Zasady cashbacku

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wskazówek, jak uzyskać zwrot pieniędzy za zakupy w internecie. Dowiedz się, jak kupować z Tipli i nie daj się zaskoczyć. Jeśli coś wydaje Ci się niejasne lub trapi Cię jakiekolwiek pytanie, nie zwlekaj - skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

1. Kupony zniżkowe, kody rabatowe i punkty lojalnościowe.

Aby uzyskać cashback korzystaj wyłącznie z kuponów i kodów pochodzących ze strony Tipli. Jeśli podczas zakupu wykorzystasz kupony lub kody z innych źródeł, cashback może nie zostać naliczony.

2. Nie zwlekaj z zakupem.

Zakupu dokonaj jak najszybciej - najlepiej w ciągu 20 minut od przekierowania na stronę sklepu. Jeśli przerwałeś zakup i powracasz do niego po dłuższym czasie, zalecamy dokonać ponownego przekierowania ze strony Tipli.

3. Nie używaj trybu incognito lub okien prywatnych.

Kupując z Tipli nie korzystaj z trybu incognito lub okien prywatnych („incognito window”). Przeglądarka w trybie tym nie używa cookies i innych systemów rejestrujących wizyty. W trakcie zakupów zalecamy także nie otwierać innych stron internetowych.

4. Płatność za zakupy i doręczenie.

Sposób płatności i doręczenia zamówienia nie wpływa na przypisywanie się zwrotu cashback. Wybierz formę płatności, która najbardziej Ci odpowiada.

5. Karta kredytowa z cashback.

Korzystasz z programu cashback na swojej karcie kredytowej? Zyskaj jeszcze więcej - zgarnij bonus zarówno na karcie kredytowej, jak i od Tipli! :-)

6. Promocje i zniżki na stronach wybranego sklepu internetowego.

Na stronach sklepu internetowego, w którym właśnie kupujesz trwają specjalne promocje? Nie obawiaj się - cashback obejmuje także produkty w promocji i ze zniżką. Oszczędzaj przy każdym zakupie!

7. Warunki specjalne sklepu internetowego.

Zazwyczaj cashback obejmuje wszystkie produkty znajdujące się w ofercie sklepu internetowego. Tylko w wyjątkowych sytuacjach sklep nie gwarantuje zwrotu pieniędzy za zakup określonych produktów. Wszystkie ewentualne wyjątki wymienione są w regulaminie zakupów wybranego sklepu internetowego.

8. Zakupy składaj online.

Cashback działa jedynie podczas zakupów online. Jeśli swoje zamówienie dokończysz telefonicznie, osobiście, bądź w inny sposób, cashback najprawdopodobniej nie zostanie naliczony.

9. Dodatki przeglądarek internetowych.

Pewne dodatki mogą wpłynąć na działanie cashbacku. Są to najczęściej dodatki, które blokują reklamy, np.  Adblock. W trakcie dokonywania zakupów z Tipli prosimy o wyłączenie funkcji blokowania reklam w przeglądarce.

Poprzednie wskazówki Kolejne wskazówki

Nie znalazłeś tego, czego szukałeś?

Jeśli nie znlazłes tego, czego szukałeś, zapoznaj się z Najczęściej zadawanymi pytaniami. Możesz też skontaktować się z nami. Na wszystkie pytania odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Co dalej?

Chcesz dowiedzieć się więcej - jak działa Tipli, kim jesteśmy i gdzie jest nasza siedziba? Chcesz wiedzieć, o co najczęściej pytają nasi klienci lub poznać nasz zespół? Zajrzyj na kolejne podstrony.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1495 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub