Zyskajcie razem 750 zł.

Rozdajemy 25 zł za każde polecenie.

To idealna chwila na poznanie Tipli! Tymczasowo udoskonaliliśmy warunki programu „Poleć i zyskaj”. Za każdą rejestrację poleconego przez Ciebie pasjonata zakupów w internecie otrzymasz bonus 25 zł od Tipli. Twój znajomy też na tym skorzysta. Możesz zaprosić 30 znajomych i zyskać aż 750 zł.

Za każdego nowego znajomego wypłacamy 25 zł. Bonus będziesz mógł wypłacić w chwili, kiedy uzbierasz 20 zł zwrotu za zakupy w internecie, a Twój znajomy uzyska minimalnie 8 złotych potwierdzonego cashbacku.

Pozwól, aby zakupy Twoje i Twoich znajomych stały się radością. To prosta matematyka. Im więcej Twoich znajomych zarejestruje się na Tipli, tym więcej pieniędzy zyskacie.

Jak to działa?

W jaki sposób mogę polecić znajomego?

Znajomego możesz polecić w jeden z następujących sposobów:

  • Skopiuj swój link polecający i wyślij go swoim znajomym jako wiadomość e-mail lub na Facebook Messenger, WhatsApp, Viber czy za pomocą innego komunikatora.
  • Wpisz adresy e-mail Twoich znajomych do formularza w dolnej części strony, a my wyślemy wiadomość zawierającą opis korzyści Tipli. Do wiadomości załączymy Twój link polecający.
  • Zamieść na swoim profilu Facebook swój link polecający lub tweetnij o korzyściach płynących z korzystania z Tipli i zyskaj bonus 750 zł.

Jaki bonus otrzymam za polecenie znajomego?

Za polecenie znajomego otrzymasz bonus 25 zł. Bonus w wysokości 25 zł zostanie przypisany do Twojego Tipli w momencie, kiedy Twój znajomy zrobi pierwsze zakupy z Tipli.

Czy znajomy, którego poleciłem również otrzyma bonus?

Za dołączenie do grona użytkowników Tipli Twój znajomy niestety na start bonusu nie otrzyma, ale wierzymy, że znajomy ma również znajomych, których może polecić.

Poleciłem znajomego, ale Bonus posiada status „czeka na potwierdzenie” - jak długo to trwa?

Dziękujemy, że polecacie Tipli swoim znajomym! Bonus 25 zł za polecenie potwierdzimy w momencie, kiedy Twój znajomy zgromadzi na swoim Tipli minimalnie 8 zł potwierdzonego zwrotu za zakupy w internecie. Średnia wysokość cashbacku wynosi 4 zł. To oznacza 2 zakupy Twojego znajomego z Tipli. Bonus można wypłacić, jeśli masz potwierdzony cashback w minimalnej kwocie 20 zł. Jeśli bonus zostanie wypłacony,należy pamiętać o tym, że przy ponownym wypłaceniu bonusu należy ponownien uzbierać kwotę 20 zł. potwierdzonych zwrotów za internetowe zakupy.

Ilu znajomych mogę polecić?

Poleć nas 25 znajomym i zaróbcie razem 750 zł.

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1023 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.