Cashback z aplikacją mobilną AliExpress Shopping

Jak kupować na AliExpress 11. 1. 2018

W nowoczesnym świecie, telefon komórkowy stał się najlepszym przyjacielem człowieka. Dzięki aplikacjom mobilnym zapłacisz rachunki, odpowiesz na e-maile lub znajdziesz najlepszą restauracje w mieście. Posuńmy się o krok dalej. Zainstaluj aplikację AliExpress Shopping i rób zakupy w Chinach.

Mobilna aplikacja AliExpress została stworzona dla wielbicieli wolności, którzy nie obejdą się bez telefonów komórkowych. Z tym narzędziem nie będzie ograniczał Cię ani czas, ani miejsce. Teraz tanie zakupy w sieci AliExpress zrobisz wszędzie tam, gdzie masz dostęp do internetu.

Instrukcja instalacji aplikacji mobilnej AliExpress

Aplikacja mobilna Ali Express jest przeznaczona na każde urządzenie z systemem Android i iOS. Można ją w łatwy sposób pobrać z internetowego sklepu Google Play lub App Store. Wystarczy, że do wyszukiwarki wpiszesz hasło ”AliExpress App”. Następnie ściągnij ją tak, jak każdą inną.

Mobilna aplikacja AliExpress Shopping

Aby pobrać aplikację w sklepie Google Play lub App Store, wpisz do wyszukiwarki hasło "AliExpress App" i ściągnij ją tak, jak każdą inną.

Po zakończeniu instalacji zaloguj się za pomocą danych, które wykorzystujesz na internetowej stronie AliExpress.com. Możesz również zalogować się, używając konta na Facebooku lub Google. Pomogą Ci w tym jasne instrukcje.

RADA: Jeszcze nie masz konta na AliExpress.com? Zajrzyj do naszego poradnika i dowiedz się jak to zrobić: Jak zarejestrować się i zalogować na AliExpress.

Jak dostosować aplikację AliExpress do Twoich potrzeb

Instalacja i logowanie do aplikacji AliExpress Shopper zakończyła się sukcesem? Teraz nastaw miejsce dostarczenia, walutę, ustawienia powiadomień oraz język.

Możesz korzystać z AliExpress po polsku. W naszym poradniku znajdziesz instrukcję, jak nastawić odpowiednią wersję językową tej strony. W aplikacji robi się to w ten sam sposób.

Jak znaleźć kupony rabatowe na AliExpress?

Codziennie wybieramy dla Was zniżki i kupony rabatowe, również z AliExpress., które publikujemy na Tipli.pl. W aplikacji mobilnej warto włączyć Powiadomienia, aby nie przegapić żadnej informacji o akcjach promocyjnych dostępnych na AliExpress.

Włączenie powiadomień na Androidzie

Najpierw kliknij w menu hamburgerowe, czyli trzy poziome, równolegle ułożone kreski, znajdujące się w lewym, górnym rogu aplikacji. Z listy wybierz Settings (Ustawienia). Następnie kliknij w ustawienia powiadomień (Notification settings). Zdjęcie prezentuje, jak to wygląda na telefonie z Androidem.

Mobilna aplikacja AliExpress Shopping

Włączenie powiadomień na iOS

Aby dostać się do nastawień w aplikacji na telefony iPhone, musisz otworzyć kartę My Account. Ustawienia znajdziesz w prawym, górnym rogu – ikona zębatego koła. Następnie postępuj tak, jak opisaliśmy to powyżej w części poświęconej włączeniu powiadomień na Androidzie. Jeśli wszystko ustawiłeś poprawnie, szybko zaczniesz dostawać regularne informacje o akcjach promocyjnych.

Dlaczego warto korzystać z aplikacji AliExpress Shopping?

  • Oferuje łatwe wyszukiwanie i szybki wybór z miliona produktów.
  • Dostęp do ekskluzywnych kuponów i rabatów.
  • Flash Deals i Super Deals.
  • 99% produktów dostępnych w aplikacji objętych jest darmową dostawą.
  • Śledzenie zamówienia za pomocą powiadomień.
  • Niektóre produkty w aplikacji są tańsze.
  • Czasami znajdziesz tu produkty, które są niedostępne na stronie internetowej.
  • Całe zakupy zrobisz w ciągu kilku minut.
  • Kupując z aplikacją mobilną otrzymasz zwrot cashback.

Uzyskaj zwrot cashback za każde zamówienie na AliExpress

Obawiasz się, że kupując z aplikacją mobilną AliExpress, nie otrzymasz zwrotu cashback od Tipli? Bez obaw! Pieniądze trafią na Twoje konto tak, jakbyś kupował na stronie internetowej.

Nie wiesz, jak zgarniać zwrot pieniędzy za zakupy zrobione na AliExpress.com? Wystarczy, że wejdziesz do sklepu przez stronę Tipli. Następnie pojawi się pytanie, czy chcesz kontynuować zakupy za pośrednictwem strony internetowej czy aplikacji mobilnej. Wystarczy wybrać. Aplikacja otworzy się automatycznie.

Polecane artykuły

Więcej polecanych sklepów

Polecane artykuły

Black Friday 2018 - sprawdź, gdzie…

Zbliża się największa gorączka zakupów! Black Friday 2018 przynosi w tym roku grad zniżek na...
17.11.2018 PRZECZYTAJ

6 propozycji na zimowy urlop z Booking -…

Wielkimi krokami zbliża się sezon zimowych podróży. Chcesz odpocząć od zgiełku miasta lub...
16.11.2018 PRZECZYTAJ

Gazetki promocyjne #46 tydzień: masło za…

Najlepsze cenowe okazje już do zdobycia! W tym tygodniu powoli czas zacząć przygotowania do świąt...
15.11.2018 PRZECZYTAJ

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1280 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.

lub