Orange wie, czego potrzebujesz

Zakupowy poradnikZakupy w Internecie  |  Finanse 14. 4. 2022

Internet literalnie szybszy niż błyskawica, setki kanałów w telewizorze, sensowny internet mobilny w komórce i oczywiście nielimitowane rozmowy i SMS - wszystko to możesz zyskać z Orange. Dlaczego warto? Co jeszcze oferują? Sprawdź z naszym poradnikiem!

Orange to komunikacyjny gigant w Polsce i na świecie. Największy operator telefonii stacjonarnej oraz komórkowej, a ponadto jeden z naszych głównych dostawców internetu. To dawna Telekomukacja Polska, która zmieniła markę i z zagranicznym know-how wprowadziła wiele korzystnych reform. Korzystnych przede wszystkim dla klienta! Sprawdźmy kontakty do firmy, zniżki oraz ofertę!

Orange - kontakt

Orange można pochwalić za bardzo dobrą komunikację z klientem. Służy temu m.in. aplikacja mobilna Mój Orange. Finanse, faktury, wykaz połączeń - znajdziesz tam wiele przydatnych informacji. Sprawdzaj, z czego korzystasz najwięcej, by odpowiednio dobierać usługi!

Strona Orange.pl to wzór przyjaznego użytkownikowi interfejsu. Łatwo znajdziesz tu wszelkie praktyczne informacje o najnowszych promocjach. Ponadto znajduje się tutaj oficjalna bramka sms Orange!

Orange infolinia - numery:

  • By zapytać o ofertę i kupić: 801 234 567
  • By otrzymać pomoc jako klient indywidualny: 510 100 100
  • By otrzymać pomoc jako klient biznesowy: 510 600 600

Jak oszczędzać kupując w Orange?

Orange dba o internautów regularnie publikując okolicznościowe promocje i kody rabatowe. Sprawdź, ile możesz oszczędzić dzięki zniżkom Orange!

Czy wiesz, że możesz korzystać z oferty Orange jeszcze taniej? Wystarczy, że wejdziesz za pośrednictwem Tipli na stronę internetową Orange.pl i dokonasz zakupów, a odzyskasz niemałą kwotę wydanych pieniędzy!

Orange daje to, co potrzebujesz

Orange Love

Orange Love

Kompleksowa oferta dla całego domu, obejmująca szybki jak światło internet stacjonarny, do 5GB internetu mobilnego, oczywiście nielimitowane rozmowy, SMS itp, telefon stacjonarny oraz pakiet ponad 100 kanałów telewizyjnych!

Orange Love to prawdziwe wszystko w jednym. To wszystko już od 99,99 PLN/miesiąc. Zdecydowanie najbardziej ekonomiczna oferta, Tipli poleca!

Orange na kartę

Wolisz swobodę w telefonii mobilnej? Nie ma problemu, wybierz Orange na kartę! Z usługą "Lato pełne internetu" w taryfie "Orange Freee" wcale nie odczujesz, jak daleko jesteś od Wi-fi! A jeśli jesteś gotowy płacić miesięcznie 25 PLN, ale nie chcesz się wiązać, ciężko będzie znaleźć lepszą ofertę, niż "Bez limitu" - 15GB oraz nielimitowane połączenia i SMS!

Pamiętaj, że jeśli zalogujesz się na konto za pośrednictwem aplikacji Mój Orange, doładujesz telefon na kartę z zyskiem zawsze co najmniej 20%!

Orange na kartę
Orange internet

Orange Internet

Orange posiada naprawdę niezłą ofertę mobilnego, oraz absolutnie niedościgły internet stacjonarny! Oferowany przez Orange światłowód to internet literalnie szybszy niż błyskawica. Najlepsze są niskie czasy reakcji, czyli niskie pingi. To prawdziwy must have dla graczy!

Nielimitowany internet do 100 Mb/s otrzymasz za zaledwie 39,99PLN/miesiąc.

Telewizja z Orange

Od 103 do nawet 182 kanałów telewizyjnych, z czego mniej więcej połowa HD - tyle możesz otrzymać dzięki Orange! Na dodatek każdy pakiet zawiera też niezwykle szybki internet światłowodowy. Ciesz się najlepszymi produkcjami z różnych krajów na telewizorze i przekształć telewizor w prawdziwe kino domowe!

Teraz 103 kanały, w tym 47 kanałów HD oraz superszybki internet światłowodowy zamówisz za jedyne 89,90 PLN/miesięcznie!

Orange TV
Orange

Orange finanse

Nowoczesna bankowość mobilna, z bezpłatnym kontem, kartą, przelewami i bankomatami, a na dodatek niezwykle przyjazną aplikacją, umożliwiającą w łatwy sposób wykonywanie złożonych operacji - taka usługa powstała ze współpracy Orange z mBankiem.

Aplikacja Orange Finanse zawiera takie przydatne funkcje jak asystent płatności oraz przelewy z Blikiem lub Android Pay.

Miłego korzystania z ogromnej oferty Orange! Wysoką jakość usług świadczy też Nju Mobile

Powiązane sklepy

Orange

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się