Przedstawiamy Booking.com - rezerwacje zakwaterowania i hotele

Wakacje 2. 1. 2018

Booking.com to niezwykle intuicyjna wyszukiwarka noclegów na całym świecie. Podając podstawowe dane w kilka sekund otrzymasz ofertę dostępnych miejsc pobytu (od hoteli po apartamenty) oraz warunki ich rezerwacji. Poznaj Booking.com już dziś!

Booking.com – rodzaje rezerwacji

Na portalu Booking.com wyróżniamy dwa podstawowe rodzaje rezerwacji. Pierwszy nie wymaga żadnej przedpłaty. Jedynym zabezpieczeniem zawartej rezerwacji jest akceptacja regulaminu lub podanie danych karty kredytowej, czy debetowej. W drugim przypadku, w momencie potwierdzenia rezerwacji następuje przekierowanie do wykonania płatności w wysokości zgodnej z wymaganiami hotelu.

Nastavení lokalizace na Aliexpressu

Booking.com – kontakt z hotelem

Jeśli po dokonaniu rezerwacji noclegu mamy dodatkowe pytania do hotelu, Booking.com pomoże nam znaleźć na nie odpowiedzi. Przy użyciu prostego narzędzia dostępnego na Booking.com, w kilka sekund skontaktujemy się z miejscem zakwaterowania.

Booking.com – opinie użytkowników o hotelach

Szukając noclegu na Booking.com możemy posortować wyniki według opinii użytkowników. Jest to bardzo przydatne narzędzie, które pozwala na szybki wybór tylko tych ofert, które mają najwyższą ocenę. Z opinii innych użytkowników możemy dowiedzieć się m.in. czy hotel usytuowany jest w cichym miejscu, czy przy ruchliwej ulicy, czy pokoje są czyste, jak często są sprzątane oraz czy jedzenie jest smaczne. Krótko mówiąc, tutaj uzyskamy informację o tym, co jest dla nas ważne przy wyborze noclegu, a czego nie znajdziemy w oficjalnych ofertach.

Anulowanie rezerwacji na Booking.com

Wiele hoteli oferuje bardzo wygodną usługę jaką jest bezpłatne anulowanie rezerwacji. W ofercie podana jest informacja, na ile dni przed przyjazdem ta opcja jest dostępna. Kiedy więc wypadnie nam coś niespodziewanego, a będziemy mieścili się w wymaganym czasie, wystarczy wybrać opcję anulowania rezerwacji, aby zrezygnować z wybranej oferty.

Polecane artykuły

Polecane artykuły

Gdzie kupić odzież sportową i buty w internecie?

Wiosna w pełnym rozkwicie, a lato za pasem. Panie i panowie biegają w ciasnych, poliestrowych...
23.5.2018 PRZECZYTAJ

Dzień Dziecka - prezenty dla chłopców i dziewczynek

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim pojawia się coraz więcej informacji...
22.5.2018 PRZECZYTAJ

Gazetki Selgros – sposób na przyjemne zakupy

Zakupy mogą być przyjemne, wystarczy, że je dobrze zaplanujesz. Weź w garść Selgros - gazetkę,...
21.5.2018 PRZECZYTAJ

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1168 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.