AliExpress wskazówki: 1. część - Logowanie i rejestracja

Zakupowy poradnikJak kupować na AliExpress 1. 10. 2018

AliExpress.com to znany, internetowa sieć sklepów, która współpracuje z tysiącami chińskich sprzedawców, oferując nieskończoną ilość produktów. Dołącz do użytkowników, którzy kupują tanie produkty z Chin. Dowiedz się, jak zarejestrować konto, zalogować się do niego i wyrusz na zakupy już dziś!

Zadajesz sobie pytanie, dlaczego chiński sklep AliExpress jest na całym świecie tak popularny? Odpowiedź jest bardzo prosta - większość produktów ma bardzo niskie ceny.

Uważasz, że chińskie produkty są gorsze? Nie daj się nabrać! Już dawno wiemy, że towar z Chin idzie w parze z wysoką jakością. Świadczy o tym bogata oferta polskich sklepów internetowych, które zaopatrują się w Chinach, aby następnie sprzedać produkty drożej w kraju. Oszczędzaj z głową i kupuj mądrze. Dowiedz się, jak zacząć swoją przygodę z AliExpress.

Boisz się robić zakupy na zagranicznych stronach internetowych? Wyjaśnimy Ci, jak bezpiecznie kupować na AliExpress. Zakupy pełne przyjemności czekają na Ciebie. Wkrocz z nami do świata tanich produktów z Chin.

Rejestracja/logowanie na AliExpress

To Twój pierwszy raz na AliExpress? Zrób pierwszy krok do świata miliona różnorodnych produktów i zarejestruj się bezpłatnie na największej platformie zakupowej w Chinach.

Aliexpress-prihlaseni

Join Free | Rejestracja

W pierwszej kolejności musisz przejść do zakładki, w której wprowadzisz swoje dane i założysz sobie konto użytkownika. Znajdziesz ją w prawym górnym rogu strony. Oznaczona jest jako Sign in | Join. Po kliknięciu, pojawią się dwie możliwości do wyboru:

  1. Sign in (zaloguj się) - dla wcześniej zalogowanych użytkowników.
  2. Join Free (zaloguj się za darmo) - dla nowych użytkowników.

W celu założenia nowego konta wybierz opcję Join Free. Proces rejestracji jest szybki i bezpłatny. Jak to zrobić?

Profil możesz założyć na dwa sposoby:

  • Zaloguj się przez Facebook.
  • Zaloguj się za pomocą adresu e-mail.

Rejestracja przez Facebook

Jest to najłatwiejszy i najszybszy sposób rejestracji dla osób, które na co dzień korzystają z portalu Facebook. W celu założenia konta kliknij na niebieską ikonę Sign up using Facebook, a konto na portalu AliExpress wytworzy się automatycznie, wykorzystując dane, które służą Ci do logowania się na Facebooku. Możesz już cieszyć się bogatym asortymentem chińskich sprzedawców bez ograniczeń.

Aliexpress - přihlášení přes FB

Rejestracja przez e-mail

Nie korzystasz z Facebooka lub nie chcesz łączyć kont? Nie ma problemu. Skorzystaj z opcji rejestracji przez adres e-mail. Jak to zrobić?

  • Email address - wypełnij aktualny adres e-mail.
  • Pole Name - w pierwszym okienku wypełnij swoje imię, a w drugim nazwisko.
  • Create password - ustal hasło, składająe się z 6 do 20 znaków, w skład których moga wchodzisz litery lub cyfry.
  • Confirm your password - wpisz ponownie hasło, aby potwierdzić jego poprawność.
  • Enter the code below - wpisz kod, który wyświetla Ci się pod tym okienkiem. W ten sposób potwierdzisz, że nie jesteś robotem.
  • Rejestrację potwierdź klikając na Create Your Account.
Aliexpress-založení-účtu

Sign in | Logowanie

Jesteś już zarejestrowanym użytkownikiem AliExpress? Gratulujemy! Teraz wystarczy skorzystać z opcji logowania. W tym celu należy kliknąć na Sign in. Wyskoczy wówczas okno logowania, w którym należy wypełnić podany wcześniej adres e-mail oraz hasło. Jeśli nie pamiętasz hasła, możesz skorzystać z opcji Forgot Password. Nowe hasło zostanie wysłane na Twój adres e-mail, podany podczas rejestracji.

Nie pamiętasz adresu e-mail?

Jeśli nie pamiętasz, na jaki adres e-mail posiadasz założone konto, zarejestruj się ponownie, podając nowe dane. Na AliExpress możesz stworzyć tyle kont, ile serce zapragnie. Rejestracja jest darmowa!

Kupuj na AliExpress »

➡ SPRAWDŹ: Jak kupować na AliExpress - instrukcja krok po kroku.

AliExpress z cashbackiem

Czy wiesz, że za zakupy dokonane na plaformie Aliexpress z Tipli możesz zyskać zwrot cashback? To doskonała forma na zaoszczędzenie dodatkowych środków w Twoim domowym budżecie. Pozwól sobie na więcej. Nie wiesz, czym jest cashback? To zwrot części kwoty, którą wydasz na internetowe zakupy na portalu AliExpress! Przekonaj się, jak proste i przyjemne może być oszczędzanie z Tipli!

Źródło: youtube.com

Gratulujemy! Twój profil na AliExpress został założony prawidłowo, a Ty możesz wyruszyć na zakupy, nie opuszczając wygodnej kanapy w swoim domowym zaciszu. W kolejnym artykule wyjaśnimy, jak korzystać z AliExpress po polsku, aby nic nie przeszkodziło Ci łowić najlepsze okazje.

Powiązane sklepy

ChinaBuye.com, TOMTOP, Lightinthebox.com, GearBest, Allegro, Banggood

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się