Powrót do szkoły z cashbackiem: podręczniki

Szkoła 6. 8. 2018

Szkoła już coraz bliżej. Czas zacząć przygotowania na powrót do zajęć. Istotną częścią każdej wyprawki są podręczniki, dzięki którym nasze pociechy będą zdobywać największy skarb - wiedzę. Coraz częściej zamiast klasycznych książek wybieramy e-podręczniki. Sprawdź, jak kupować książki do szkoły.

Połowa wakacji już za nami. Początek roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. To dobry moment, by zacząć kompletować wszystkie niezbędne w szkole rzeczy. Nie jest ważne, czy jest to szkoła podstawowa, gimnazjum, czy liceum. Wyprawka szkolna musi być przygotowana perfekcyjnie.

Jednym z najważniejszych punktów na naszej liście zakupów będą na pewno podręczniki szkolne. Dowiedz się, jakie książki wybrać, gdzie je kupić i jak zaoszczędzić na zakupach.

Podręczniki – poradnik dla kupujących

Zanim ruszysz na zakupy, koniecznie przygotuj sobie listę podręczników. Dokładny wykaz książek do danej klasy udostępnia szkoła. Jeżeli masz kilkoro dzieci, to dobrym pomysłem jest, by po prostu odkładać książki starszego. W ten sposób można zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Jeśli jednak nie masz takiej możliwości, to koniecznie sprzedaj stare książki. Wielu księgarniach są organizowane skupy i kiermasze używanych podręczników. Zazwyczaj rozpoczynają się pod koniec sierpnia, ale zdarza się, że niektóre z nich działają przez całe wakacje. Sprzedając stare książki, zyskujesz od razu środki na zakup podręczników do kolejnej klasy.

Podręczniki szkolne

Jak kupować podręczniki szkolne?

W takich miejscach można także kupić podręczniki na nowy rok szkolny. Dzięki temu zyskujesz i pieniądze i czas. Jeśli nie znajdziesz tam którejś pozycji z listy, nic nie szkodzi. Zawsze możesz zapytać znajomych lub dokupić brakujące.

Choć wielu rodziców kupowanie nowych podręczników to ostateczność, to czasami jest to konieczne. Wtedy należy zapoznać się z ofertą księgarni, a zwłaszcza tych internetowych, które każdego roku przygotowują wiele atrakcyjnych promocji. By wybrać najlepszą ofertę, warto porównać kilka miejsc. Dzięki temu mamy gwarancję najlepszego wyboru.

Kompletowanie szkolnej wyprawki ułatwi na pewno program Dobry Start, dzięki któremu możemy otrzymać nawet 300 złotych na przygotowanie dziecka do szkoły. Uczniowie szkół podstawowych mogą korzystać z podręczników bezpłatnie.

E-podręczniki – podręczniki nowej generacji

Ten rodzaj podręczników powstał jako część programu Cyfrowa Szkoła. E podręczniki miały rozwijać kompetencje uczniów i nauczycieli w zakresie stosowania technologii informacyjno – komunikacyjnych. Takie podręczniki to bardzo innowacyjne rozwiązanie. Są multimedialne, wciągające, a przez to fascynujące. Dzięki nim nauka nie jest już nudna.

Podręczniki- gdzie je kupić?

Merlin.pl

Szkoła na Merli.pl

Powrót do szkoły z Merlin.pl

To jedna z najstarszych internetowych księgarni w Polsce. Merlin.pl istnieje od 1999 roku. Znajdziesz tu bogaty wybór książek, muzykę, filmy, zabawki i gry. Czy wiesz, że na Merlin.pl kupisz także kosmetyki oraz produkty dla domu? Bogaty wybór podręczników oraz artykułów szkolnych sprawia, że na Merlin.pl zakupy może robić cała rodzina. Sprawdź specjalne rabaty na wyprawkę szkolną i przygotuj się na nowy rok.

Taniaksiązka.pl

Szkoła z Taniaksiazka.pl

Artykuły szkolne taniej na Taniaksiazka.pl

Ta internetowa księgarnia słynie ze swoich niskich cen. W końcu nazwa firmy - Tania Książka do czegoś zobowiązuje. Specjalnie dla Ciebie przygotowano wiele świetnych pozycji w niezwykle atrakcyjnych cenach. Dodatkowo czeka na nas także specjalna cenowa oferta na podręczniki i artykuły szkolne. Dzięki temu skompletujesz wyprawkę szkolną łatwo i przyjemnie.

Księgarnia Edukacyjna

Podręczniki szkolne

Tańsze podręczniki szkolne w Księgarni Edukacyjnej

Oferta tej internetowej księgarni jest skierowana do pedagogów, nauczycieli, uczniów oraz rodziców. Czekają na Ciebie podręczniki, pomoce naukowe, lektury, a nawet publikacje okołopodręcznikowe. Skorzystaj z rabatu za zapisanie się do newslettera Księgarni Edukacyjnej. Wiele książek kupisz taniej na wyprzedaży.

Empik

Szkoła w Empik

Przygotuj się na powrót do szkoły z Empikiem

Tej księgarni nikomu nie trzeba przedstawiać. Empik, czyli elektronika, muzyka, prasa i książka. Sprawdź Projekt Szkoła i skompletuj wyjątkowe artykuły szkolne. Czy wiesz, że podręczniki szkolne kupisz o 30% taniej? Zajrzyj na stronę internetową i dowiedz się więcej. Empik promocje czekają właśnie na Ciebie!

☆ Tańsze zakupy z Tipli.pl

Czy wiesz, że korzystając z przekierowania na Tipli.pl możesz uzyskać zwrot cashback? Kupuj podręczniki szkolne i oszczędzaj jeszcze więcej na zakupach! Koniecznie zapoznaj się także z ofertą zniżek i kuponów, dzięki którym każde zakupy będą udane!

Sprawdź zniżki i kupony na Tipli.pl

Polecane artykuły

Polecane sklepy

Polecane artykuły

Jesienna chandra - czym jest i jak z nią walczyć

Wraz z końcem lata dni stają się coraz krótsze, zmniejsza się ilość światła słonecznego, a pogoda...
13.9.2020PRZECZYTAJ

Jak zarządzać czasem - sposoby na organizację

Zbliżające się nieubłaganie deadliny w pracy, urodzinowa impreza dziecka, która wymaga...
3.9.2020PRZECZYTAJ

Powrót do szkoły w czasach pandemii - jak się przygotować?

Pomimo, że pierwszy dzwonek zabrzmi zgodnie z tradycją, najbliższy semestr może okazać się inny...
29.8.2020PRZECZYTAJ
- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.