Finanse

Pożyczka za 0 zł od 100 zł do 3250 zł Chcę pożyczkę

Ubezpieczenie

Lime Kredyt

Lime Kredyt - szybkie pożyczki

Lime Kredyt to nowoczesne szybkie pożyczki dla wszystkich pełnoletnich klientów indywidualnych. Aby skorzystać z pożyczki Lime Kredyt wystarczy posiadać dowód osobisty i telefon komórkowy. Można również złożyć wniosek na stronie internetowej, wystarczy wejść w zakładkę Lime Kredyt logowanie i z poziomu konta klienta złożyć formularz pożyczkowy. Jeśli zostaną spełnione wszystkie warunki, pieniądze trafią na konto po kilku minutach. Pożyczkę można wziąć w kwocie 3250 zł na maksymalny okres spłaty wynoszący 30 dni.

Lime Kredyt - preferencyjne warunki

Promocje dla nowych klientów.

Każdy nowy klient Lime Kredyt pierwszą pożyczkę otrzymuje bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów. Pożyczkę oddaje się dokładnie w takiej kwocie, jaka została pożyczona. RRSO wynosi 0%, czyli bez odsetek i prowizji.

Unikalny program lojalnościowy

Lime Kredyt dla swoich stałych klientów, przygotował specjalny program lojalnościowy, polegający na udzielaniu pożyczek w preferencyjnych warunkach. Twoje finanse zyskają na korzystaniu z możliwości w Lime Kredyt. Program polega na tym, że każdy klient, spłacający jedną pożyczkę w terminie, kolejną może otrzymać z korzystnym rabatem.

Lime Kredyt - profil klienta

Profil klienta w Lime Kredyt jest dobrą opcją, w momencie, gdy planujemy korzystać z pożyczek oferowanych przez firmę. Wykorzystaj Lime Kredyt kontakt, gdy chcesz uzyskać więcej informacji na temat pożyczek, warunków czy zakładania profilu klienta. Aby założyć konto na stronie internetowej, wystarczy podać swoje dane osobowe, numer konta bankowego, na które mają zostać przelane pieniądze, po uzyskaniu pożyczki. Mając profil klienta, można sprawdzać wszystkie ważne informacje związane z ratami pożyczek, terminami i innymi ważnymi kwestiami dotyczącymi pieniędzy. Na stronie internetowej Lime Kredyt opinie klientów opublikowane są w formie dźwiękowej, co jest rzadko spotykanym, ale ciekawym rozwiązaniem.

Lime Kredyt forum

Na forach kredytowych w internecie można przeczytać bardzo dużo wątków na temat Lime Kredyt. To opinie ludzi, korzystających regularnie z pożyczek albo takich, którzy wzięli kredyt tylko jeden raz. Są to zwykle pozytywne opinie, zadowolonych klientów. Oczywiście, zdarzają się również tacy, którzy nie wypowiadają się przychylnie, ale jest ich zdecydowana mniejszość. Czytając wypowiedzi można spokojnie i bez obaw zaufać firmie i pożyczyć pieniądze. Jasne zasady kredytowania i spłaty pożyczki, bez ukrytych gwiazdek dają nam gwarancję rzetelności i wiarygodności firmy.

Lime Kredyt Wrocław

Lime Kredyt jest firmą, której główna siedziba znajduje się w Krakowie, ale ma również swój oddział we Wrocławiu. Jeśli masz potrzebę udać się do oddziału właśnie tam, to podajemy dane kontaktowe:

LIme Kredyt, 53-653 Wrocław, ul. Inowrocławska 1/20

tel. 22 389 50 55

e-mail: support@lime-kredyt.pl


Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1345 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub