AliExpress wskazówki: 2. część - AliExpress po polsku

Zakupowy poradnikJak kupować na AliExpress 13. 6. 2024

Internetowa sieć sklepów AliExpress.com, to najbardziej znany chiński bazar z nieskończoną ilością produktów w najlepszych cenach. Obawiasz się, że nie dasz rady odnaleźć swoich ulubionych rzeczy na angielskiej stronie internetowej? Usiądź wygodnie w fotelu i rób zakupy na AliExpress po polsku. Poradzimy Ci, jak to zrobić!

W pierwszej części poradnika Jak kupować na AliExpress wyjaśniliśmy, w jaki sposób zarejestrować się/zalogować się na AliExpress.

Pierwszy krok na drodze do tanich zakupów jest już za nami. Jeśli jednak Twój angielski nie jest na najwyższym poziomie, a inne światowe języki są Ci obce, to korzystanie z AliExpress może wydać się skomplikowane. Możesz jednak zmienić język na stronie, i przekonać się, że zakupy na AliExpress to czysta przyjemność.

Platforma AliExpress.com oferuje podstawowe tłumaczenie strony do wielu światowych języków. Nie zwlekaj, zmień język na polski i ciesz się zakupami z Chin!

Zmień język strony AliExpress i ciesz się zakupami z Chin!

Zmień język strony AliExpress i ciesz się zakupami z Chin!

AliExpress po polsku

Już wiesz, jak poruszać się po platformie AliExpress - polska wersja strony ułatwi Ci zakupy ulubionych produktów. Pamiętaj jednak, że tłumaczenie strony jest wykonane za pomocą Google Translate i może, choć nie musi, być niedoskonałe - czasami po zmianie języka teksty wydają się nienaturalne, zawierają błędy gramatyczne czy nieprzetłumaczone fragmenty. Nie powinno to jednak przeszkodzić w zrozumieniu kontekstu i dokonaniu udanych zakupów.

Zmiana języka trwa dosłownie sekundę. Poradzi sobie z tym nawet początkujący użytkownik. Przekonaj się, jakie to proste i korzystaj z wygody internetowych zakupów na Aliexpress.

Jak nastawić polski język na AliExpress.com?

  1. Znajdź zakładkę Language znajdująca się na stronie głównej AliExpress w prawym górnym rogu.
  2. Kliknięciem na przycisk Language otworzysz listę.
  3. Pojawi się okno, w którym zaznaczysz Wybierz język.
  4. Z listy języków wybierz polski lub inny preferowany język.
  5. Poczekaj chwilę - trwa automatyczne tłumaczenie strony.
  6. Gotowe! Możesz już korzystać z AliExpress w języku polskim.

Czyż to nie jest proste? Przetłumacz stronę AliExpress już dziś i zamawiaj tysiące produktów w najniższych cenach!

Przycisk LANGUAGE na stronie głównej AliExpress

Znajdź przycisk LANGUAGE na stronie głównej AliExpress.

Tłumaczenie jest niezrozumiałe?

Przetłumaczony tekst jest niejasny? Najedź na niego kursorem. Po kilku sekundach pojawi się oryginalna wersja językowa wybranego fragmentu. Możesz go skopiować do innego tłumacza lub skorzystać ze słownika i zweryfikować z tłumaczeniem na stronie.

Właśnie dowiedziałeś się, że istnieje polska wersja językowa strony AliExpress i nauczyłeś się jak przełączyć język. Już wiesz, że tłumaczenia są niedoskonałe, bo wykonano je za pomocą aplikacji Google Translate. Jeśli tak zmieniona strona nie spełnia Twoich oczekiwań, w ten sam sposób możesz nastawić dowolną wersję językową.

RADA TIPLI: Jeżeli znasz język angielski, polecamy korzystać z tej wersji językowej. Wykorzystując podstawowe słowa, uzyskasz o wiele bardziej precyzyjne wyniki wyszukiwania, niż podczas wyszukiwania w języku polskim.

Pamiętaj też, że kupując z Tipli możesz zyskać z powrotem część kwoty wydanej na zakupy. Wybieraj spośród setek produktów dostępnych na Aliexpress i oszczędzaj więcej. Poznaj fenomen cashbacku od Tipli i ciesz się dodatkowo oszczędzonymi środkami już dziś!

Pierwszy zakup jest wciąż przed Tobą? Nie zwlekaj. Ciesz się bogactwem wyjątkowych okazji i niskich cen na AliExpress. Najlepsze oferty czekają tylko na Ciebie. Usiądź wygodnie w fotelu i zamawiaj wygodnie wszystko, czego tylko zapragniesz. Uważaj na podróbki! AliExpress stara się na bieżąco usuwać takie produkty. Sprawdź, na czym polegają ukryte aukcje

Więcej rad, jak kupować na AliExpress

Aby ułatwić Ci zakupy na AliExpress przygotowaliśmy serię artykułów Jak kupować na AliExpress. Wierzymy, że znajdziesz tam niezbędne informacje, które sprawią, że zakupy w Chinach staną się dla Ciebie przyjemnością!

Rejestracja i logowanie »

Powiązane sklepy

ChinaBuye.com, TOMTOP, Lightinthebox.com, GearBest, Allegro, Banggood

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się