Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wskazówek jak uzyskać zwrot pieniędzy za zakupy w internecie.

Zalecenia ogólne

Przeczytaj wskazówki jak kupować z Tipli i nie daj się zaskoczyć. Jeśli coś wydaje Ci się niejasne lub trapi Cię jakiekolwiek pytanie, nie zwlekaj, skontaktuj się z nami. Na wszystkie pytania odpowiadamy na bieżąco.

1. Kupony zniżkowe, kody rabatowe i punkty lojalnościowe.

Aby uzyskać cashback korzystaj jedynie z kuponów i kodów z Tipli. Jeśli podczas zakupu użyjesz kupony lub kody, które nie pochodzą z naszej strony, cashback może nie zostać naliczony.

2. Nie zwlekaj z zakupem.

Zakupu dokonaj jak najszybciej. Idealnie do 1 godziny od przekierowania na stronę sklepu. Jeśli przerwałeś zakup i powracasz do niego po dłuższym czasie, zalecamy ponownie wejść na stronę sklepu przez portal Tipli.

3. Nie używaj trybu incognito lub okien prywatnych.

Kupując z Tipli nie korzystaj z trybu incognito lub okien prywatnych („incognito window”). Przeglądarka w trybie tym nie używa cookies i innych systemów rejestrujących wizyty. W trakcie zakupów zalecamy także nie otwierać innych stron internetowych.

4. Płatność za zakupy i doręczenie.

Sposób płatności i doręczenia zamówienia wybierz według własnych preferencji - nie wpływa to na cashback.

5. Karta kredytowa z cashback.

Korzystasz z programu cashback na swojej karcie kredytowej? Zyskujesz podwójny cashback! Cashback otrzymasz zarówno na karcie kredytowej, jak i od Tipli! :-)

6. Promocje i zniżki na stronach wybranego sklepu internetowego.

Na stronach sklepu internetowego, w którym właśnie kupujesz trwają specjalne promocje? Wówczas również zyskujesz cashback z zakupu! Cashback obejmuje także produkty w promocji i ze zniżką.

7. Warunki specjalne sklepu internetowego.

Z reguły cashback obejmuje pełną ofertę sklepu internetowego. Jedynie w wyjątkowych sytuacjach sklep internetowy nie gwarantuje zwrotu pieniędzy na określone produkty. O ograniczeniach w korzystaniu z cashbacku przeczytasz w regulaminie zakupów wybranego sklepu internetowego.

8. Zakupy składaj online.

Cashback działa jedynie podczas zakupu online. Jeśli swoje zamówienie dokończysz telefonicznie, osobiście, bądź w inny sposób, cashback najprawdopodobniej nie zostanie naliczony.

9. Dodatki przeglądarek internetowych.

Pewne dodatki mogą wpłynąć na działanie cashbacku. Są to najczęściej dodatki, które blokują reklamy, np.  Adblock. W trakcie dokonywania zakupów z Tipli prosimy o wyłączenie funkcji blokowania reklam w przeglądarce.

10. Szybki test Twojej przeglądarki.

ADBLOCK aktywny COOKIE nieaktywny
Zdaje się, że Twoja przeglądarka jest skonfigurowana prawidłowo.

Szansa na przypisanie cashbacku jest bliska 100 %.

Przestrzegając wyżej wymienionych zasad zwiększasz swoją szansę na szybkie i niezawodne uzyskanie zwrotu pieniędzy za zakupy w internecie. Prawdopodobieństwo otrzymania cashbacku jest wysokie, sięga prawie 100 %.

Jedynie w odosobnionych przypadkach zwrot pieniędzy nie zostaje zarejestrowany, na przykład z przyczyn technicznych przeglądarki internetowej. Jeśli Twój cashback nie został zarejestrowany skorzystaj z gwarancji satysfakcji. Twoje zamówienie sprawdzimy i postaramy się zrobić wszystko co w naszej mocy, abyś był zadowolony.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1263 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.