Cashback z aplikacją mobilną AliExpress Shopping

Zakupowy poradnikJak kupować na AliExpress 10. 11. 2021

W nowoczesnym świecie, telefon komórkowy stał się najlepszym przyjacielem człowieka. Dzięki aplikacjom mobilnym zapłacisz rachunki, odpowiesz na e-maile lub znajdziesz najlepszą restauracje w mieście. Posuńmy się o krok dalej. Zainstaluj aplikację AliExpress Shopping i rób zakupy w Chinach.

Mobilna aplikacja AliExpress została stworzona dla wielbicieli wolności, którzy nie obejdą się bez telefonów komórkowych. Z tym narzędziem nie będzie ograniczał Cię ani czas, ani miejsce. Teraz tanie zakupy w serwisie AliExpress zrobisz wszędzie tam, gdzie masz dostęp do internetu.

Instrukcja instalacji aplikacji AliExpress

Aplikacja mobilna Ali Express jest przeznaczona na każde urządzenie z systemem Android i iOS. Można ją w łatwy sposób pobrać z internetowego sklepu Google Play lub App Store. Wystarczy, że do wyszukiwarki wpiszesz hasło ”AliExpress App”. Następnie ściągnij ją tak, jak każdą inną.

AliExpress aplikacja

Aby pobrać aplikację w sklepie Google Play lub App Store, wpisz do wyszukiwarki hasło AliExpress App i ściągnij ją tak, jak każdą inną.

Po zakończeniu instalacji zaloguj się za pomocą danych, które wykorzystujesz na internetowej stronie AliExpress.com. Możesz również zalogować się za pomocą kont na Facebooku lub Google. Pomogą Ci w tym jasne instrukcje.

RADA: Jeszcze nie masz konta na AliExpress.com? Zajrzyj do naszego poradnika AliExpress i dowiedz się, jak zarejestrować się i zalogować na AliExpress.

Dostosuj aplikację AliExpress do swoich potrzeb

Instalacja i logowanie do aplikacji AliExpress Shopper zakończyła się sukcesem? Teraz nastaw miejsce dostarczenia zamówienia, walutę, ustawienia powiadomień oraz język polski.

Czy wiesz, że z pomocą aplikacji AliExpress możesz kupować na AliExpress po polsku. W naszym poradniku znajdziesz instrukcję, jak nastawić odpowiednią wersję językową tej strony. Ustawienia języka zmienisz na aplikacji AliExpress tak samo jak na stronie serwisu.

Jak znaleźć kupony rabatowe na AliExpress?

Codziennie wybieramy dla Was zniżki i kupony rabatowe AliExpress. Publikujemy je na Tipli.pl. W aplikacji mobilnej warto włączyć Powiadomienia, aby nie przegapić żadnej informacji o akcjach promocyjnych dostępnych na AliExpress.

Jeżeli nie znalazłeś żadnej promocji, skorzystaj z innej możliwości zrobienia tanich zakupów na AliExpress. Kupuj przez Tipli, aby zyskać nawet 10% cashbacku. To zwrot części kwoty, którą wydasz na AliExpress.

Włączenie powiadomień o promocjach na Androidzie

Najpierw kliknij w menu hamburgerowe, czyli trzy równoległe kreski, znajdujące się w lewym, górnym rogu aplikacji. Z listy wybierz Settings (Ustawienia). Następnie kliknij na Ustawienia powiadomień (Notification settings). Zdjęcie prezentuje, jak to wygląda na telefonie z Androidem.

AliExpressb - aplikacja mobilna na urządzenia z systemem Android

Włączenie powiadomień na iOS

Aby dostać się do nastawień w aplikacji na telefony iPhone, musisz otworzyć kartę My Account. Ustawienia znajdziesz w prawym, górnym rogu – ikona zębatego koła. Następnie postępuj tak, jak opisaliśmy to powyżej w części poświęconej włączeniu powiadomień na Androidzie. Jeśli wszystko ustawiłeś poprawnie, szybko zaczniesz dostawać regularne informacje o akcjach promocyjnych.

Dlaczego warto korzystać z aplikacji AliExpress Shopping?

 • Oferuje łatwe wyszukiwanie i szybki wybór z miliona produktów.
 • Uzyskasz dostęp do ekskluzywnych kuponów i rabatów.
 • Masz dostęp do Flash Deals i Super Deals.
 • 99% produktów dostępnych w aplikacji objętych jest darmową dostawą.
 • Możesz śledzić zamówienia za pomocą powiadomień.
 • Niektóre produkty w aplikacji są tańsze.
 • Czasami znajdziesz tu produkty, które są niedostępne na stronie internetowej.
 • Całe zakupy zrobisz w ciągu kilku minut.
 • Kupując z aplikacją mobilną otrzymasz zwrot cashback.
Zrób zakupy na AliExpress »

Dowiedz się, czym są ukryte aukcje na AliExpress i jakie są konsekwencje kupowania podrobionych towarów z Chin. Zajrzyj do naszego poradnika i odkryj sekret bezpiecznych zakupów!

Uzyskaj zwrot cashback za każde zamówienie na AliExpress

Obawiasz się, że kupując z aplikacją AliExpress, nie otrzymasz zwrotu cashback od Tipli? Bez obaw! Pieniądze trafią na Twoje konto tak, jakbyś robił zakupy na stronie internetowej.

Nie wiesz, jak zgarniać zwrot pieniędzy za zakupy zrobione w serwisie AliExpress.com? Wystarczy, że wejdziesz do sklepu przez stronę Tipli. Następnie pojawi się pytanie, czy chcesz kontynuować zakupy za pośrednictwem strony internetowej czy aplikacji mobilnej. Wystarczy wybrać. Aplikacja otworzy się automatycznie.

Jak kupować na AliExpress?

Przygotowaliśmy dla Ciebie serię artykułów, w których znajdziesz wiele praktycznych rad o tym, jak robić zakupy na AliExpress. Warto się z nimi zapoznać. Najpopularniejsze artykuły o zakupach na AliExpress:

 1. Jak płacić na AliExpress?
 2. AliExpress rozmiary ubrań.
 3. AliExpress cło.
 4. AliExpress rejestracja i logowanie.
 5. AliExpress ubrania.
Rób zakupy na AliExpress »

Powiązane sklepy

ChinaBuye.com, TOMTOP, Lightinthebox.com, GearBest, Allegro, Banggood

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się