Karta PAYBACK w marketach Kaufland – rób zakupy i zyskuj nagrody

Zakupowy poradnikInstrukcje 4. 5. 2022

Programy lojalnościowe są bardzo popularne w sieciach marketów. PAYBACK jest jednym z najbardziej popularnych. Wystarczy, że będzie pokazywał kartę podczas zakupów a otrzymasz punkty, które wymienisz na ciekawe nagrody. Sprawdź co trzeba zrobić, żeby przystąpić do programu i jakie korzyści na Ciebie czekają.

Jak działa program PAYBACK?

Zasady działania programu najłatwiej można określić w stwierdzeniu: im więcej kupujesz, tym więcej zyskujesz. I to nie jest pusty slogan, tak rzeczywiście działa PAYBACK. Kaufland oraz wiele innych sklepów uczestniczy w tym programie, dlatego też bardzo łatwo jest kolekcjonować kolejne punkty.

Mówiąc krótko, PAYBACK to multipartnerski Program Bonusowy, który działa w ponad 400 różnych sklepach i punktach usługowych. To go czyni największym tego typu systemem w Polsce. Jego zasada działania nie jest skomplikowana. Podczas zakupów u jednego z partnerów, musisz pokazać kartę, aplikację lub podać numer PAYBACK. W ten sposób zakupy zostaną przypisane do Twojego konta a na nim pojawią się punkty. Warto również korzystać z kuponów, które sprawią, że otrzymasz więcej korzyści.

Zebrane punkty możesz wydać na nagrody z katalogu. Te są różne, mogą to być dodatki do domu, akcesoria kuchenne, elektronika, przyrządy sportowe i wiele innych. Wszystkie je znajdziesz w specjalnym katalogu. Punkty możesz wymienić także na vouchery i kupony.

Jak przystąpić do programu PAYBACK?

Uczestnictwo jest darmowe, nie musisz nic płacić za wyrobienie karty. Możesz ją zamówić u jednego z partnerów, są to:

Gdy ją otrzymasz, musisz ją zarejestrować. Możesz to zrobić na kilka sposobów. Jednym z nich jest wizyta na stronie payback.pl. To tam kliknij Zarejestruj, musisz podać numer karty (znajduje się nad kodem kreskowym) oraz numer CVC (znajdziesz go w prawym, dolnym rogu). W kolejnym kroku musisz podać dane kontaktowe oraz wyrazić zgodę na uczestniczenie w programie.

Rejestracji możesz też dokonać w punkcie stacjonarnym. W tym celu wypełnij ulotkę, która jest dołączona w sklepie i zostaw ją u jednego z partnerów programu PAYBACK. Rozpoczęcie uczestniczenia w programie jest możliwe też przez skorzystanie ze specjalnych terminali, które znajdują się w sklepach Kaufland. Rejestrację możesz też wykonać, korzystając z aplikacji na urządzenia mobilne.

Obrazek
Zdjęcie autorstwa Gustavo Fring z Pexels

Aplikacja PAYBACK

To wygodny sposób na to, żeby mieć kartę na punkty zawsze przy sobie. Nie musisz nosić jej plastikowej wersji, wystarczy, że włączysz ją w telefonie. Zanim jednak to zrobisz, to musisz ją zarejestrować. W tym celu pobierz aplikację ze sklepu Google Play lub Apple AppStore. Następnie kliknij REJESTRACJA i podaj numer karty i CVC. W kolejnym kroku wpisz dane kontaktowe i zaakceptuj regulamin programu. Od teraz możesz już w pełni korzystać z możliwości, które oferuje aplikacja PAYBACK.

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, dzięki niej będziesz mógł w każdej chwili skorzystać z karty. Co więcej, uzyskasz dostęp do wyjątkowych kuponów. W aplikacji sprawdzisz też listę partnerów, u których możesz zdobyć punkty, szybko dowiesz się też ile masz ich na koncie. W swoim urządzeniu mobilnym otworzysz również katalog nagród, dzięki czemu będziesz wiedział ile jeszcze Ci brakuje do wybranego produktu.

Aplikacja umożliwia też skorzystanie z funkcji PAYBACK GO. Wystarczy tylko, że wyrazisz zgodę na korzystanie z Twojej lokalizacji a dowiesz się o partnerach programu, którzy znajdują się w Twoim pobliżu.

PAYBACK – kupony

Już wiesz, że musisz pokazywać kartę podczas każdej transakcji u partnerów. Możesz jednak zdecydowanie przyspieszyć zbieranie punktów, wystarczy tylko, że będziesz na bieżąco sprawdzał kupony w aplikacji. Dzięki nim możesz otrzymać bonusowe punkty za wybranie konkretnych usług lub produktów. To dobra metoda na to, żeby zwiększyć tempo zdobywania punktów. Oferta jest aktualizowana na bieżąco, sprawdzaj ją przed każdym zakupem. W ten sposób przybliżysz się do zdobycia wymarzonej nagrody.

Nagrody w programie PAYBACK

Każdy uczestnik programu może bardzo dużo zyskać. Wyjątkowe urządzenia za darmo – to brzmi wspaniale. Żeby to się stało rzeczywistością, wystarczy regularnie zbierać punkty, które wymienisz na wybrane przez siebie przedmioty oraz vouchery.

