PZU - towarzystwo ubezpieczeniowe dla całej rodziny

Finanse 21. 8. 2018

Każdy z nas potrzebuje poczucia bezpieczeństwa. Im więcej mamy rzeczy, tym bardziej się o nie martwimy, a cóż jest cenniejsze nad życie i zdrowie naszych bliskich? PZU może uratować Cię w najtrudniejszych chwilach Twojego życia - sprawdź jak.

Grupa PZU, której najważniejszym członkiem jest PZU SA, to największa instytucja finansowa w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Jej tradycje sięgają roku 1803, gdy na ziemiach polskich powstało pierwsze rodzime towarzystwo ubezpieczeniowe.

Oblicze PZU zmieniało się wraz z obliczem Polski, a analizując jej historię, lepiej rozumiemy nasze własne korzenie. Czym PZU jest dzisiaj? Jak wypada w porównaniu z innymi instutucjami finansowymi?

PZU - oferta

Mimo licznych zmian, PZU to w dalszym ciągu jeden z największych ubezpieczycieli w Polsce. Zawdzięcza to między innymi szerokiemu wachlarzowi dostępnych ubezpieczeń, którym może być objęte nasze auto, zdrowie, dom i podróż, licznymi dodatkowymi usługami oraz dobremu podejściu do klienta i głębokiemu zrozumieniu polskiego rynku.

Chociaż PZU kojarzone jest głównie z ubezpieczeniami majątku i życia, spółki Grupy są aktywne również w obszarach produktów inwestycyjnych, emerytalnych, bankowych i ochrony zdrowia.

PZU ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenie turystyczne PZU Wojażer to coś niezwykle potrzebnego w pełnych przygód wyjazdach. Oznacza ono wsparcie w obliczu niespodziewanych trudności. Wypadek? Z ubezpieczenia pokryte zostaną koszty leczenia za granicą. Zniszczyłeś wypożyczony sprzęt narciarski? Niechcący wyrządziłeś komuś szkodę? Z turystycznym ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej to żaden problem.

RADA TIPLI: Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, zachęcamy do lektury naszego poradnika o Ubezpieczeniach turystycznych. Mamy dla Ciebie garść porad jak wybrać ubezpieczenie i prezentujemy oferty najpopularniejszych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce.

PZU

Z ubezpieczeniem turystycznym odpoczniesz w spokoju

Warto pamiętać, że ubezpieczenie turystyczne może, w zależności od wybranej opcji, chronić przed całą paletą nieszczęść lub tylko przed nielicznymi. Skorzystaj z pomocy konsultantów PZU przed podjęciem decyzji, sprawdź też artykuł o ubezpieczeniach turystycznych, zawierający przydatne informacje o EKUZ.

PZU życie i PZU zdrowie

W ramach umów PZU zdrowie i życie zapewnisz sobie i swoim bliskim rekompensatę przed skutkami nieszczęśliwych wypadków, chorób i śmierci.

W ramach umowy PZU życie, gdy umowa będzie się kończyć, otrzymasz kwotę określoną w polisie, a jeśli umrzesz, PZU przekaże je osobom w niej wskazanym. Wysokość wypłaty nie jest zależna od sytuacji na rynku, co oznacza dla Ciebie większe bezpieczeństwo.

Do danych swojej polisy zyskasz dostęp w swoim prywatnym, internetowym koncie PZU. Logowanie jest bardzo proste!

PZU ubezpieczenie OC i AC samochodu

PZU Auto OC to usługa obejmująca posiadaczy pojazdów mechanicznych obowiązkowym w Polsce ubezpieczeniem OC. W cenie podstawowego pakietu OC otrzymasz na wniosek Zieloną Kartę, międzynarodowy certyfikat wymagany do wypłacenia ubezpieczenia w niektórych krajach, na przykład w Ukrainie. Uwagę zwracają liczne rozszerzenia oferty podstawowej, na przykład pakiet PZU Pomoc w Drodze Komfort, udostępniający holowanie do 150km, usprawnienie pojazdu na miejscu kolizji oraz inne funkcje.

PZU

Zabezpiecz się przed skutkami takich wypadków

PZU Auto AC to ubezpieczenie dla właścicieli pojazdów, którzy chcą zabezpieczyć się przed kradzieżą, uszkodzeniem lub zniszczeniem pojazdu - niezależnie od tego, czy zawinił właściciel, czy osoba trzecia.

PZU ubezpieczenie domu

W ramach ubezpieczenia majątkowego PZU Dom ochronisz cenne nieruchomości przed zniszczeniem, uszkodzeniem wyposażenia lub kradzieży po włamaniu.

Wariant ochrony Od Wszystkich Ryzyk ochroni Cię nawet przed stratami finansowymi w sytuacjach bardzo nietypowych, na przykład gdy kuna zniszczy ocieplenie dachu. To zrozumiałe, że jest to najczęściej wybierany wariant!

W cenie ubezpieczenia otrzymujesz podstawowe usługi assistance, czyli nie będziesz musiał płacić za hydraulika, szklarza, śluzarza i elektryka, gdy coś w Twoim domostwie nagle odmówi posłuszeństwa.

Jak duże jest PZU?

PZU to, podobnie jak Generali, ogromna instytucja. Obsługuje klientów w 5 krajach i zarządza około 300 miliardami PLN aktywów, a według pewnych badań jest najbardziej rozpoznawalną marką w Polsce.

PZU zgłaszanie szkody i kontakt

Z PZU skontaktujesz się na odległość na następujące sposoby:

  • PZU infolinia: 801 102 102
  • PZU infolinia #2: 22 566 55 55
  • PZU - zgłoszenie szkody i pomoc za granicą - +48 22 566 55 44
  • PZU kontakt e-mail: kontakt@pzu.pl
  • Zgłaszanie szkody SMS: Wyślij SMS o treści SZKODA pod numer 4102

Bądź odpowiedzialny. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo z pomocą PZU lub innego towarzystwa ubezpieczeniowego.

Polecane artykuły

Polecane artykuły

Weekend Zniżek z magazynami Glamour, Elle oraz Elle Man 2020

Jesień to jedna z ulubionych pór roku wszystkich miłośników zakupów, a to z jednego prostego...
22.9.2020PRZECZYTAJ

Jakie buty na sezon jesień-zima 2020? Modowe hity od…

Lato powoli dobiega końca, a to oznacza, że czas odstawić w kąt sandały i klapki. Modne buty na...
21.9.2020PRZECZYTAJ

Jesienna chandra - czym jest i jak z nią walczyć

Wraz z końcem lata dni stają się coraz krótsze, zmniejsza się ilość światła słonecznego, a pogoda...
13.9.2020PRZECZYTAJ
- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.