Wyprawka do szkoły z 300+ i cashbackiem

Zakupowy poradnikZakupy w Internecie  |  Szkoła  |  Rodzice i dzieci 23. 11. 2021

Wszystko, co dobre kiedyś się kończy. Zaczął się nowy rok szkolny. Pora kopić wyprawkę szkolną, a to nie lada wyzwanie! Potrzebny jest plecak, piórnik i oczywiście podręczniki. Czy wiesz, że możesz dostać dodatkowe 300+ złotych na wyprawkę z programem Dobry Start?

Powrót do szkoły to prawdziwe wyzwanie. Warto z wyprzedzeniem zaplanować kompletowanie szkolnej wyprawki. Jeżeli jednak tego nie zrobiłeś wcześniej, dowiedz się jak możesz obniżyć koszty. Poradzimy Ci jak kupić taniej wyprawkę szkolną i jak zyskać 300 plus. Poza tym przyda się lista zakupów i rozeznanie w ofercie poszczególnych sklepów.

Czy wiesz, że wiele rzeczy możesz kupić taniej na Allegro, czy na portalu AliExpress? W tym roku masz szansę otrzymać dodatkowe 300 złotych z programem Dobry Start. A kupując za pośrednictwem Tipli.pl, możesz uzyskać zwrot cashback. Dowiedz się więcej i przygotuj się na nowy rok szkolny!

★ Do szkoły z cashbackiem od Tipli!

Tylko Ci sprytni kupują z cahbackiem! Dlaczego? Ponieważ wiedzą, że za każde zrealizowane zakupy w partnerskich sklepach internetowych Tipli (mamy ich ponad 450!), otrzymają bonus. Ten bonus to zwrot części wydanych pieniędzy. Na co czekasz, zdecyduj się czego potrzebujesz i kupuj w sklepach z cashbackiem.

Kupuj z cashbackiem

Wyprawka szkolna - koszty

Podstawowa wyprawka szkolna to koszt około 300 złotych. Mniej więcej tyle samo będzie trzeba wydać na ubrania, buty, dresy, obuwie sportowe i strój do ćwiczeń. Dochodzą także koszty podręczników, za które zapłacimy 200 - 300 złotych. Pamiętaj, że możesz kupić podręczniki używane lub w sklepach oferujących cashback. Dzięki temu zaoszczędzisz dodatkowe pieniądze.

Program Dobry start

Uzyskanie dodatkowych pieniędzy na zakup wyprawki szkolnej umożliwia program Dobry Start 300 plus. Możesz dostać aż 300 złotych. Wystarczy, że złożysz odpowiedni wniosek w urzędzie lub za pośrednictwem portalu rządowego Emp@tia, czy też bankowości elektronicznej. Wystarczy, że założysz konto na tym portalu. To proste!

I jeszcze nie jest za późno. Wniosek możesz złożyć do 30. listopada 2018. Pieniądze powinnaś otrzymać w ciągu 2 miesięcy od złożenia wniosku. Poznaj program Dobry Start i zdobądź 300+.

Źródło: youtube.com

A jak zdobyć świadczenia 300+ za pomocą bankowości elektronicznej? Po prostu, zaloguj się na swoje konto bankowości elektronicznej w mBanku, PKO, albo innym banku mającym tę służbę. Znajdź zakładkę, w której znajduje się elektroniczny wniosek, a bank dokona potrzebnych formalności za Ciebie. Firma sama odeśle dokument do systemu Emp@tia.

Wniosek możesz też przekazać na urzędzie osobiście w formie papierowej. Możesz go też odesłać za pośrednictwem poczty. O dofinansowanie wyprawki szkolnej mogą się starać rodzice dla uczniów do 20. roku życia (do 24. w przypadku niepełnosprawności). Jedyny wyjątek stanowią dzieci, które idą do przedszkola lub "zerówki".

Jak kupować oszczędnie?

Wyprawkę szkolną najlepiej kompletować pod koniec sierpnia, ponieważ wtedy większość sklepów oferuje atrakcyjne rabaty i promocje na artykuły szkolne.

Podręczniki można zacząć kompletować wcześniej lub rozejrzeć się za używanymi. Przeglądaj gazetki promocyjne na bieżąco. Zdarza się, że niektóre sklepy urządzają promocje znacznie wcześniej.

