Ubezpiecz się z ING

Zakupowy poradnikFinanse 10. 11. 2021

Czy myślisz czasem o tym, jak zabezpieczyć siebie i swoich bliskich od nieszczęśliwych wypadków? A może szukasz ubezpieczenia i nie możesz się zdecydować? Warto zawczasu przygotować się na okoliczności losu, na które nie mamy wpływu i być gotowym na każdą okoliczność.

Wybór ubezpieczenia nie jest prosty. Warto zastanowić się nad tym, na czym najbardziej nam zależy, by wybrać najlepszą opcję. Ocenie firmy ubezpieczeniowe oferują szeroki wybór produktów. Sprawdź, jakie rodzaje ubezpieczeń czekają na Ciebie w ING i śpij spokojnie.

ING poznajmy się

ING to miejsce, w którym liczą się ludzie. Wybierając ING, stawiasz na tradycję i 30 lat doświadczenia na rynku usług bankowych. Oprócz prowadzenia konta i sprawnie działającej bankowości internetowej masz możliwość zaciągnięcia kredytu i pożyczki, ulokowania swoich oszczędności i inwestowania. Czy wiesz, że w ING możesz się także ubezpieczyć? Dowiedz się, jakie rodzaje ubezpieczeń czekają na Ciebie w ING.

Ubezpiecz się w ING »

ING ubezpieczenia

Bardziej interesują Cię ING ubezpieczenia grupowe, czy może na życie? Szeroki wybór ubezpieczeń w ING Banku Śląskim możesz łatwo sprawdzić na stronie internetowej www.ingbank.pl. Wystarczy zajrzeć do zakładki ubezpieczenia. Możesz także odwiedzić jeden z 350 oddziałów na terenie całej Polski lub skontaktować się z konsultantem za pomocą infolinii. To bardzo wygodne, prawda?

Ubezpiecz się z ING

ING ubezpieczenia.

ING ubezpieczenia na życie

Tutaj do wyboru mamy ubezpieczenie życia i zdrowia od następstw nieszczęśliwych wypadków oraz ubezpieczenie na wypadek nowotworu. Masz zatem możliwość ubezpieczenia od śmierci, inwalidztwa czy też poważnej choroby.

Pierwsze z nich oferuje całodobową ochronę przez cały rok, na całym świecie. Dodatkowo dużym plusem jest fakt, że nikt nie wymaga od Ciebie medycznej oceny stanu zdrowia. Możesz także dopasować wysokość miesięcznej składki do Twoich potrzeb.

RADA TIPLI: Chcesz wybrać najlepsze ubezpieczenie? Odwiedź stronę internetową banku i zamów polisę ING online!

Drugie z ubezpieczeń zapewnia pomoc finansową, jeśli zachorujesz na nowotwór lub inną poważną chorobę. Pieniądze z polisy możesz przeznaczyć na dowolny cel. Zyskujesz także finansowe wsparcie dla Ciebie i całej rodziny, a świadczenie jest wypłacane od razu po zdiagnozowaniu choroby. Dodatkowo dla każdego wariantu przygotowano bezpłatną ochronę assistance.

Ochrona dla dziecka w ING

Zadbaj o bezpieczeństwo swojej pociechy. Od teraz masz taką możliwość w banku ING. W ramach tego programu Twoje dziecko podlega ochronie przez 24 godziny na dobę, zarówno w szkole, jak i poza nią. Za każde niefortunne zdarzenie otrzymasz aż 900 złotych, a w przypadku poparzenia nawet 3000 zł. Do wyboru masz różne warianty: Standard, Optimum i Premium.

Standard
Optimum
Premium
Standard50 PLN
Optimum75 PLN
Premium125 PLN
Ubezpiecz się z ING

Bogaty wybór ubezpieczeń w ING.

