Powrót do szkoły z cashbackiem: artykuły szkolne

Zakupowy poradnikZakupy w Internecie  |  Szkoła  |  Rodzice i dzieci 23. 11. 2021

Koniec wakacji zbliża się wielkimi krokami. Dobrze jest wcześniej zaopatrzyć dzieci w artykuły szkolne typu pióro, kredki czy farby. Zastanawiasz się gdzie to wszystko kupić i ile będzie kosztować?

Mamy świetną wiadomość. Poniżej przedstawiamy najlepsze promocje w sklepach, dzięki którym zakupy nie będą tak dotkliwe dla Waszego portfela. Wybierz razem z dzieckiem artykuły szkolne i artykuły papiernicze. Zyskaj nawet kilka % zwrotu gotówki dzięki zwrotom cashback od Tipli!

Zastanawiasz się jakie artykuły szkolne musisz kupić swojemu dziecku? Nie wiesz na co się zdecydować, co jest najpotrzebniejsze? Nie przejmuj się, podpowiemy Ci co wybrać, aby skompletować wyprawkę!

Lista artykułów szkolnych niezbędnych dla każdego ucznia:

Artykuły papiernicze

 • zeszyty w linię i zeszyty w kratkę
 • blok techniczny i rysunkowy
 • papier kolorowy zwykły i samoprzylepny

Artykuły plastyczne

 • farby plakatowe bądź farby akwarelowe
 • kredki ołówkowe albo kredki świecowe
 • zestaw pędzli do malowania, kubek na wodę

Inne akcesoria szkolne

 • pióro lub długopis, zestaw cienkopisów
 • zestaw ołówków i gumka do mazania
 • zestaw geometryczny (linijka, cyrkiel, ekierka)

Gdzie kupić kalkulator?

Kalkulator to niezbędna rzecz dla każdego ucznia. Wykorzystywany jest jako pomoc naukowa na lekcjach matematyki i fizyki. Przydaje się zwłaszcza uczniom starszych klasach. Na rynku dostępnych jest mnóstwo modeli tych urządzeń, które możesz znaleźć na przykład w sklepach z elektroniką. Jednak bez względu na to czy poszukiwany jest kalkulator dla ucznia gimnazjum, liceum czy studenta, najważniejsze jest odpowiednie dopasowanie modelu do potrzeb jego użytkownika.

Kalkulator

Kalkulator BEST SERVICE od 26.99 PLN; sklep Auchan Direct

 • Podstawowy kalkulator naukowy to przydatne urządzenie. Pomaga on w kolejność wykonywania działań. Jest też pomocny przy dość złożonych operacjach z ułamkami zwykłymi. Daje możliwość przełączania się między systemem dwójkowym, ósemkowym, dziesiętnym i szesnastkowym.
 • Zaawansowany kalkulator naukowy, to znacznie bardziej rozbudowane urządzenie, z wieloma funkcjami. Pomaga nam wykonać skomplikowane obliczenia i jest w stanie stworzyć graficzny wykres funkcji.
Zrób zakupy w Auchan Direct

Gdzie kupić farby - artykuły plastyczne?

Farby i artykuły plastyczne to niezbędne elementy wyprawki każdego ucznia. Mają na celu rozwijanie talentów plastycznych i edukację w tym kierunku. Na rynku mamy kilka rodzajów farb i ogromny wybór akcesoriów.

 • Farby plakatowe, których można używać bez potrzeby korzystania z wody. Są dobrze kryjące, mają bardzo ładne, żywe kolory. Można nimi malować na papierze, drewnie i szkle.
 • Farby akrylowe, w odróżnieniu od plakatówek, wymagają użycia wody. Ich konsystencja zmienia się pod jej wpływem. Kolory mają delikatne, bardziej stonowane. Nadają się do malowania na papierze.
 • Farbki do malowania palcami mają bardzo gęstą konsystencję i intensywne kolory. Ogromną ich zaletą jest to, że są bezpieczne dla skóry i łatwo się je zmywa. Malować farbami można różne faktury.
Zrób zakupy w Faber Castell
Farby szkolne

Farby szkolne od 39,99 PLN; sklep Faber Castell

Gdzie kupić pióro - artykuły szkolne?

Artykuły szkolne to pióro wieczne, kredki, długopis i mnóstwo innych przyborów, które są niezbędne do wykonywania szkolnych obowiązków.

 • Pióro jest najlepszym narzędziem do szlifowania charakteru pisma. Stalówka wymusza na nas prawidłowy chwyt. Lekkość w pisaniu nie powoduje szybkiego męczenia się ręki, ponieważ nie ma potrzeby większego nacisku. Pióra Parker są solidnie wykonane, dzięki czemu używane przez lata spisują się znakomicie. Do wyboru mamy pióra na naboje albo tłoczek do napełniania atramentu.
Pióro wieczne

Pióro wieczne Parker, Vector od 58,99 PLN; sklep Empik

 • Kredek na rynku jest do wyboru do koloru. Są kredki świecowe, ołówkowe, plastikowe, pastelowe. Tak na prawdę wybór zależy tylko i wyłącznie od naszych upodobań i preferencji.
 • Wybierając długopis dobrze jest zwrócić uwagę na materiał z jakiego jest wykonany. Musi dobrze leżeć w dłoni, nie może być ani za duży, ani za mały. Ważne jest, jakiego wkładu będziemy używać; żelowego czy olejowego. Ma to znaczenie w przypadku faktury, po której będziemy pisać.
Zrób zakupy w Empiku

Gdzie kupić zeszyty - artykuły papiernicze?

Niezbędne, chyba najważniejsze dla każdego ucznia są zeszyty. Wybór, w zależności od wieku dziecka, preferencji nauczycieli, wreszcie indywidualnych upodobań każdego jest ogromny. Artykuły papiernicze to też blok rysunkowy, bibuła w różnych kolorach, organizer, który w łatwy sposób pozwoli nam zapanować nad zajęciami i zaplanować je w wygodny sposób, to też papier kolorowy i wiele innych, które mają pomóc dzieciom w nauce.

Zrób zakupy w Papierowo
Zeszyty szkolne

Kołozeszyt od 8,04 PLN; sklep Papierowo

Powrót do szkoły wcale nie musi oznaczać nerwowych zakupów na ostatnią chwilę. Zaplanuj to dobrze i skorzystaj z naszych zniżek i promocji a wtedy kompletowanie wyprawki będzie przyjemne i mniej stresujące.

Przygotuj dziecko do szkoły z Tipli

Czytaj nasz magazyn, w którym przygotowaliśmy dla Ciebie specjalna rubrykę Szkoła. Z naszą pomocą powrót do niej stanie się dla Was przyjemnością. Pomożemy wybrać Ci najlepsze przybory szkolne, odlotowe piórniki i tornistry! Kompletując wyprawkę możesz obniżyć jej koszt korzystając ze zwrotów części wydanych pieniędzy. To właśnie gwarantują zwroty cashback od Tipli.

Kup artykuły szkolne z cashbackiem

Powiązane sklepy

Auchan Online, Papierowo, SklepFC.pl, Empik

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się