Moja Biedronka gazetka promocyjna

Jedzenie 3.1.2018

Biedronka to jeden z najpopularniejszych sklepów spożywczych w Polsce. Zakupy robią w niej miliony Polaków. Choć ceny w tej sieci sklepów spożywczych należą do tych najatrakcyjniejszych, to marka dodatkowo oferuje czasowe obniżki, promocje i oferty specjalne. Zobacz, jak i gdzie śledzić promocje w Biedronce.

Gazetka biedronka - promocje

Biedronka dba o to, aby je klienci na bieżąco mogli śledzić przygotowywane promocje i oferty specjalne. W tym celu cyklicznie i regularnie wydaje gazetkę promocyjną. Jest ona dostępna na stronie internetowej marki oraz w formie papierowej w stacjonarnych sklepach, zazwyczaj znaleźć ją można przy kasach. Biedronka gazetka promocyjna często wrzucana jest również do skrzynek pocztowych. Biedronka gazetka promocyjna to zbiór informacji o przecenionych produktach dostępnych w sklepie oraz ofertach specjalnych, które będą dostępne w danym okresie. I tak np. pod koniec roku w gazetce Biedronka można odleźć propozycje fajerwerków oraz akcesoriów sylwestrowych. Akcje tematyczne zawsze związane są z aktualnymi wydarzeniami (np. świętami, długimi weekendami, wydarzeniami sportowymi) lub porą roku. Czas obowiązywania promocji uwzględnionych w gazetce to 2 tygodnie lub do wyczerpania zapasów.

Kuchnie świata – promocje Biedronka

Oprócz gazetki promocyjnej Biedronka przygotowuje również taką, która pozwala odkrywać nowe smaki i kuchnie. Oprócz aktualnych promocji można w niej znaleźć przepisy na dania pochodzące z danego regionu świata wraz z wykazem produktów, które będą niezbędne do przygotowania potrawy. Autorzy podają również czas przyrządzenia dania oraz koszt jego ugotowania dla jednej lub czterech osób. Gazetka Biedronka kuchnie świata wydawana jest na lepszej jakości papierze oraz wyróżnia się kolorową szatą graficzną i przejrzystym układem.

Gazetka Biedronka – czy warto ją czytać?

Gazetka Biedronka to doskonałe źródło wiedzy o promocjach i akcjach specjalnych. Wydawane przez markę gazetki promocyjne dostarczają informacji o tym, jakie będą ceny standardowych produktów dostępnych w sklepie na co dzień, jak i mówią o limitowanych produktach, które Biedronka oferuje w ramach akcji specjalnych. Takie kompendium wiedzy sprawia, że zakupy w tym sklepie i stają się szybsze, prostsze i przyjemniejsze, a przy tym i tańsze.

Polecane artykuły

Polecane artykuły

GearBest kupony, czyli łap okazję!

GearBest to raj wielbicieli elektronicznych gadżetów i nie tylko. Bogaty asortyment i GearBest...
23.2.2018 PRZECZYTAJ

Allegro – zabawki, które spełniają marzenia dzieci

Gdyby tak móc przenieść się do sklepu, w którym znajdziesz każdą zabawkę, kupisz ją taniej i nie...
23.2.2018 PRZECZYTAJ

AliExpress wskazówki: 2. część - AliExpress po polsku

Internetowa sieć sklepów AliExpress.com, to najbardziej znany chiński bazar. Znajdziesz tutaj...
22.2.2018 PRZECZYTAJ

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1023 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.