Empik na Tipli - prezentacja sklepu

Zakupowy poradnikZakupy w Internecie 10. 11. 2021

W Empiku kupisz wszystko, co związane z kulturą, wiedzą i rozrywką. Zakupy możesz zrobić w jednym z wielu salonów Empik lub zdecydować się na skorzystanie ze sklepu online. Wiesz o tym, że Empik to nie tylko książki i płyty, ale także Empik Foto, czy Empik School? Zobacz, co dokładnie może zaoferować Ci ta marka.

Sklep Empik to niemalże legendarna marka, która na polskim rynku istnieje ponad 70 lat. Od 1948 roku Empik przybliża Polakom kulturę, sztukę i rozrywkę. Dziś marka może pochwalić się 250 salonami stacjonarnymi i sklepem internetowym.

Empik - książki i multimedia

Podstawowa oferta salonów Empik to książki, płyty, filmy, gry multimedialne, czasopisma oraz artykuły papiernicze i kreatywne.

W Empiku książki oraz pozostałe produkty dostępne są w punktach stacjonarnych i sklepie online. Szeroka oferta pozwala wybrać lekturę i muzykę zarówno z nowości wydawniczych, jak i cenionych klasyków. Dział Empik książki czytelnikom proponuje publikacje różnych gatunków - od książek dla dzieci, przez powieści i kryminały, aż po literaturę obcojęzyczną.

Empik online

Empik online

Empik GO

Lubisz ebooki i audiobooki? Empik Go będzie idealna aplikacja dla Ciebie. Daje ona dostęp do 50 tys. e-booków i 6 tys. audiobooków. Aplikacja dostępna jest w sklepach App Store i Google Play. Jej zainstalowanie pozwala zalogować się na osobiste konto Empik i korzystanie zarówno z nowości, jak i premier. Wśród tytułów dostępnych na Empik GO znajdziesz też te na wyłączność.

Słuchaj i czytaj on i offline bez żadnych ograniczeń i gdzie chcesz – na plaży, w podroży, za kierowcą czy podczas biegania. W wyborze najlepszej pozycji wydawniczej pomoże Ci system ocen i recenzji wystawianych przez użytkowników oraz zaawansowana personalizacja, która m.in. dostosuje tempo odtwarzania czy rozmiar czcionki.

Empik: perfumy i akcesoria

Empik to marka, która stale się rozwija i wprowadza nowy asortyment. Dziś oprócz standardowych produktów można znaleźć i te zupełnie niezwiązane z kulturą i rozrywką. Do takich należy m.in. asortyment zaliczany do działów elektronika, ogród i dom czy zdrowie i uroda.

W tej ostatniej kategorii na uwagę zasługują szczególnie perfumy. W ofercie marki znajdują się topowe zapachy m.in. Calvin Klein, Donna Karana czy Elizabeth Arden. W Empiku perfumy najmodniejsze i najpopularniejsze wonie często można zakupić z atrakcyjnymi rabatami!

Empik bilety

W punktach stacjonarnych takich jak Empik Warszawa czy Empik Wrocław można również nabyć bilety na koncerty. Empik bilety sprzedaje na topowe wydarzenia muzyczne, na których występują polscy i zagraniczni artyści. Warto również pamiętać, że w punktach sprzedaży Empik bilety można nabyć i na inne wydarzenia.

Jak kupować w Empiku?

Empik umożliwia swoim klientom zakupy stacjonarne i online. Salony stacjonarne znajdują się w największych miastach kraju. Ich główne lokalizacje to duże centra handlowe. I tak np. Empik Kraków znajdziesz w Bonarce, Galerii Bronowickiej, Serenadzie czy Galerii Krakowskiej. Większość salonów czynna jest od 9.00 do 22.00. Osoby, które nie zdążą z zakupami stacjonarnymi, upatrzone produkty mogą zamówić w Empiku online.

Wybierając się na zakupy do Empiku, warto sprawdzić aktualne promocje i akcje specjalne. Kod rabatowy Empik zawsze możesz pobrać ze strony Tipli. Dzięki niemu twoje zakupy będą jeszcze przyjemniejsze.

Empik Foto

Empik Foto

Empik Foto

Empik Foto to usługa pozwalająca na wywołanie zdjęć, tworzenie własnych fotoksiążek czy też innych akcesoriów z autorskimi fotografiami. W Empik zdjęcia możesz wywołać je w różnych formatach. Najmniejszy to 9x13, a największy rozmiar to aż 70x100 cm! Odbitki odbierasz w salonie stacjonarnym lub zostają Ci dostarczone prosto do domu.

Empik: fotoksiążka i akcesoria

Empik Foto to jednak nie tylko zdjęcia. W sklepie kupisz również akcesoria do przechowywania wywołanych fotografii oraz fotoprezenty z twoimi zdjęciami takie jak kubki, kalendarze czy magnesy. Empik Foto nie zapomina również o fotoksiążkach. Dzięki specjalnej aplikacji w Empiku fotoksiążkę można stworzyć od podstaw, a potem wydrukować. Nie zapomnij skorzystać z kodu rabatowego Empik na wywołanie zdjęć czy fotoksiążkę. Znajdziesz je nie tylko na stronie internetowej sklepu. Są też dostępne na Tipli. Wybierz najkorzystniejszą dla siebie promocję!

Językowa szkoła Empik school

Językowa szkoła Empik school

Empik School

Pod marką Empik znajduje się również szkoła języków obcych. W Empik School nauczyć można się języków europejskich np. angielskiego, francuskiego czy niemieckiego, a także tych orientalnych, takich jak arabski czy japoński.

Zajęcia odbywają się w 27 szkołach stacjonarnych. Są prowadzone m.in. w Empik Kraków, Empik Warszawa oraz Empik Wrocław. Empik School w każdej z tych lokalizacji prowadzi kursy na różnym poziomie zaawansowania zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Zajęcia opierają się na autorskim metodzie The insell method. Empik School oferuje też standardowe elementy wspierające naukę.

Empik to prawdziwe królestwo kultury. Zapraszamy na zakupy w najbardziej kulturalnym sklepie w Polsce!

Powiązane sklepy

Tania książka, Merlin.pl, Księgarnia Edukacyjna, Empik,

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się