Nowy rok bez zmartwień z pożyczką za 0 zł od Lime Kredyt

Zakupowy poradnikFinanse 10. 11. 2021

Potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki i nie wiesz, co robić? Przedstawiamy rozwiązanie, dzięki któremu pokryjesz niespodziewane wydatki bez dodatkowych zmartwień. Dowiedz się wszystkiego o pożyczce za 0 zł od Lime Kredyt!

Po świętach i sylwestrowych szaleństwach, często nasz portfel świeci pustkami. Zdarza się również, że w najmniej spodziewanym momencie zepsuje się samochód albo inna niezbędna rzecz i brakuje gotówki na jego naprawę. Pożyczka przez internet to w takiej sytuacji dobre rozwiązanie. Nie musimy czekać z zakupami do kolejnej wypłaty albo do momentu, kiedy uzbieramy pieniądze na to, co jest nam potrzebne. Przedstawiamy propozycję przygotowaną przez firmę Lime Kredyt.

Pożyczka gotówkowa za 0 zł to minimum formalności i wygoda pożyczania - bez względu na to, czy w zaciszu swojego domu, w pracy czy w podróży. Pieniądze otrzymasz w krótkim czasie i nie musisz martwić się koniecznością biegania po oddziałach z toną niepotrzebnych dokumentów.

Lime Kredyt to nowoczesna firma, udzielająca szybkich pożyczek gotówkowych przez internet klientom indywidualnym. Jest to firma ciesząca się dużym zainteresowaniem ze względu na brak formalności, które znacznie przyspieszają udzielenie pożyczki.

Aby szybka pożyczka uzupełniła nasz budżet, wystarczy spełnić kilka warunków, o których piszemy w tabeli poniżej:

Warunki wzięcia pożyczki w Lime Kredyt

Aby wziąć pożyczkę z Lime Kredyt trzeba spełnić kilka warunków:

  • Wnioskodawca musi być obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej
  • Wnioskodawca musi mieć stałe miejsce zameldowania na terenie Polski
  • Wnioskodawca musi mieć ukończony 18 lat
  • Wnioskodawca musi mieć stały, gwarantowany dochód, który może potwierdzić zeznaniem podatkowym
  • Wnioskodawca powinien posiadać konto bankowe, na które zostanie przelana wnioskowana kwota pożyczki
Weź pożyczkę »

Lime Kredyt - składanie wniosku kredytowego

Kiedy już spełniliśmy wszystkie wymagania dotyczące naszych zobowiązań, możemy przejść do składania wniosku pożyczkowego. Warunkiem koniecznym do złożenia wniosku jest posiadanie Profilu Klienta, w którym znajdują się wszystkie niezbędne dane na nasz temat. Jeśli posiadamy taki profil, wystarczy wypełnić formularz z wnioskowaną kwotą pożyczki i terminem spłaty, przesyłać go za pomocą strony internetowej do centrali i czekać na decyzję.

Źródło: Youtube.com

Decyzja, czy pożyczka zostanie nam przyznana, zwykle pojawia się w kilkanaście minut, więc nie musimy długo na nią czekać. W zależności od tego co wnioskowaliśmy, pieniądze mogą wpłynąć na: rachunek bankowy, rachunek PayPal, kartę kredytową,

Maksymalna kwota pożyczki, jaką możesz wziąć w Lime Kredyt to 3,250 zł na okres spłaty nieprzekraczający 30 dni.

Weź pożyczkę za 0 zł »

Korzyści dla nowych i stałych klientów Lime Kredyt

Lime Kredyt dla nowych klientów

Jeśli zastanawiasz się dopiero, czy pożyczka online to jest coś dla Ciebie, to musisz wiedzieć, że dla wszystkich nowych klientów Lime Kredyt ma ciekawą i korzystną ofertę. Pierwsza pożyczka Lime Kredyt jest za 0 zł, a to znaczy, że otrzymujesz ją bez żadnych dodatkowych kosztów. Pożyczasz kwotę, która jest Ci potrzebna i taką też kwotę oddajesz.

Pożyczka z Lime Kredyt

Lime Kredyt dla stałych klientów

Nie tylko nowi klienci mają ciekawe propozycje korzyści płynących z wzięcia pożyczki przez internet. Dla stałych klientów przygotowany jest program lojalnościowy.

Lojalny Klient z Lime Kredyt

Program lojalnościowy przygotowany przez Lime Kredyt dla stałych klientów, to forma podziękowania od firmy, dla wszystkich tych, którzy spłacają pożyczkę regularnie i wnioskują o kolejne. Jakie są korzyści?

  • Spłacając pierwszą pożyczkę w terminie, drugą otrzymujesz z rabatem 25%
  • Wielkość rabatu zależy od ilości terminowo spłaconych pożyczek
  • Jeśli spłacona w terminie została dziewiąta pożyczka, wówczas, na dziesiątą zyskujesz rabat w wysokości aż 50%
Weź pożyczkę z Tipli »

Powiązane sklepy

Deutsche bank Polska, ING Bank Śląski, Credit Agricole Bank Polska, Bank Pocztowy

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się