Instrukcje jak używać Booking.com

Wakacje Zakupy w Internecie Noworoczne zniżki i wyprzedaże 3. 1. 2018

Znalezienie odpowiedniego hotelu wcale nie jest proste. Ofert jest naprawdę wiele, a dodatkowo, jeżeli planujemy wyjazd za granicę, to poruszanie się po obcojęzycznych stronach nie zawsze jest proste. Na szczęście z pomocą przychodzi Booking.com – dowiedz się koniecznie, co może Ci zaoferować!

Booking.com - słowem wstępu

Booking.com to internetowa wyszukiwarka różnego rodzaju miejsc noclegowych. Rozpoczynając od tanich hosteli a kończąc na luksusowych apartamentach. Hotele z całego świata dostępne są na jednej stronie. Ogromną zaletą Booking.com, jest wyświetlanie tylko aktualnych ofert. Dzięki temu nigdzie nie trzeba dzwonić, aby potwierdzić dostępność wybranego miejsca noclegowego.

Platba a doprava na Aliexpressu

Intuicyjna wyszukiwarka dla każdego

Używanie Booking.com jest bardzo proste. Wystarczy skorzystać z intuicyjnej wyszukiwarki. Wpisz w odpowiednie pola miejsce i czas planowanego pobytu oraz ilość osób. Jeżeli poszukujesz miejsc dla większej grupy, możesz zaznaczyć opcję wielu pokoi. Naciśnij przycisk szukaj i gotowe! Lista dostępnych miejsc noclegowych jest widoczna na ekranie w ciągu kilku sekund. Jeżeli jesteś fanem aplikacji mobilnych, ściągnij booking.com na swoje urządzenie i korzystaj wszędzie tam, gdzie chcesz.

Jak wybrać najlepszy hotel na Booking.com?

Wybór najlepszego hotelu jest możliwy dzięki zaznaczeniu kilku dodatkowych opcji. W zależności od interesującego kryterium, można wybrać hotele najbliżej centrum miasta, najczęściej wybierane lub najlepiej oceniane przez użytkowników. Opcje wyszukiwania możesz dowolnie modyfikować wybierając nawet kilka jednocześnie, po to, aby wyświetlane wyniki były w pełni zgodne w Twoimi oczekiwaniami.

Polecane artykuły

Więcej polecanych sklepów

Polecane artykuły

Black Friday 2018 - sprawdź, gdzie…

Zbliża się największa gorączka zakupów! Black Friday 2018 przynosi w tym roku grad zniżek na...
17.11.2018 PRZECZYTAJ

6 propozycji na zimowy urlop z Booking -…

Wielkimi krokami zbliża się sezon zimowych podróży. Chcesz odpocząć od zgiełku miasta lub...
16.11.2018 PRZECZYTAJ

Gazetki promocyjne #46 tydzień: masło za…

Najlepsze cenowe okazje już do zdobycia! W tym tygodniu powoli czas zacząć przygotowania do świąt...
15.11.2018 PRZECZYTAJ

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1280 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.

lub