Zasady cashbacku

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wskazówek, dzięki którym odkryjesz sekret oszczędnych zakupów w Internecie. Dowiedz się, jak kupować z Tipli i nie daj się zaskoczyć. Jeśli coś wydaje Ci się niejasne lub masz jakiekolwiek pytania - nie zwlekaj, skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy Ci poznać świat zakupów z cashbackiem.

1. Zniżki, kupony rabatowe i punkty lojalnościowe.

Aby uzyskać cashback korzystaj wyłącznie z kuponów i kodów pochodzących ze strony Tipli. Jeśli podczas zakupu wykorzystasz kupony lub kody z innych źródeł, cashback może nie zostać naliczony.

2. Nie zwlekaj z zakupem.

Zakupu dokonaj jak najszybciej - najlepiej w ciągu 20 minut od przekierowania na stronę sklepu. Jeśli postanowisz przerwać zakup i powrócisz do niego po dłuższym czasie, zalecamy dokonać ponownego przekierowania ze strony Tipli.

3. Nie używaj trybu incognito lub okien prywatnych.

Kupując z Tipli nie korzystaj z trybu incognito lub okien prywatnych („incognito window”). Przeglądarka w tym trybie nie używa cookies i innych systemów rejestrujących wizyty. W trakcie zakupów zalecamy także nie otwierać innych stron internetowych.

4. Płatność za zakupy i dostawę.

Sposób płatności i dostawy zamówienia nie wpływa na przypisywanie się zwrotu cashback. Wybierz tę formę, która najbardziej Ci odpowiada.

5. Karta płatnicza z cashback.

Korzystasz już z programu cashback na swojej karcie płatniczej? Zyskaj jeszcze więcej - zgarnij bonus zarówno na karcie, jak i od Tipli! Więcej oszczędności to większa radość z kupowania. :-)

6. Promocje i zniżki na stronach wybranego sklepu internetowego.

Na stronach sklepu internetowego, w którym właśnie kupujesz trwają specjalne promocje? Nie obawiaj się - cashback obejmuje także produkty w promocji i te ze zniżką. Oszczędzaj przy każdym zakupie!

7. Warunki specjalne sklepu internetowego.

Zazwyczaj cashback obejmuje wszystkie produkty znajdujące się w ofercie sklepu internetowego. Tylko w wyjątkowych sytuacjach sklep nie gwarantuje zwrotu pieniędzy za zakup określonych produktów. Wszystkie ewentualne wyjątki wymienione są w regulaminie zakupów wybranego sklepu internetowego.

8. Zakupy składaj online.

Cashback działa jedynie podczas zakupów online. Jeśli dokończysz zamówienie telefonicznie, osobiście, bądź w inny sposób, cashback najprawdopodobniej nie zostanie naliczony.

9. Rozszerzenia przeglądarek internetowych.

Różne dodatki w Twojej przeglądarce mogą mieć wpływ na działanie cashbacku. Są to najczęściej aplikacje, które blokują reklamy, np. Adblock. W trakcie dokonywania zakupów z Tipli prosimy o wyłączenie funkcji blokowania reklam w przeglądarce.

Poprzednia wskazówka Kolejna wskazówka

Nie znalazłeś tego, czego szukałeś?

Jeśli nie znalazłeś tego, czego szukałeś, zapoznaj się z Najczęściej zadawanymi pytaniami. Możesz też skontaktować się bezpośrednio z nami. Na wszystkie pytania odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Co dalej?

Chcesz dowiedzieć się więcej - jak działa Tipli, kim jesteśmy i gdzie jest nasza siedziba? Chcesz wiedzieć, o co najczęściej pytają nasi klienci lub poznać nasz zespół? Zajrzyj na kolejne podstrony.