Sprytne i tanie zakupy w Biedronce!

Hity z gazetek 31. 5. 2018

Najpopularniejszy dyskont w kraju? Biedronka! Gazetki promocyjne sklepu ogłaszają ciągle nowe rabaty, a karta Moja Biedronka otwiera drogę do specjalnych zniżek. To wspaniałe narzędzia, ale jak ich używać? Sprawdź nasz poradnik!

Któż nie zna sympatycznego, czerwonego owada z czarnymi kropkami? Podobnie, któż nie zna sklepu Biedronka? Oferta i ceny doskonale odpowiadają potrzebom Polaków. Chcąc kupować tam taniej, musimy przejrzeć dostępne nam narzędzia i odpowiednio wszystko zaplanować. Do dzieła!

Moja Biedronka - karta "Biedronka" to podstawa!

Przede wszystkim zacznij korzystać z wyjątkowego programu lojalnościowego, karty Moja Biedronka. Z nią pewne wyraźnie oznaczone produkty będziesz mógł kupić taniej.

Lecz to nie wszystko! Biedronka rozpieszcza posiadaczy karty licznymi konkursami i akcjami specjalnymi, w których nagrody zdobywa się za punkty otrzymywane przy okazji zakupów! Najsłynniejsza z nich to pamiętny Gang Świeżaków, który podbił serca Polaków rok temu. Wtedy nagrodą główną była wycieczka. Ciekawe, co Biedronka wymyśli tym razem?

Odbierzesz kartę główną i dwie mniejsze wersje. Rozdaj je krewnym, by wszyscy mogli nabijać punkty przy kasie na wspólne konto. Kartę uruchomisz rejestrując ją na stronie internetowej sklepu Biedronka. Po prostu wpisz Moja Biedronka w Google'u, z pewnością wyskoczy na samej górze!

Moja biedronka - produkty promocyjne

Produkty objęte specjalnym rabatem dla posiadaczy karty Moja Biedronka są wyszczególnione na stronie internetowej.

Gazetki promocyjne sklepu Biedronka

Podstawowym źródłem informacji o promocjach i zniżkach są wydawane przez nich gazetki promocyjne Biedronki. Regularnie co tydzień dostajemy aż trzy:

Dwie są standardowe, spożywczo-przemysłowe. Jedna, obowiązująca od poniedziałku do końca tygodnia handlowego, skupia się na produktach potrzebnych na co dzień. Druga, pojawiająca się w połowie tygodnia z ofertą ważną przez tydzień, zawiera nieco więcej produktów "weekendowych", czyli niezbędnych do miłego wypoczynku.

Osobna publikacja to Okazje tygodnia. Gazetka prezentuje dodatkowe akcesoria, obuwie, zabawki, drobne RVT/AGD i podobne towary, które w danym terminie trafiają na półki sklepowe.

Poza sklep wydaje jeszcze inne gazetki Biedronki, niektóre tematyczne i świąteczne, a inne związane z wyprzedażami.

Przejrzyste gazetki promocyjne Biedronki to doskonałe narzędzie do planowania zakupów!

Planuj zakupy!

Teraz musimy zakasać rękawy i wszystko ładnie zaplanować. Zobacz online, które artykuły kupisz taniej dzięki karcie Moja Biedronka. Następnie dokładnie przejrzyj obie gazetki spożywcze. Teraz zaplanuj zakupy na cały tydzień. Polega to na rozpisaniu wszystkich posiłków i ich składników.

Przede wszystkim zwróć uwagę na świeże produkty - mleko, warzywa i owoce. Jeśli do jednego posiłku zużyjesz z pół selera naciowego, to wykorzystaj drugą połowę do czegoś innego. Mówimy "nie" marnowaniu żywności i pieniędzy!

Ułóż listę zakupów. Możesz użyć kartki i ołówka, możesz też wykorzystać bezpłatną aplikację sklepu Biedronka. Kupuj zgodnie z kategoriami, by zbyt długo nie błądzić po sklepie. Dzięki temu w pół godziny zrobisz zakupy na cały tydzień i to jeszcze tanio!

Poluj na okazje. Pewne produkty mają długi okres ważności. Warto je kupić na zapas, kiedy zostaną objęte rabatami - makarony, majonezy, konserwy. Kup ich więcej. To Ci się opłaci.

Planowanie zakupów w Biedronce

Nie poddawaj się! Praktyka czyni mistrza oszczędnych zakupów!

Biedronka - oferta dostępna w internecie

Bądź jeszcze lepiej przygotowany! Sprawdź aktualnie obowiązujące w sieci Biedronka promocje i zniżki. Na oficjalnej stronie dyskontu znajdziesz też informacje o konkursach.

W internecie znajdziesz również szczegółowe informacje o poszczególnych sklepach sieci Biedronka. Godziny otwarcia, dokładny adres, to, czy dany sklep posiada własny wypiek, czy akceptuje płatność w Euro, czy można tam płacić bez VAT, a nawet które punkty nie są objęte zakazem handlu w niedzielę. Wszystko to znajdziesz na oficjalnej stronie Biedronki.

Polecane artykuły

Polecane sklepy

Polecane artykuły

Podatek VAT i cło na AliExpress - nowe zasady

Podatek VAT i cło na AliExpress - nowe zasady

Od 1 lipca 2021 roku wszystkie produkty dostępne na popularnej stronie handlowej AliExpress.com...
23.7.2021PRZECZYTAJ
Kaufino - gazetki promocyjne w jednym miejscu

Kaufino - gazetki promocyjne w jednym miejscu

Nie od dziś wiadomo, że gazetki promocyjne potrafią pomóc nie tylko w zaplanowaniu zakupów, ale...
7.4.2021PRZECZYTAJ
Czego nie może zabraknąć na wielkanocnym stole - tradycyjne…

Czego nie może zabraknąć na wielkanocnym stole - tradycyjne…

Poprawa pogody? Check! Soczyście zielona trawa? Check! Pierwsze pąki na drzewach? Check! Wszystko...
22.3.2021PRZECZYTAJ

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

+ dodatkowo 30 zł za rejestrację

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.