W katalogu znajdują się setki produktów, jego przeglądanie przypomina wizytę w sklepie z bardzo szerokim asortymentem. Jedną z głównych kategorii jest Kuchnia. To tutaj kupisz wszystkie przyrządy niezbędne podczas gotowania. Garnki i patelnie Tefal, noże Fiskars, akcesoria Ambition i urządzenia Russel Hobbs mogą być lada moment Twoje, wystarczy tylko, że uzbierasz odpowiednią liczbę punktów.

PAYBACK to idealny program dla miłośników majsterkowania. W katalogu znajdują się narzędzia i sprzęty od takich marek jak np. Bosch, Stanley i Black+Decker. Punkty możesz zamienić na pojedyncze narzędzia ręczne jak np. klucze i wkrętaki, większe zestawy oraz takie urządzenia jak wiertarki czy szlifierki kątowe. Jak widzisz, dzięki PAYBACK możesz wyposażyć swój warsztat.

Katalog nagród zawiera również elektronikę. Jeśli więc jesteś miłośnikiem smart gadżetów, to masz już swój cel. Dzięki punktom PAYBACK możesz się cieszyć z nowego głośnika Bluetooth, smartwatcha, ładowarki samochodowej czy uchwytu na telefon do auta. Sprawdź, co Ci się przyda, zbieraj systematycznie punkty i wymieniaj je na wymarzone produkty.

Nagrody rzeczowe to nie jedyne, na co możesz wymienić zdobyte punkty. W katalogu dostępne są vouchery, które możesz wykorzystać u partnerów programu. Dzięki nim możesz zapłacić za zakupy. Pamiętaj o tym, żeby regularnie wydawać swoje punkty, ponieważ po 3 latach tracą one swoją ważność.

Obrazek
Zdjęcie autorstwa Karolina Grabowska z Pexels

PAYBACK w Kaufland

Głównym partnerem programu jest sieć sklepów Kaufland, która umożliwia swoim klientom zdobywanie punktów. Każda wizyta w tym supermarkecie przybliża Cię do zdobycia upragnionej nagrody. Za każde 3 zł wydane otrzymasz 1 punkt. Sieć często organizuje akcje specjalne, podczas których możesz w łatwy sposób powiększyć swój stan konta. Jednym z przykładów takich promocji są PAYBACKOWE Poniedziałki. Podczas zakupów masz okazję punktować jeszcze szybciej.

Warto również kupować specjalnie oznaczone produkty. Dzięki temu otrzymasz jeszcze więcej punktów. Szukaj więc etykiet z logiem programu, nie zapomnij o tym, że przy kasie będzie Ci potrzebna karta PAYBACK. Kaufland umożliwia też korzystanie ze specjalnych kuponów. Dzięki nim możesz uzyskać więcej punktów lub zapłacić mniej za wybrane produkty.

Pamiętaj również o tym, że za swoje zakupy możesz też zapłacić, wykorzystując punkty, które gromadzisz na swoim koncie PAYBACK. Każde 100 punktów to 1 zł przy kasie. Jak widzisz, dzięki aktywnemu uczestnictwu w programie, więcej pieniędzy zostanie w Twoim portfelu.

Nie tylko Kaufland – gdzie jeszcze można zdobyć punkty PAYBACK?

Już wiesz o tym, że w programie bierze udział ponad 400 partnerów. To bardzo duża liczba, sam widzisz jak wiele możliwości masz do tego, żeby gromadzić punkty na swoim koncie. Wiesz już, że kartę warto skanować w marketach Kaufland, czas poznać inne, największe sieci, które uczestniczą w programie.

BP to stacje paliw, które znajdują się na terenie całego kraju. To tutaj zatankujesz swój pojazd, kupisz oleje i inne niezbędne płyny. Ponadto na stacji możesz też zjeść ciepłą przekąskę, wypić gorącą kawę lub herbatę oraz kupić smakołyki na drogę. Za zakup wybranych produktów z Wild Bean Cafe oraz skorzystanie z myjni otrzymasz dodatkowe punkty PAYBACK.

Polskie Składy Budowlane Mrówka to kolejny z partnerów programu. To tutaj kupisz wszystkie niezbędne artykuły, które sprawdzą się podczas prac budowlano-remontowych. Sieć ma aż 300 swoich oddziałów, w których zrobisz zakupy. Pamiętaj, żeby przy kasie pokazać kartę PAYBACK, za każde wydane 2 złote otrzymasz 1 punkt.

Swój stan konta powiększysz też w placówkach oraz na stronie internetowej CUK Ubezpieczenia. To multiagencja, w której kupisz polisy OC, na życie, podróżne oraz pakiety medyczne. Warto skorzystać ze specjalnych ofert przygotowanych dla członków programu PAYBACK. Dzięki temu zapłacisz mniej za ubezpieczenie oraz otrzymasz dodatkowe punkty.

Jak widzisz, warto przy każdych zakupach pokazywać kartę. Możesz otrzymać za to wyjątkowe nagrody oraz zaoszczędzić przy kasie. Nie czekaj więc dłużej i zgłoś się do programu PAYBACK.


Powiązane sklepy

Kaufland

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się