Ważne do 30.06.2019

Rabaty do 50% na zestawy mebli ogrodowych w sklepie Carrefour

Zestawy mebli ogrodowych nawet 50% taniej w internetowym sklepie Carrefour. Skorzystaj z okazji i przygotuj się na relaks w ogrodzie. Chcesz płacić jeszcze mniej za swoje… Pokaż więcej Zestawy mebli ogrodowych nawet 50% taniej w internetowym sklepie Carrefour. Skorzystaj z okazji i przygotuj się na relaks w ogrodzie. Chcesz płacić jeszcze mniej za swoje internetowe zakupy? Zamawiaj przez Tipli i przelewaj zwrot cashback na swoje konto bankowe.

Rabaty do 50% na zestawy mebli ogrodowych w sklepie Carrefour

Zestawy mebli ogrodowych nawet 50% taniej w internetowym sklepie Carrefour. Skorzystaj z okazji i przygotuj się na relaks w ogrodzie. Chcesz płacić jeszcze mniej za swoje internetowe zakupy? Zamawiaj przez Tipli i przelewaj zwrot cashback na swoje konto bankowe.

Ta oferta nie wymaga podawania kodu.

Przejdź na carrefour.pl

Ważne do 30.06.2019

Rabaty do 50% na huśtawki ogrodowe w sklepie Carrefour

Huśtawki ogrodowe nawet 50% taniej w internetowym sklepie Carrefour. Skorzystaj z okazji i przygotuj swój ogród na letni relaks. Chcesz płacić jeszcze mniej za swoje… Pokaż więcej Huśtawki ogrodowe nawet 50% taniej w internetowym sklepie Carrefour. Skorzystaj z okazji i przygotuj swój ogród na letni relaks. Chcesz płacić jeszcze mniej za swoje internetowe zakupy? Zamawiaj przez Tipli i przelewaj zwrot cashback na swoje konto bankowe.

Rabaty do 50% na huśtawki ogrodowe w sklepie Carrefour

Huśtawki ogrodowe nawet 50% taniej w internetowym sklepie Carrefour. Skorzystaj z okazji i przygotuj swój ogród na letni relaks. Chcesz płacić jeszcze mniej za swoje internetowe zakupy? Zamawiaj przez Tipli i przelewaj zwrot cashback na swoje konto bankowe.

Ta oferta nie wymaga podawania kodu.

Przejdź na carrefour.pl

Jak oszczędzać wykorzystując promocje Carrefour?

Carrefour to jedna z największych sieci marketów spożywczych w Polsce. Carrefour umożliwia zrobienie szybkich i komfortowych zakupów w hipermarketach, supermarketach oraz sklepach osiedlowych działających pod tym szyldem. Sklepy Carrefour znajdziemy na terenie całej Polski. Oferta sklepu to zarówno artykuły spożywcze, jak i sportowe RTV i AGD, przemysłowe, kosmetyczne czy sezonowe.

Carrefour kod promocyjny – jak go otrzymać?

Zakupy w Carrefour to nie tylko wygoda, ale i oszczędność pieniędzy. Dzięki zniżkom i promocją można zaoszczędzić na codziennych zakupach. Sklep przygotowuje również oferty specjalne oraz kupony rabatowe. Na specjalne Carrefour kod rabatowy mogę również liczyć posiadacze Karty Klienta, karty Seniora lub Karty Rodzinka. Te programy lojalnościowe pozwala na otrzymanie rabatu na wybrane produkty dostępne w Carrefour.

Promocje Carrefour

Zniżki w Carrefour to promocję, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Rabaty obejmują zarówno sezonowe przeceny, jak i ogólne akcje promocyjne kierowane np. do posiadaczy aplikacji mobilnej. Wszystkie dostępne promocje znajdziesz na stronie o zniżkach i kuponach dostępnych w nie tylko w sklepie, ale i w gazetce promocyjnej Carrefour sieci oraz na stronie internetowej sklepu w zakładce Promocje. Informacje o ofertach specjalnych warto śledzić na bieżąco, aby wiedzieć jakie produkty opłaca się zakupić w danym czasie.

Zbieraj punkty i odbieraj e-kupony rabatowe

Swoim klientom Carrefour proponuje stałe e-kupony promocyjne obejmujące:

  • rabat 10 zł na kolejne zakupy (dla posiadaczy Karty Rodzinka);
  • rabat na zakupy nawet do 10% (dla posiadaczy Karty Seniora);
  • rabat na zakupy specjalnie oznaczonych produktów (dla posiadaczy Karty Klienta);
  • oferty tygodnia, czyli wybrane produkty dostępne przez tydzień w promocyjnych cenach.

Carrefour proponuje swoim klientom wiele zniżek i promocji zarówno tych czasowych, jak i trwających przez cały rok. Dostępne są one i w sklepach stacjonarnych i w sklepie internetowym, gdzie dodatkowo klientom odbierającym zamówienie w sklepie stacjonarnym zawsze proponowana jest darmowa dostawa. Dzięki nim oszczędne zakupy stają się nie tylko łatwe, ale i przyjemne. Dodatkowym plusem akcji promocyjnych sklepu jest również to, że często połączone są on z konkursami z nagrodami.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1641 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub