Tesco online, czyli e-zakupy z dostawą do domu

Zakupowy poradnikZakupy w Internecie 10. 11. 2021

W dobie internetu zakupy online przestają nas dziwić, ale komu należy się palma pierwszeństwa w tej branży? Jeśli chodzi o sprzedaż detaliczną, pionierem jest Tesco! E-zakupy do dzisiaj zaskakują innowacyjnością i nastawieniem na wygodę klienta! Poznaj historię e-zakupów i sprawdź zalety e-Tesco!

Wyjście do Tesco to zazwyczaj prawdziwa wyprawa! Te duże punkty posiadają przecież mnóstwo artykułów! Artykuły spożywcze, zabawki, sprzęty AGD, moda z f&f - tam jest wszystko! Ale co wtedy, jeśli masz daleko lub nie chcesz stać w kolejce w Tesco? Zakupy przez internet to odpowiedź!

Tesco e-zakupy: jak to działa?

Odpowiedź brzmi - najprościej jak to możliwe. Zarejestruj się online, wyszukaj i wybierz z obszernej (17 000 produktów!) listy artykuły. Następnie określ czas dostawy i czekaj!

Zapłacisz online lub kartą przy odbiorze! Do dokonywania zakupów możesz używać konta Tesco Clubcard online. Jakie inne udogodnienia czekają na Ciebie?

  • Możesz wybrać czas dostawy na trzy tygodnie naprzód, od 8 rano do 22 wieczorem.
  • Możesz zapłacić przy odbiorze.
  • Samochody dostawcze wyposażone są w lodówki i zamrażarki.

Dzięki Tesco online możesz cieszyć się świeżą i prawidłowo schłodzoną żywnością. Ciasta, lasagne, zapiekanka ziemniaczana - wszystkie delikatne produkty do ich wykonania zostaną dostarczone świeże. Pozostaje tylko skorzystać z proponowanych przez sklep Tesco przepisów.

Możesz też pobrać specjalną aplikację mobilną Tesco. Posiada wszystkie funkcje strony internetowej oraz dodatkowo umożliwia skanowanie kodów kreskowych produktów. Już nie musisz szukać ulubionych artykułów z listy. Wystarczy, że masz po nich opakowanie i je zeskanujesz!

Zakupy przez internet w Tesco

Tesco w zaciszu własnego domu, czyli zakupy przez internet!

Ceny online są takie same jak w sklepie. Jakie więc ponosisz dodatkowe koszty wybierając Tesco ezakupy? Okazuje się, że niewielkie. Koszt dostawy wynosi od kilku do kilkunastu złotych. Zależą one od terminu i miejsca dostawy oraz wielkości przesyłki. Biorąc pod uwagę, że nie musisz płacić za dojazd, biegać po sklepie i stać w kolejce, jest to z pewnością opłacalne! Jak dodatkowo obniżyć koszty?

Taniej w Tesco - promocje na zakupy online

Sklep zachęca klientów do zakupów w eTesco na wiele różnych sposobów. Przykładem może być specjalny kod rabatowy na pierwsze zakupy. Ale to nie koniec! Koniecznie sprawdź obowiązujące w Tesco zniżki na zakupy online!

Serwis skonstruowano tak, by ułatwić wyszukiwanie promocji. Istnieją nawet specjalne zakładki dla oszczędnych - "Promocje", "Więcej za mniej", itp. W internecie znajdziesz też obowiązujące w różnych punktach Tesco godziny otwarcia.

Jako lider innowacji i champion między przedsiębiorstwami nastawionymi na klienta, Tesco publikuje aktualne gazetki online. Dzięki temu możesz dobrze przygotować się do zakupów. Usiądź wygodnie i sprawdź, co zawiera gazetka Tesco!

Zwróć uwagę na to, że gazetka z ofertą hipermarketu nie musi odpowiadać tej z mniejszego sklepu. Sprawdź, jak mogą Ci pomóc aktualne gazetki promocyjne Tesco w dokonaniu korzystnych zakupów!

Nie musisz stać w kolejce, by kupować w Tesco - kupuj online!

Nieco historii Tesco

Mało kto wie, że zakupy z dostawą do domu były możliwe jeszcze przed erą internetu! Tesco jest obecne w sieci już od 1994 roku (w tym samym roku co Amazon!). Natomiast usługę zakupów online "Tesco Direct" uruchomiło już w 1997. Dzięki temu sieć stała się pierwszym na świecie detalistą oferującym dostarczenie do domu zakupów zamówionych przez internet. Jednak nie był to pierwszy przypadek zakupów z dostawą! Co było wcześniej?

W maju 1984 roku starsza pani o imieniu Jane Snowball usiadła w fotelu i za pomocą pilota telewizyjnego, zamówiła margarynę, płatki śniadaniowe i jajka. Informacje za pośrednictwem kabla telefonicznego popłynęły do pobliskiego sklepu Tesco. Pracownicy zapakowali żywność i dostarczyli jej pod drzwi.

Stało się to dzięki specjalnemu urządzeniu, który nadał jej telewizorowi cechy komputera i lokalnej inicjatywie na rzecz starszych, schorowanych osób, której Tesco było częścią. Uważa się to za pionierski wyczyn w zakresie zakupów online. Tyle się zmieniło, ale Tesco dalej pokazuje światu właściwy kierunek!

Powiązane sklepy

Auchan Online, E-TORTY.pl, Pyszne.pl, frisco.pl

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się