Ochrona spłaty zadłużenia

Utrata pracy, śmierć, czy choroba mogą stanowić problem, zwłaszcza gdy jesteśmy w trakcie spłacania kredytu. Sprawdź ubezpieczenie kredytu lub pożyczki hipotecznej, z którym zyskasz zabezpieczenie finansowe, niższą marżę kredytu oraz szeroki zakres ochrony.

Ochrona spłaty pożyczki gotówkowej to tańsza pożyczka, dzięki obniżeniu oprocentowania pożyczki. Dodatkowo w ING składka na ubezpieczenie jest pobierana automatycznie wraz z kolejną ratą, a ochrona obejmuje różne wypadki – od utraty pracy, choroby lub śmierci.

Poznaj ofertę ING »

Ubezpieczenie karty do konta

Ubezpiecz się z ING

Bezpieczne finanse z ING.

Jeśli zależy Ci na tym, by pieniądze na Twoim koncie były zawsze bezpieczne, to spodoba Ci się opcja ubezpieczenia karty do konta. Dzięki temu Twoje pieniądze są chronione niezależnie od tego, czy płacisz kartą w sklepie, czy przez Internet. Takie ubezpieczenie obejmuje nieuprawnione użycie karty, pobieranie gotówki z bankomatu, zakupy w sklepach internetowych, ochronę rzeczy osobistych i telefonu oraz OC w życiu prywatnym. Dowiedz się więcej o moje ING i zadbaj o swoje finanse.

Wariant 1
Wariant 2
Wariant 3
Wariant 13 PLN
Wariant 26 PLN
Wariant 312 PLN

Do wyboru masz trzy różne warianty ubezpieczenia karty do konta. Wybierając najtańszą opcję, otrzymasz:

  • gwarantowaną ochronę przed nieuprawnionym użyciem Twojej karty,
  • ubezpieczenie gotówki pobranej z bankomatu,
  • ubezpieczenie zakupów dokonanych w internecie,
  • ubezpieczenie rzeczy osobistych.

Wariant drugi dodatkowo obejmuje ubezpieczenie telefonu, natomiast wybierając ostatni pakiet, otrzymasz również OC w życiu prywatnym.

Dowiedz się więcej »

Ubezpieczenie w podróży

Wakacje to coś, co wszyscy bardzo lubimy. Warto pomyśleć o ochronie w czasie podróży, czyli o ubezpieczeniu turystycznym. Zadbaj o siebie i swoich najbliższych, a także o swój bagaż i sprzęt planując urlop. Ten typ ubezpieczenia obejmuje koszty leczenia i assistance, OC w życiu prywatnym, ochronę bagażu i sprzętu sportowego oraz NNW. Skorzystaj już dziś i ciesz się urlopem w pełni. Czy wiesz, że klienci ING mogą liczyć na 10% rabatu?

Źródło: youtube.com.

Ochrona auta w ING

Bądź gotowy na różne sytuacje, które mogą Cię spotkać na drodze. W ramach ubezpieczenia samochodu możesz liczyć na AC i OC oraz assistance. Masz także możliwość skorzystania z szerokiego zakresu ochrony, którą dostosujesz do swoich potrzeb. ING to jeden z najczęściej wybieranych ubezpieczycieli na rynku. Jeśli cenisz sobie wygodę, to spodoba Ci się opcja wykupienia ubezpieczenia przez Internet.

Ubezpiecz się z ING

Ubezpiecz swój samochód w ING.

Ubezpieczenia domu

ING oferuje także ubezpieczenie domu lub mieszkania PZU. Decydując się na taką ochronę, możesz liczyć na 50% zniżki. Dzięki temu jesteś gotowy na wypadek pożaru, zalania, czy włamania. W ING Bank Śląski możesz także wybrać polisę do kredytu hipotecznego dostępną w dwóch interesujących wariantach.

Nie zwlekaj ubezpiecz się na każdą ewentualność w ING. Skorzystaj z bogatej oferty banku ING banku i bądź spokojny o swoją przyszłość. Sprawdź ofertę banków i ubezpieczycieli i wybierz coś dla siebie.

Korzystaj z usług »

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się