Wiele sklepów z przyborami szkolnymi posiada swoje strony na Tipli.pl, a to oznacza, że możesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze korzystając ze zwrotu cashback. Dowiedz się więcej, kupuj za pośrednictwem Tipli.pl i przygotuj swoje dziecko na nowy rok szkolny.

Co to jest cashback od Tipli.pl

Wyprawka szkolnalista zakupów

Odpowiedni plecak

Plecak to obowiązkowy punkt na liście zakupów. Zwłaszcza jeśli Twoje dziecko wybiera się do szkoły po raz pierwszy. Powinien ważyć nie więcej niż 1 kg, być pojemny i wygodny. Warto zwrócić uwagę na to, by nie nadwyrężał kręgosłupa oraz posiadał odblaski.

W Magazynie Tipli prezentujemy jakie plecaki kupisz na AliExpress. Prezentujemy plecaki dla chłopców i dziewczynek.

Komplet toreb i plecak

Zestaw toreb szkolnych z plecakiem; 23,29 $; AliExpress

Wybieramy piórnik

Piórnik z wyposażeniem ANGRY BIRDS STAR WARS; 26,99 PLN; Allegro

Piórnik

Ten element wyprawki szkolnej musi pomieścić przedmioty niezbędne każdemu uczniowi. Piórnik możesz kupić z wyposażeniem lub skompletować je samodzielnie. W ofercie znajdziesz piórniki z przegródkami lub w formie etui, kolorowe i w ciekawe wzory.

Chcesz kupić dziecku naprawdę fajny piórnik? Sprawdź jakie cuda możesz tam znaleźć - przeczytaj artykuł o odlotowych piórnikach.

Długopis, czy pióro?

Do szkoły nie można się wybrać bez czegoś do pisania. Sprawdzi się dobry długopis o ergonomicznym kształcie, albo pióro np. wieczne lub kulkowe. Ważne, żeby podobało się dziecku i było wygodne w użyciu.

Pióro wieczne

Pióro wieczne FABER – CASTELL RESIN; 80 PLN; Faber-Castell

Zeszyty w linie

Zeszyt w linie, PIGNA NATURE FLOWERS A5; 3,99 PLN; Empik

Zeszyty

Do każdego przedmiotu co najmniej jeden. W linie, kratkę oraz gładkie. Do wyboru jest mnóstwo wzorów i okładek z bohaterami ulubionych kreskówek, bajek i filmów. Dla starszych dzieci przygotowano wzory bardziej stonowane.

Dowiedz się, gdzie kupić artykuły szkolne z cashbackiem.

Przybory plastyczne

Zajęcia plastyki rozwijają kreatywność dziecka. Na pewno przydadzą się farby, blok rysunkowy i pędzelki, dzięki którym powstanie niejedno dzieło sztuki. Nożyczki, wycinaki i klej także będą przydatne na zajęciach technicznych i na plastyce.

Farby plakatowe

Farby plakatowe AS; 10,20 PLN; eMAG.pl

Temperówka elektryczna

Temperówka elektryczna IBOX; 20,66 PLN; Sferis

Przybory kreślarskie

Na zajęcia z techniki i matematyki potrzebny będzie blok techniczny, zestaw ołówków, gumka i temperówka. Przyda się także zestaw linijek oraz dobry cyrkiel.

Worek na buty

Niezbędny może okazać się worek na buty lub strój sportowy, który można zostawić w szatni, by nie zapominać go z domu. Kiedy Twoje dziecko będzie zmieniało buty, wtedy szkoła pozostanie czysta. Poza tym to bardzo wygodny i poręczny przedmiot, który można wykorzystać na wiele sposobów.

Worek na buty

Worek na buty COOLPACK; 16,43 PLN; Taniaksiazka.pl

☆ Tańsza wyprawka szkolna z Tipli.pl

Już wiesz, że korzystając z przekierowania z portalu Tipli.pl możesz uzyskać zwrot cashback? Dowiedz się gdzie możesz kupić tańsze podręczniki z cashbackiem. Kupuj taniej artykuły szkolne i oszczędzaj!

Kupuj z cashbackiem

Powiązane sklepy

AliExpress, Papierowo, Allegro, SklepFC.pl

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się