AliExpress wskazówki: 1. część - Logowanie i rejestracja

Zakupowy poradnikJak kupować na AliExpress 6. 4. 2022

AliExpress.com to znany, internetowa sieć sklepów, która współpracuje z tysiącami chińskich sprzedawców, oferując nieskończoną ilość produktów. Dołącz do użytkowników, którzy kupują tanie produkty z Chin. Dowiedz się, jak zarejestrować konto, zalogować się do niego i wyrusz na zakupy już dziś!

Zadajesz sobie pytanie, dlaczego chiński sklep AliExpress jest na całym świecie tak popularny? Odpowiedź jest bardzo prosta - większość produktów ma bardzo niskie ceny.

Uważasz, że chińskie produkty są gorsze? Nie daj się nabrać! Już dawno wiemy, że towar z Chin idzie w parze z wysoką jakością. Świadczy o tym bogata oferta polskich sklepów internetowych, które zaopatrują się w Chinach, aby następnie sprzedać produkty drożej w kraju. Oszczędzaj z głową i kupuj mądrze. Dowiedz się, jak zacząć swoją przygodę z AliExpress.

Boisz się robić zakupy na zagranicznych stronach internetowych? Wyjaśnimy Ci, jak bezpiecznie kupować na AliExpress. Zakupy pełne przyjemności czekają na Ciebie. Wkrocz z nami do świata tanich produktów z Chin.

Rejestracja/logowanie na AliExpress

To Twój pierwszy raz na AliExpress? Zrób pierwszy krok do świata miliona różnorodnych produktów i zarejestruj się bezpłatnie na największej platformie zakupowej w Chinach.

Aliexpress-prihlaseni

Join Free | Rejestracja

W pierwszej kolejności musisz przejść do zakładki, w której wprowadzisz swoje dane i założysz sobie konto użytkownika. Znajdziesz ją w prawym górnym rogu strony. Oznaczona jest jako Sign in | Join. Po kliknięciu, pojawią się dwie możliwości do wyboru:

  1. Sign in (zaloguj się) - dla wcześniej zalogowanych użytkowników.
  2. Join Free (zaloguj się za darmo) - dla nowych użytkowników.

W celu założenia nowego konta wybierz opcję Join Free. Proces rejestracji jest szybki i bezpłatny. Jak to zrobić?

Profil możesz założyć na dwa sposoby:

  • Zaloguj się przez Facebook.
  • Zaloguj się za pomocą adresu e-mail.

Rejestracja przez Facebook

Jest to najłatwiejszy i najszybszy sposób rejestracji dla osób, które na co dzień korzystają z portalu Facebook. W celu założenia konta kliknij na niebieską ikonę Sign up using Facebook, a konto na portalu AliExpress wytworzy się automatycznie, wykorzystując dane, które służą Ci do logowania się na Facebooku. Możesz już cieszyć się bogatym asortymentem chińskich sprzedawców bez ograniczeń.

Aliexpress - přihlášení přes FB

Rejestracja przez e-mail

Nie korzystasz z Facebooka lub nie chcesz łączyć kont? Nie ma problemu. Skorzystaj z opcji rejestracji przez adres e-mail. Jak to zrobić?

  • Email address - wypełnij aktualny adres e-mail.
  • Pole Name - w pierwszym okienku wypełnij swoje imię, a w drugim nazwisko.
  • Create password - ustal hasło, składająe się z 6 do 20 znaków, w skład których moga wchodzisz litery lub cyfry.
  • Confirm your password - wpisz ponownie hasło, aby potwierdzić jego poprawność.
  • Enter the code below - wpisz kod, który wyświetla Ci się pod tym okienkiem. W ten sposób potwierdzisz, że nie jesteś robotem.
  • Rejestrację potwierdź klikając na Create Your Account.
Aliexpress-založení-účtu

Sign in | Logowanie

Jesteś już zarejestrowanym użytkownikiem AliExpress? Gratulujemy! Teraz wystarczy skorzystać z opcji logowania. W tym celu należy kliknąć na Sign in. Wyskoczy wówczas okno logowania, w którym należy wypełnić podany wcześniej adres e-mail oraz hasło. Jeśli nie pamiętasz hasła, możesz skorzystać z opcji Forgot Password. Nowe hasło zostanie wysłane na Twój adres e-mail, podany podczas rejestracji.

Nie pamiętasz adresu e-mail?

Jeśli nie pamiętasz, na jaki adres e-mail posiadasz założone konto, zarejestruj się ponownie, podając nowe dane. Na AliExpress możesz stworzyć tyle kont, ile serce zapragnie. Rejestracja jest darmowa!

Kupuj na AliExpress »

➡ SPRAWDŹ: Jak kupować na AliExpress - instrukcja krok po kroku.

AliExpress z cashbackiem

Czy wiesz, że za zakupy dokonane na plaformie Aliexpress z Tipli możesz zyskać zwrot cashback? To doskonała forma na zaoszczędzenie dodatkowych środków w Twoim domowym budżecie. Pozwól sobie na więcej. Nie wiesz, czym jest cashback? To zwrot części kwoty, którą wydasz na internetowe zakupy na portalu AliExpress! Przekonaj się, jak proste i przyjemne może być oszczędzanie z Tipli!

Źródło: youtube.com

Gratulujemy! Twój profil na AliExpress został założony prawidłowo, a Ty możesz wyruszyć na zakupy, nie opuszczając wygodnej kanapy w swoim domowym zaciszu. W kolejnym artykule wyjaśnimy, jak korzystać z AliExpress po polsku, aby nic nie przeszkodziło Ci łowić najlepsze okazje. Warto również zwrócić uwagę na podejrzane oferty na portalu. Najczęściej dotyczą one podrabianych produktów. Portal stara się usuwać tego typu strony. Co zrobić, gdy trafisz na taką stronę? Tego dowiesz się z naszego artykułu, który opisuje ukryte aukcje AliExpress 2021

Powiązane sklepy

ChinaBuye.com, TOMTOP, Lightinthebox.com, GearBest, Allegro, Banggood

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się