AliExpress Day 2019: Największy festiwal zakupów powrócił

Zakupowy poradnikPoradnik AliExpress  |  Instrukcje 24. 11. 2021

Zakupy - jednym sprawiają przyjemność, dla innych to zło konieczne. Każdy jednak chętnie na nich oszczędza. Jeśli więc należysz do tych ludzi, którzy z przyjemnością kupują przez Internet, nie możesz przegapić tegorocznej edycji AliExpress Day. Kup świąteczne prezenty łatwo szybko i przyjemnie lub spraw sobie małą przyjemność za jednym kliknięciem. Co czeka uczestników AliExpress Day 2019? Sprawdziliśmy!

Jeśli zastanawiasz się, czym właściwie jest AliExpress Day, jakie korzyści za sobą niesie, kiedy się odbywa lub jak z niej skorzystać, jesteś w dobrym miejscu. Zdradzamy sekret największej zakupowej akcji tego roku i podpowiadamy, jak zyskać jeszcze więcej korzyści podczas zakupów.

Przedstawiamy AliExpress Day

Fani tanich zakupów czują się na AliExpress.com jak ryba w wodzie przez cały rok. Dzięki AliExpress Day można jednak zaoszczędzić jeszcze więcej. Jest to bowiem najlepsza okazja na zakup ulubionych produktów w jeszcze niższej cenie. Wielkie zakupowe szaleństwo ze zniżkami sięgającymi nawet 70% właśnie się zaczyna! To doskonała okazja, aby zyskać więcej za mniej bez wysiłku i za jednym kliknięciem.

AliExpress Day 2019 z TIPLI

Stań się prawdziwym łowcą okazji! Zgarnij dodatkową zniżkę w postaci cashbacku sięgającego nawet 10% podczas AliExpress Day i ciesz się jeszcze tańszymi zakupami. Dowiedz się więcej o tym, czym jest cashback i oszczędzaj nie tylko od święta, ale przez cały rok!

Odbierz 10% zniżki na AliExpress »

Skąd się wziął AliExpress Day

W Polsce pojęcie AliExpress Day nie jest jeszcze zbyt popularne.Za jego poprzednika uważa się święto zwane Singles’ Day. Wywodzi się ono z Chin i stanowi przeciwieństwo dnia świętego Walentyna - dnia wszystkich zakochanych.

11.11.2019

Singles’ Day w przeciwieństiwe od Walentynek to święto wszystkich samotnych. Dla miłośników zakupów liczy się jednak fakt, że właśnie dzięki Singles’ Day AliExpress co rok z sukcesem konkuruje z tak wielkimi świętami, jakimi są Black Friday, czy mniej znany Cyber Monday.

Największy festiwal zakupów

Po pewnym czasie święto “singli” częściowo straciło swoje znaczenie i stało się synonimem dla własnego święta AliExpress. Dzisiaj można o nim mówić, że jest to największy festiwal zakupów, który co roku pobija rekord. Zyski rosną z każdą kolejną edycją akcji.

Korzyści z zakupów dokonanych podczas festiwalu AliExpress bardzo dobrze ilustrują wyniki sprzedaży z zeszłego roku. W ramach AliExpress Day 2018 sprzedano taką ilość telefonów, że wystarczyłoby na zapełnienie 92 boisk do piłki nożnej. Ilość sprzedanych butów wystarczyłaby na napełnienie 2 717 tirów, z kolei torebki zapełniły by 50 samolotów.

AliExpress Day 2019

Zysk ze sprzedaży rośnie prawie o 30%, z czego wynika że także w tym roku możemy oczekiwać pobicia zeszłorocznego rekordu. Powodem tego są zniżki, dzięki którym cena wszystkich produktów spada do minimum. Warto więc przygotować się na AliExpress Day 2019 i skorzystać z tej okazji.

Swoje pierwsze zakupy na AliExpress masz jeszcze przed sobą? Poradzimy Ci:

  1. Jak kupować na AliExpress.
  2. Jak ustawić AliExpress po polsku.
  3. Jak śledzić przesyłkę.
  4. Kiedy trzeba zapłacić cło i VAT na AliExpress.
  5. Jak kupować przez mobilną aplikację AliExpress.
Sprawdź nasz poradnik AliExpress »

Jak się przygotować na AliExpress Day 2019?

Dzięki AliExpress Day 2019 do wyboru jest 15 milionów produktów od ponad 130 tysięcy sprzedawców, którzy 11. 11. 2019 obniżą cenę wszystkich tych produktów do minimum. Aby móc w pełni cieszyć się zakupami tego dnia, trzeba się do niego przygotować. W jaki sposób?

Korzystne zakupy tylko przez 24 godziny

Podczas akcji naprawdę nie ma potrzeby podczas AliExpress Day stać w długiej kolejce przed sklepem, jak to widać chociażby na reportażach z amerykańskiej akcji Black Friday. Podczas AliExpress Day można kupować wygodnie z zacisza własnego domu.

Kiedy rusza AliExpress Day 2019?

Należy pamiętać, že AliExpress to chiński portal zakupowy i ze względu na różnicę czasu w Polsce festiwal AliExpress Day 2019 zaczyna się już 10. 11. o 17:00, a kończy się 11. 11. o 16:59.

Zbieraj AliExpress kupony

Chcąc w pełni cieszyć się AliExpress Day 2019, należy zebrać specjalne AliExpress kupony.

Jak zyskać kupony

Chcąc zgarnąć jak najwięcej kuponów, należy pobrać ze strony internetowej AliExpress aplikację mobilną dostępną na Android oraz iOS i grać w gry o specjalne monety, które następnie można wymienić na kupony.

Aplikacja mobilna AliExpress

Można też przyłączyć się do różnych zabaw organizowanych w mediach społecznościowych portalu i wygrać kupony, które następnie są możliwe do wykorzystania podczas jedynego w roku święta zakupów

Typy kuponów

  • Store kupony otrzymuje się bezpłatnie po kliknięciu w szczegółowy opis produktu konkretnego sprzedawcy na AliExpress. Można je również otrzymać w zamian za monety. Ten typ kuponów można wykorzystać wyłącznie u sprzedawcy, u którego dany kupon został otrzymany.
  • Select kupony można wykorzystać tylko u niektórych sprzedawców. W szczegółowym opisie produktu na AliExpress można sprawdzić, czy Select kupon można na dany produkt wykorzystać. AliExpress daje możliwość filtrowania produktów na podstawie dostępnych Select kuponów.
  • AliExpress kupony można wykorzystać na dowolny produkt na AliExpress. Istnieje także możliwość łączenia ich z innymi typami kuponów, dzięki czemu oszczędności mnożą się przy każdym zamówieniu.Warto pamiętać, że na jeden produkt można wykorzystać tylko jeden kupon. 

Zyskaj więcej z TIPLI

Psmiętaj, że dzięki cashbackowi od Tipli.pl można otrzymać nawet 10% zwrotu za każde zamówienie.

Jak działa cashback »

Powiązane sklepy

AliExpress

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się