Wakacje 2018: najlepsze oferty first i last minute

Zakupowy poradnikWakacje 10. 11. 2021

Chcesz wiedzieć jak zaplanować najlepsze wakacje? Jak wybrać ofertę? Czy korzystać z biur podróży? A może zastanawiasz się na jakie korzyści możesz liczyć wybierając wakacje first minute? Przygotowaliśmy garść informacji o tym jak planować wakacje, aby tegoroczny wyjazd był spełnieniem marzeń Twojej rodziny i portfela.

Planujesz wakacje? Zastanawiasz się jaka jest różnica między ofertami first i last minute? Chcesz wiedzieć, która z nich jest bardziej opłacalna? Przygotowaliśmy dla Ciebie mały przewodnik po ofertach wakacyjnych w Polsce i za granicą. Dopasuj opcje wycieczki do własnych potrzeb i jak zawsze ciesz się z promocyjnych cen!

Wakacje first czy last minute?

Co oznaczają wakacje first minute? To zwykle oferty biur podróży przygotowane z dużym wyprzedzeniem. Najczęściej dotyczą przyszłego lub rozpoczynającego się sezonu. Oznacza to, że takie wakacje będą zaplanowane sporo wcześniej, ale dzięki temu możesz liczyć na dodatkowe korzyści. Biura podróży najczęściej proponują imponujące rabaty, wycieczki fakultatywne, darmowe ubezpieczenie czy vouchery.

Wakacje 2018 first minute

NASZA RADA: Dla kogo jest oferta first minute?

Oferty first minute są dla osób, które mogą z dużym wyprzedzeniem ustalić termin urlopu. Dzięki temu mogą liczyć na tanie wakacje opłacone z góry. Wszystkie wydatki zostają pod kontrolą, a portfel nie odczuwa szoku przed samym urlopem.

A może wakacje last minute?

Jak sama nazwa wskazuje to oferty, które są dostępne niedługo przed wyjazdem. Taka rezerwacja wymaga sporej elastyczności, dlatego też wiąże się z promocyjnymi cenami i korzyściami dla wyjeżdżających. Tutaj główną rolę odgrywają świetne ceny, dlatego warto regularnie sprawdzać zakładkę last minute na stronach biur podróży.

NASZA RADA: Dla kogo jest oferta last minute?

To specjalne oferty biur podróży, które kupuje się na krótko przed datą wyjazdu. Są dla ludzi, którzy lubią spontaniczne podróże i różne kierunki. Dzięki last minute można niespodziewanie przeżyć najlepszą wakacyjną przygodę.

Wakacje 2018 last minute

Wakacje 2018 - jak znaleźć najlepsze oferty?

W poszukiwaniu najlepszych cen pomogą biura podróży i liczne portale, które oferują wycieczki krajowe i zagraniczne. Godny polecenia jest portal Travelplanet, który wyszukuje najlepsze oferty spośród 50 biur podróży, gwarantując najlepsze ceny. W sekcji Super Last Minute znajdziesz najlepsze oferty cenowe w krótkim terminem wylotu. Rozbudowana filtracja pomaga znaleźć wakacje szyte na miarę.

Tym, którzy nie lubią zorganizowanych wyjazdów i bawi ich organizowanie wakacji na własną rękę, polecamy portal Booking.com. Działa podobnie jak Travelplanet, z tą różnicą, że w jego ofercie znajdują się noclegi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą portalu Booking.com czytając artykuły w Magazynie Tipli.

Wakacje z TUI, to gwarancja niezapomnianych wspomnień

Wakacje z TUI, to gwarancja niezapomnianych wspomnień

Również amatorzy tradycyjnych biur podróży, takich jak Itaka, znajdą z nami coś dla siebie. Wśród naszych partnerów znajdują się znane firmy, które dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży stały się gwarancją zadowolenia i niezapomnianych wakacji. Polecamy biuro podróży TUI znane nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie!

Warto pamiętać, że organizując wakacje z Tipli już oszczędzasz. Za każde zrealizowane zamówienie otrzymasz zwrot cashback, czyli zwrot części kwoty którą wydasz na zakupy w naszych sklepach partnerskich.

Nie pozostaje Ci nic innego, niż wybrać sposób zaplanowania wakacji, destynację i termin podróży!

    Gdzie znaleźć najlepszą wakacyjną ofertę?

  • GROUPON TRAVEL - tutaj znajdziesz wycieczki krajowe i zagraniczne w najlepszych cenach.
  • Allegro Wakacje - wczasy dla całej rodziny w jednym miejscu. Odkryj oryginalne oferty all inclusive na długie weekendy i wakacje
  • Kuptravel.pl - to klub travelowy oferujący bogatą ofertę najróżniejszych wycieczek, pobytów i podróży. Bogata oferta portalu zaspokoi każdego!

Powiązane sklepy

Booking, Kuptravel.pl, Okazje eholiday, Travelplanet.pl, Hotels.com, Groupon, Rentalcars.com, Allegro, Selectcamp, TUI

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się