Chcesz płacić jeszcze mniej za swoje internetowe zakupy? Zamawiaj przez Tipli i przelewaj zwrot cashback na swoje konto bankowe.

Książkowe hity do - 30% w Empiku

Książkowe hity nawet 30% taniej w internetowym sklepie Empik. Skorzystaj z okazji i daj się porwać ciekawej lekturze. Chcesz płacić jeszcze mniej za swoje internetowe zakupy? Zamawiaj przez Tipli i przelewaj zwrot cashback na swoje konto bankowe.

Ta oferta nie wymaga podawania kodu.

Przejdź na empik.com

Ważne do 26.05.2019

Rabaty do - 40% na garnki i patelnie

Garnki i patelnie nawet 40% taniej w internetowym sklepie Empik. Skorzystaj z okazji i pochwal się wszystkim swoim kulinarnym talentem. Chcesz płacić jeszcze mniej za swoje… Pokaż więcej Garnki i patelnie nawet 40% taniej w internetowym sklepie Empik. Skorzystaj z okazji i pochwal się wszystkim swoim kulinarnym talentem. Chcesz płacić jeszcze mniej za swoje internetowe zakupy? Zamawiaj przez Tipli i przelewaj zwrot cashback na swoje konto bankowe.

Rabaty do - 40% na garnki i patelnie

Garnki i patelnie nawet 40% taniej w internetowym sklepie Empik. Skorzystaj z okazji i pochwal się wszystkim swoim kulinarnym talentem. Chcesz płacić jeszcze mniej za swoje internetowe zakupy? Zamawiaj przez Tipli i przelewaj zwrot cashback na swoje konto bankowe.

Ta oferta nie wymaga podawania kodu.

Przejdź na empik.com

Ważne do 26.05.2019

Rabaty do - 30% na pojazdy elektryczne w Empiku

Pojazdy elektryczne nawet 30% taniej w internetowym sklepie Empik. Skorzystaj z okazji i i nie siedź w domu, gdy na dworze super pogoda. Chcesz płacić jeszcze mniej za… Pokaż więcej Pojazdy elektryczne nawet 30% taniej w internetowym sklepie Empik. Skorzystaj z okazji i i nie siedź w domu, gdy na dworze super pogoda. Chcesz płacić jeszcze mniej za swoje internetowe zakupy? Zamawiaj przez Tipli i przelewaj zwrot cashback na swoje konto bankowe.

Rabaty do - 30% na pojazdy elektryczne w Empiku

Pojazdy elektryczne nawet 30% taniej w internetowym sklepie Empik. Skorzystaj z okazji i i nie siedź w domu, gdy na dworze super pogoda. Chcesz płacić jeszcze mniej za swoje internetowe zakupy? Zamawiaj przez Tipli i przelewaj zwrot cashback na swoje konto bankowe.

Ta oferta nie wymaga podawania kodu.

Przejdź na empik.com

Ważne do 30.06.2019

Empik: darmowa dostawa od 200 zł

Skorzystaj z darmowej dostawy w internetowym sklepie Empik dla zamówień o minimalnej kwocie 200 zł. Chcesz płacić mniej za zakupy online? Kupuj przez… Pokaż więcej Skorzystaj z darmowej dostawy w internetowym sklepie Empik dla zamówień o minimalnej kwocie 200 zł. Chcesz płacić mniej za zakupy online? Kupuj przez Tipli i zgarniaj zwrot cashback (dotyczy sklepów partnerskich Tipli objętych cashbackiem)!

Empik: darmowa dostawa od 200 zł

Skorzystaj z darmowej dostawy w internetowym sklepie Empik dla zamówień o minimalnej kwocie 200 zł. Chcesz płacić mniej za zakupy online? Kupuj przez Tipli i zgarniaj zwrot cashback (dotyczy sklepów partnerskich Tipli objętych cashbackiem)!

Ta oferta nie wymaga podawania kodu.

Przejdź na empik.com

Dowiedz się, jak oszczędzać wykorzystując kody rabatowe i Empik promocje

Empik to ceniona firma, której początki sięgają 1948 roku. Od 70 lat istnienia dostarcza Polakom artykuły z działu kultury, rozrywki i wiedzy.

W 250 salonach na terenie całego kraju znajdziesz tysiące książek, gazet, gier, płyt z muzyką, filmów, artykułów papierniczych, zabawek i gier planszowych. Sprawdź, jaka jest aktualna Empik oferta i zrób sobie wyjątkowy prezent. Pamiętaj, aby wykorzystywać kody rabatowe Empik i liczne promocje, które sprawią, że Twoje zakupy będą nie tylko udane, ale również tanie.

Kod rabatowy Empik to najlepszy sposób na udane zakupy

Strona internetowa Empik to skarbnica wiedzy na temat najlepszych ofert w sklepach. Zapoznaj się z treścią kolorowych banerów znajdujących się w centralnej części strony www.emipk.com. Każdy z nich prezentuje inny produkt, który możesz kupić w najlepszej cenie. Czy wiesz, że z Empik rabat możesz zaoszczędzić nawet 50% ceny?

Tańsze zakupy z kartą mój Empik

Jeśli chcesz oszczędzać jeszcze więcej, koniecznie zapoznaj się z możliwościami, jakie daje karta mój Empik. Dzięki niej masz dostęp do specjalnych zniżek, które są dostosowane do Twojego gustu.

Czy wiesz już, że przystępując do programu, otrzymujesz rabat 10 złotych na kolejne zakupy w Empik? Kupon rabatowy Empik możesz wykorzystać w salonie lub kupując za pośrednictwem strony internetowej. Rozwijaj swoje hobby i baw się z Empik, kupuj taniej ulubione produkty!

Z kartą mój Empik, nie potrzebujesz paragonu, by zwrócić kupiony produkt, ponieważ zawiera ona historię Twoich zakupów. Wspierasz także biblioteki w szkołach podstawowych i jesteś zawsze na bieżąco z aktualną ofertą Empik.

Jak widzisz możliwości oszczędzania z salonami Empik jest bardzo wiele. Kody rabatowe Empik i liczne promocje sprawią, że znacznie obniżysz koszty swoich zakupów. Niezwykły świat literatury, filmu i muzyki wcale nie musi być drogi. Sprawdź i przekonaj się sam.

Sieć salonów Empik to 70 lat doświadczenia w sprzedaży książek, płyt z muzyką, gier i wielu innych artykułów z zakresu wiedzy, rozrywki i kultury. Na terenie całego kraju funkcjonuje 250 salonów uwielbianych przez miliony Polaków. W sklepach Empik organizowane są także ciekawe wydarzenia kulturalnie, spotkania z pisarzami, muzykami i ludźmi kultury.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1628 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub