Internet na wakacjach w kraju i za granicą

Zakupowy poradnikWakacje 10. 11. 2021

Wybierasz się na wakacje? Korzystanie z telefonu może być nieco kosztowne na takim wyjeździe. Największe sieci komórkowe w Polsce przygotowały dla Ciebie specjalne oferty, z którymi będziesz mógł łatwo i przyjemnie korzystać z opcji Internet za granicą. Dowiedz się więcej i bądź zawsze online.

Na wyjeździe świetnie sprawdzi się Internet mobilny, który będziesz mieć zawsze pod ręką. Sprawdź oferty Internet na karte, jakie przygotowały sieci komórkowe specjalnie dla Ciebie. Dopasuj plan do siebie i swoich potrzeb. Jeśli wyjeżdżasz często poza granice kraju musisz koniecznie wziąć to pod uwagę wybierając plan dla siebie. Dowiedz się więcej na temat roamingu na wakacjach i korzystaj świadomie z telefonu.

Orange Internet

Ciekawą ofertę mobilnego Internetu znajdziesz w Orange. Do wyboru masz 3 opcje.

Internet Mobilny Podstawowy to 10 GB w cenie 9,99 zł za miesiąc. Internet Mobilny Optymalny to pakiet 50 GB, za który zapłacisz 39,99 zł. Jeśli potrzebujesz czegoś większego, to spodoba Ci się propozycja 3 – Internet Domowy 4G, z darmowym transferem danych od północy do 8 rano.

Każdy pakiet internetowy Orange obowiązuje na terenie Polski, a jeśli chcesz korzystać z Internetu także za granicą, to warto wypróbować jedną z wersji Pakietu Internetowego Data. Do wyboru masz pakiety 2 MB, 10 MB, 50 MB, 200 MB, 0,5 GB lub 1 GB oraz Pakiet Bezpieczny Internet w UE. Są to pakiety dzienne i miesięczne. Jeśli wybierasz się poza granice UE, wówczas wykorzystaj jeden z Pakietów Danych Świat. Oczywiście pamiętaj, aby aktywować roaming.

Play Internet

Także w Play znajdziesz różne pakiety internetowe, które możesz dopasować do Twoich potrzeb. Dobrym rozwiązaniem jest Play Internet na kartę, do którego potrzebujesz jedynie routera. Masz różne ceny starterów oraz kwoty doładowań, które dodatkowo są premiowane.

Sprawdź pakiety Internet bez limitu na dzień – za 5 zł, tydzień za 20 zł i miesiąc za 49,90 zł.

W Play możesz wykupić także dodatkowy pakiet danych w roamingu i dzięki temu zaoszczędzić cenne pieniądze. Aktywuj pakiet Paczka Roaming Internet UE 500 MB, za którą zapłacisz 15 zł. Usługa jest ważny przez 14 dni. Kiedy wykorzystasz limit transmisji danych, pakiet zostanie wyłączony, a ty będziesz miał pewność, że nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Możesz też aktywować dowolną ilość paczek.

Telefon w podróży

Internet mobilny - oferty

T-Mobile Internet

W T-Mobile masz różne opcje. Pierwsza to Pakiet Internet 20 GB w cenie 19 zł. Pakiet MAX to Internet bez limitu za 79,99 zł. Dwa pakiety są dostępne w promocji 3 miesiące za 0 zł! Pakiet COMFORT to 30 GB, po upływie 3 miesięcy płacisz 29,99 zł. W Pakiecie RELAX masz 50 GB, a kiedy czas promocji się skończy zapłacisz 39,99 zł.

Specjalne pakiety przygotowano dla osób, które planują korzystać z Internetu za granicą. Dodatkowy pakiet danych „Travel&Surf” w krajach UE: 1 dzień za 19,99 zł, tydzień za 39,99 zł lub tydzień bez limitu za 49,99 zł.

Dodatkowe pakiety do wybranych krajów spoza UE: tydzień za 29,90 zł lub za 99, 90 zł oraz 14 dni za 359,90 zł lub za 599,90 zł.

Plus Internet

W tej sieci przygotowano ofertę Plus Internet na Kartę. Po doładowaniu możesz otrzymać nawet 100 GB w prezencie! Na start dostajesz także 6 GB do wykorzystania przez 7 dni. Za każde doładowanie otrzymujesz bonus oraz darmowy transfer do korzystania z social media.

Sprawdź także, jaki dodatkowy pakiet internetowy Plus możesz otrzymać, by korzystać taniej z Internetu za granicą.

Pakiety Atlantyckie przygotowano dla podróżujących do krajów UE, Norwegii, Islandii, Lichtensteinu, Szwajcarii i USA. Do wyboru masz 100 MB za 15 zł, 250 MB za 30 zł, 500 MB za 50 zł 1 GB za 90 zł i 2,5 GB za 200 zł.

Na podróże w egzotyczne kraje przydadzą się Pakiety Orientalne 10 MB za 15 zł, 25 MB za 30 zł, 50 MB za 50 zł, 100 MB za 90 zł, 250 MB za 200 zł oraz 500 MB za 350 zł.

Telefon na lotnisku

Internet za granicą

Dodatkowe opcje

Jeśli zależy nam na dostępie do Internetu za granicą, możemy rozważyć zakup karty w kraju, do którego się wybieramy i korzystanie z Internetu tamtejszego operatora. Wymaga to jednak trochę sprytu i rozeznania, a czasami pojawia się także bariera językowa. Pamiętajmy, że różne kraje mają różne częstotliwości Internetu. Należy zatem sprawdzić parametry naszego urządzenia.

Warto zwrócić uwagę na karty takie jak SIM Abroadband, z którą możesz korzystać z Internetu w 60 różnych krajach świata. Koszt transmisji danych jest stały i wynosi 0,59 euro za 1 MB. Jeżeli podróżujesz po Europie, rozważ zakup Europa SIM, która działa w 33 krajach na terenie Europy.

Pamiętajmy także, że w większości miejsc na świecie możemy korzystać z darmowych hotspotów w miejscach publicznych. Jest to opcja, która nie wymaga wymiany karty i ponoszenia dodatkowych kosztów.

Jeśli wybieramy się na wakacje, to może warto po prostu zrobić sobie urlop od transmisji danych i zwyczajnie odpocząć? Tak, czy inaczej - szerokiej drogi!

Twoja sieć w Tipli.pl

Czy wiesz, że kupując usługi telefoniczne za pośrednictwem portalu Tipli.pl możesz otrzymać zwrot cashback? Dowiedz się więcej. Sprawdź, czy Twój operator komórkowy oferuje zwrot cashback.

Powiązane sklepy

T-mobile, Play, Plus, Orange

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się